Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Hehe.... taaa... moze "Dziewczynki vs Reszta_choloty" ^^ Heheh... Cat z granatami kontra reszta swiata ^^

Heh :P Trochę ten pomysł dziewczynki vs reszta jest nietrafny, bo z tego co wiem prócz mnie jedyną dziewczyną jaka w SoF'a tutaj grała jest Ama...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zauważ jednak, że ważniejsza jest jakość, a nie ilość :)

POSTARAM SIE BYĆ W SOBOTĘ (podkreślam wyraz postaram, coby potem nikt nie pisał, że ściemniam).

Osobiście to nieco przesunąłbym termin, na piątek o 18 czy 19.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Ja mogę nawet teraz grać. tylko jeden problem wchodzę na ten serwer , chwilę gram , a po chwili dostaję kicka. Co jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem ale od kiedy jestem na forum nie zauwazlem tego topiku ze ktos tu gra w ukochanego, cudownego, wspanialego SOF'a...

No nie Normalnie ROTFL :lol: Sorki, ale nie widzić tematu o SoFie to normalnie lol :lol: Ale zapraszamy, zapraszamy :)

Jestem przeciw :P Jak narazie. Podacie sensowne argumenty, to się zastanowię :) .

No nie, wam kobietom to argumenty trzeba jeszcze przedstawiać? :P NI to nie. Ale nie zapomne pojedynku na noże z Retsem i Pigusem :D To była rzeź dopiero :)

Można zagrać w teama :wink:

Tiaa zagrać można tylko:

a) za mało ludzi do teama

B) znając życie każdy by do każdego i tak strzelał...

c) nie ma pożądnego, w miarę pustego, szybkiego serwa do grania w teama :( No chyba że znasz jakiś :)

Ja mogę nawet teraz grać. tylko jeden problem wchodzę na ten serwer , chwilę gram , a po chwili dostaję kicka. Co jest?

A na jakim serwerze grałeś?

UWAGA

Nastąp[iła mała zmiana i dziś gramy o godzinie 20 na serwerze PLATINUM Wszystkich chetnych zapraszam do grania :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Nieee no to ja daje bratu grać od 8 rano do teraz , aby móc grać z wami o 18 , a tu zmiana planów??? hejo a może ktoś teraz jest chętny na granie ??? Szybko puki mogę!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

hehe Trenowałem z Majeste troche na tym serwie. Wyniki:

Dlatego , że było troche osób 8/8 t tak:

1 jakis tam gościu

2.Jakaś tam babka ( kamperka )

3Majeste - 21

3.S@dohi - 20

HEHE , Majeste mnie wytrenował :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

S@dohi ... lol :D zgadnij kto to byl ten 'jakis tam gosciu' :D:D:D

heh a ten serwer jest ... jakby to powiedziec .... do [beeep] ;- pingi mialem ~260-300 ....

Trzeba cos innego znalezc ....

shadowcat - jest mi niezmirnie smutno, ze nie zagrasz ;( heh .... lol chyba nigdy nie zagramy : O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładne rzeczy. Myślałem, żejestem już bardzo spóźniony, wpadam na podane przez was IP i co widzę :?: Serwer jest pusty :evil: Po chwili zaś podobnie jak S@dohi dostaje kicka. Próbuje jeszcze raz i znowu to samo. Wchodzę na forum i tu widzę, że nastąpiła zmiana planów. O 20 raczej na mnie nie liczcie :( Jak już wspominałem wolałbym piątek ok. 18. Wie ktoś, dlaczego mnie wykopują :?: Jeżeli ktoś rozwiąrze ten problem, to teraz mogę wejść do gry.

Próbowałem znowu, i znowu kick. Próbowałem też na innym serwie. To samo. Mogę sobie pograć góra minutę. Może muszę ściągnąć jakiegoś patcha albo coś w tym stylu. Błagam o pomoc :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

No i ja tez z wami nie zagram :( Cos mam zrąbanego z instalką gry. Sorki, zawiodlem :cry: :oops: .

Ps Milej zabawy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

buahahahahahhahah :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: ja juz wiem czemu nas kopie z Joltów i nawet wiem jak temu zapobiec :D/ :D/ :D/ :D/ :D/ :D/ ŻONDZE ;D

A wiec od nie dawna na tych serwerach zaisntalowana program do lapania cziterow ... zeby moc grac na tychze serwach tazke musimy sciagnac ten program :D

Jesli chcecie grac na Joltach [m.in. platinum ;d] wejdzcie :arrow: TU i postepujcie zgodnie z instrukcjami, czyli sciagnijcie :arrow: TO i :arrow: TO [niestety ten drugi plik wazy 23 MB, no ale warto dla gry na platinum - u mnie dziala :D]

shadowcat - no to jestesmy umowieni =] (na gg sie dogadamy :P )

krzychu ... hmm nic sie nie dzieje po rozpoczetej instalacji? dochodzi do 100% i nic? to poczekaj jakies kilka-kilkanascie-kilkadziesiat(:o) minut, nie wyjmuj plytki z CD-ROMu powinno ruszyc :!: [u mnie poszlo :P]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeste - 21

Arghhhhhhhhhhhh ja Ci dam Majeste :evil: rozumiem, ze moge byc dla Ciebie królem, ale żeby od razu majeste mnie nazywać... jeszcze raz ktos przekreci moja ksywkę i bedzie znim źle...

A swoja droga to cholernie cieżko było dzis znaleźć serwer. Koło 17. 30 graliśmy na HEL DM WEST i z poczatku było oki lecz póxniej mocno lagowało... A o 20 to jajca były... 30 minut szukaliśmy normalnego serwa... aż w końcu znaleźliśmy i to całkiem poządny czyli niskie pingi, no lags no i biurowiec :D Weszłem sobie pograłem, pograłem i... zwis kompa :/ Reset właczam SoFa i... bład win Xp z Sofem. Jeszcze jeden reset... to samo. w koncu reinstalka SoFa i wszystko działa tylko już nikogo nie było :(

aha S@dohi nawet niexle grałeś :)

Say goodbye...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też tam byyyłem. Na początku miałem spory problem, bo nie chciał mi się zainstalować, ale w końcu go przekonałem :) Pierwszy mecz na zbyt dużej mapie - za mało luda. No i skończył się szybko. A potem... Biurowiec :twisted: Tu już trochę lepiej sobie poradziłem.. Ciągle goniłem Pigusa i w końcu skończyłem fraga za nim 8) Zaraz przed nami był Retsam, ale chyba go wywaliło, bo miał ze dwa fragi więcej... Znaczy, że coś było nie tak :P A potem mnie wywalili od kompa :? A już grało się nieźle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, właśnie ściągam wspomniane pliki. Je należy skopiować gdzieś, czy zainstalować :?: Czy gra wymaga potem jakiejś konfigyracji :?:

Gdybyście dzisiaj grali ten pożegnalny :) mecz, to zachaczcie mnie na GG. Jak będę miał już ściągnięte co trza to zagram. Często przebywam na niewidocznym, więc nie przejmujcie się statusem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, właśnie ściągam wspomniane pliki. Je należy skopiować gdzieś, czy zainstalować :?: Czy gra wymaga potem jakiejś konfigyracji :?:

najpierw instalujesz ten 23 mb plik. Potem rozpakowywujesz ten plik co ma tam 127 i wszystko przerzucasz do głównego katalogu z gra. tworzysz sobie skrót na pulpicie od SoFac i w lini komend dodajesz +set console 1 Zapisujesz uruchamiasz grę ze skrótu SoFac i nie masz żadnych kicków :) proste, nieprawdaż :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś za bardzo nie mogłem grać... ale taka rada na przyszłość. Jak mamy grać to wrzućcie mnie na liste kontaktów bo zawsze w opisie mam nazwe serwera na ktorym obecnie gramy. Nie zawsze jest czas by napisac o tym na forum, no i forum nie zawsze dziala, a tak na gg zawsze mam opis :) mam nadzieje że w przyszły weekend jakos pogramy w liczniejszym gronie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Ehehehe Sorry Majste. Dopiero shadowcat mi powiedziała , że źle piszę :D twój nick :D . Graliśmy , no to fakt. Ale JAK JA NIENAWIDZĘ BIUROWCA. argggggg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe Sorry [b[Majste. Dopiero shadowcat mi powiedziała , że źle piszę :D twój nick :D . Graliśmy , no to fakt. Ale JAK JA NIENAWIDZĘ BIUROWCA. argggggg.

No nie... :evil: Albo shadowcat Cię w **** zrobiła, albo Ty dalej swoje... Mejste, a nie żaden majste :evil: A co do biurowca to ja nie wiem co wy do niego macie :wink:

P.S. Mam nadzieje że wszyscy już sciągneli i zainstalowali te programiki co Retsam podał, bo bez nich na platinum ani ruusz, a nie zamierzam znowu z retsem poł godziny szukać drugiego normalnego serwa :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zauważ że przy każdym poście Mejste jest taki rysunek/emblemat/awatar. Nad nim zaś jest taki krótki napis (nie, nie moderator, to wyżej). To jest właśnie jego ksywa poprawnie napisana :D :D Ja tam nigdy nie widziałem jakiegoś "a" :D (całe szczęście że ja mam taką prostą ksywę :) )

Ciągle goniłem Pigusa i w końcu skończyłem fraga za nim

Spokojnie, może w ten weekend się odegrasz :twisted: Ja mam zamiar odegrać się na Retsie :twisted: :P I w końcu powalczyć na noże z kimś :twisted: :twisted: :twisted:

Ale JAK JA NIENAWIDZĘ BIUROWCA. argggggg.

Też tak kiedyś miałem, ale ostatnio ta mapa coraz bardziej zaczyna mi się podobać...fajna jatka momentami odchodzi :twisted: Ale z tego co pamiętam na platinum nie ma biurowca :cry: :P

To dokładnie kiedy i o której gramy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zauważ że przy każdym poście Mejste jest taki rysunek/emblemat/awatar. Nad nim zaś jest taki krótki napis (nie, nie moderator, to wyżej). To jest właśnie jego ksywa poprawnie napisana :D :D Ja tam nigdy nie widziałem jakiegoś "a" :D

>>> Jak to pięknie wytłumaczone :) i rzeczywiście chyba jako jedyny nie przekręciłes mojej ksywki i za to wielki szacunek mam do Ciebie :)

To dokładnie kiedy i o której gramy?

>>> w sumie to nie wiem :? ten weekend mnie nie będzie niestety :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Nie graliśmy na Platinium tylko na taim .. ajkims ... jakimmm., a zresztą nie pamiętam. Mejste i Retsam wybierali. Co do biurowca ( Arggggg) normalnie stać w miejscu i strzelac i fragować. Po prostu mi się nie podoba :D .

A dlaczego nie założymy sobie własnego serwa? Kiedy gramy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mejste i Retsam wybierali.

>>> No widzisz, nie można było tak od razu :wink:

A dlaczego nie założymy sobie własnego serwa? Kiedy gramy?

poniewaz już raz Volt założył serwer... :P A poza tym to nikomu z nas tu grających oprócz Volta oczywiście serwera sie założyć nie udało, ale oczywiscie ty spróbować możesz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...