Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

No to następnym razem jak będziesz zakładał, to nas uprzedź. Najlepiej na GG albo conajmniej dzień wcześniej. Co do ksywek - ja zawsze używam niezawodnej metody kopiujwklej, zapobiega wszelkim błędom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Napisz jeszcze jakie posiadasz łącze, bo mi też kiedyś udało się na moim modemie założyć serwer. Tylko wtedy akcja była taka, że ja miałem ping 20-25, a Rets ok. 350 :) Jak podłączała się trzecia osoba, to u Retsa i tej osoby ping podskakiwał do 1000 i tylko ja mogłem chodzić :D Śmieszne to było :D A jak się wkurzał jak dostawał 20:2 :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D No i założyłem udało mi sie. Tylko nie wiem czy uda się komus dołączyć bo z nikim , nie grałem.

Jak bedziesz zakładał serwer to nas uprzedź najlepiej na gg. Serwer każdy może założyć i grac sobie tam samemu, a inni użytkownicy nawet tego serwera nie widzą, tak jest przynajmniej u mnie. A jak jest u Ciebie to daj znać to zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak:

dzisiaj spotkałem na gg S@dohiego (chyba tak się odmienia?) i poprosiłem go o postawienie serwa. Serwer postawił, ale tak jak u Ciebie (Mejste) nie widziałem go na liście, a co za tym idzie nie mogłem się dołączyć :/ Narazie z dodatkowego serwa nici, chłopak powiedział że pogrzebie jeszcze w opcjach ale wątpię żeby to coś dało... zostaje platinum.

ps. gramy w weekend? Niech ktoś zapoda godzinę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Sprawa wygląda tak:

dzisiaj spotkałem na gg S@dohiego (chyba tak się odmienia?) i poprosiłem go o postawienie serwa. Serwer postawił, ale tak jak u Ciebie (Mejste) nie widziałem go na liście, a co za tym idzie nie mogłem się dołączyć :/ Narazie z dodatkowego serwa nici, chłopak powiedział że pogrzebie jeszcze w opcjach ale wątpię żeby to coś dało... zostaje platinum.

No cóz , to prawda. Nikt mnie nie uprzedził , że tak im sie dzieje i narobiłem wszystkim nadzieję na grę na moim serwie. Chłopaki przepraszam !!!!

Pigus : nie S@dohiego , ale S@dohi'ego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Mnie niestety nie będzie... Siedzę w Poznaniu... Możliwe, że za tydzień ostatni raz przed sesją wpadnę do domu. Jak będę to się ogłoszę i mogę pograć. Pozdrówka :)

Wygląda na to , że w tym tygodniu nie zagramy :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie mógłbym dzisiaj zagrać o 20, ale tylko teoretycznie. wróciłem niedawno z Płocka i mi się strasznie spać chce i xchyba zaraz w kime walne (tak to jest jak przez 2,5 dnia 4 godziny sie przespi...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe Sorry Majste. Dopiero shadowcat mi powiedziała , że źle piszę :D twój nick :D . Graliśmy , no to fakt. Ale JAK JA NIENAWIDZĘ BIUROWCA. argggggg.

ejejejej, ja Ci mówiłam, że sie pisze Mejste, a nie Majste, nie wrabiać mnie tu proszę...

I kiedy chceta zagrać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Ehehehe Sorry Majste. Dopiero shadowcat mi powiedziała , że źle piszę :D twój nick :D . Graliśmy , no to fakt. Ale JAK JA NIENAWIDZĘ BIUROWCA. argggggg.

ejejejej, ja Ci mówiłam, że sie pisze Mejste, a nie Majste, nie wrabiać mnie tu proszę...

I kiedy chceta zagrać?

Nie wrabim cię. Widocznie znowu , źle przeczytałem!!!! Ale sie nauczyłem co nie Mejste??? Musiałem słuchać Britney Sperars od tyłu przez 2 godziny i pękłem. NIEEE ,, NIEEEE MEJSTEE NIEEE WIĘCĘJ BRYTTNNEEEJJJJJJJ......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem słuchać Britney Sperars od tyłu przez 2 godziny i pękłem. NIEEE ,, NIEEEE MEJSTEE NIEEE WIĘCĘJ BRYTTNNEEEJJJJJJJ......

Ooops (I didnt again) No i słuchałeś słuchałeś i widzisz jaki jesteś Lucky :) A dziś to raczej nie pogram bo ide zapoznawać się z nowymi baby (one more time) z którymi może będę chodził do LO, które jest troche Toxic, ale bede tam musiał być tam Everytime.

No i na koniec

Slave 4 you :wink:

Tak tak jestem wielkim fanem britnewjki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Jah Jah Jah!!! Ale sie narobiło chętnych czuję coś , że ostro dostanę :D . Ja poszukam serwera , ale nie dzisiaj tylko jutro. Bo i sie niechce. Osoby , które chcą jutro pograć zemną w sofa - zgłaszac się na moje gg :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby , które chcą jutro pograć zemną w sofa - zgłaszac się na moje gg :)

Jutro? Człowieku wiesz co jest jutro>? Jutro jest środa, a pojutrze czwartek. A wiesz co przeciętny użytkownik tego forum robi w środe i w czwartek? Chodzi do szkoły i się niestety uczy :/ A z piatkiem też mi nie wyskakuj bo przeciętny użytkownik tego forum w piątek pije :) Ale za to w sobote o 20 przecietny użytkownik tego forum ma bardzo dużo wolnego czasu i z chęcią go wykorzysta na granie w SoFa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Mejste, ty nas normalnie tutaj tyranizujesz :? Piątek to najlepszy dzień. Picie można załatwić w sobotę lub w jakikolwiek inny dzień :wink: Akuret w ten piątek jedziemy na jakąś wycieczkę i mnie nie ma, to co powiecie na czwartek :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi
Osoby , które chcą jutro pograć zemną w sofa - zgłaszac się na moje gg :)

Jutro? Człowieku wiesz co jest jutro>? Jutro jest środa, a pojutrze czwartek. A wiesz co przeciętny użytkownik tego forum robi w środe i w czwartek? Chodzi do szkoły i się niestety uczy :/ A z piatkiem też mi nie wyskakuj bo przeciętny użytkownik tego forum w piątek pije :) Ale za to w sobote o 20 przecietny użytkownik tego forum ma bardzo dużo wolnego czasu i z chęcią go wykorzysta na granie w SoFa :)

Chek Mejste nie denerwuj się.Chodziło mi po prostu o osoby , które są chętne. Wiem , że najlepiej rać w sobote albo niedzielę. Po prostu chciałem pograć z innymi. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...