Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Gość Retsam

sorry ze mnie nie bylo, ale /jak juz to Mejste napisal/ nie mialem neta ... nie moja wina :P

ale jutro tez jest dzien ! i tak samo moznaby zagrac :P wiec jak, znajda sie jakis chetni?

Wstepnie moge rzucic godzine, a bedzie to oryginalnie 19 :]

Piszcie czy wam pasuje, czy tez nie ... i czy w ogole chcecie grac :o

A gralibysmy oczywiscie na platinum :P [iP 195.149.21.46:28960 no chyba dobry tym razem ... sorry shadowcat za tamta pomylke :/ ....]

Mam nadzieje ze tym razem obedzie sie bez zamieszania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość laos(krzychu231)

Przepraszam ze sie wtrące ale mam pyt.To jest wasz klan czy gracie sobie ot tak na umówionym serku :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest wasz klan czy gracie sobie ot tak na umówionym serku :?:

Swego czasu był i klan (najpierw jeden, potem drugi), ale czasy świetności SoFa i przede wszystkim wakacje, już dawno minęły. Teraz tak sobie "pykamy" od czasu do czasu na umówionym ser(wer)ku :P.

Nowe osoby chętne do gry mile widziane. :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Tzn. ze moge z wami od czasu do czasu pograc :?: Jezeli tak to dobrze, tylko z moim czasem ostatnio slabiutko (szkola itp.). Ale w weakendy powinienem grac. Uprzedzam ze asem to nie jestem w SoF'a gralem w single krótko a w multi to wogule.Ale moze cos mi sie ugra :D

Aha i mam jeszcze pyt. gracie na podstawowej wersji SoF'a z CDA, czy z jakimis dodatkami :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam
Tzn. ze moge z wami od czasu do czasu pograc

jeszcze sie pytasz ;D NO PEWNIE ŻE MOZESZ :!: :D ba ... nawet powinienes :D

Gramy na wersji z CDA ...

Qbuś ... mogles na gg sie odezwac ... wbilibysmy sie na jakis inny serwer ... moze by sie dalo .... [hm a probowales przeinstalowac SoFa or something?]

A to dzisiejsze granie skonczylo sie tak jak przewidywalem :P ... gralem sam ... zupelnie sam ... ;P w 20 minut zaliczylem 130 fragow na wlasnej osobie, ale bylem pierwszy :!: i to sie liczy :!: .... gg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Chciałbym z wami troche porypac w Sof'a. Czy mogę? Jeśli tak to wytłumaczcie mi co mam zrobic aby sie do was dołaczyć. Bo trochę nowy jestem , neta zaledwie 3 tygodnie mam. i nie jestem oberznany w tych sprawach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym z wami troche porypac w Sof'a. Czy mogę? Jeśli tak to wytłumaczcie mi co mam zrobic aby sie do was dołaczyć. Bo trochę nowy jestem , neta zaledwie 3 tygodnie mam. i nie jestem oberznany w tych sprawach.
też chętnie bym z wami pograł :)

Nie ma sprawy :wink: Tutaj może grać każdy bez wzgledu czy jest masterem czy początkujacym. Chetnie wszystkich nowych graczy witamy. Gramy w SoFa tego który był zamieszczony w CDA. Nie potrzeba ściągać jakiś patchy czy dodatkowych mapek by móc z nami pograć :) Gramy najczęściej w trybie Deathmatch na serwerze:

jolt.co.uk. (06) PLATINUM standart deatchmetch (czy jakoś tak :P w skrócie po prostu Platinum)

Serwer ten znajduje się właściwie na samym dole w wyszukiwarce serwerów. jeśli go tam nie widzicie to kliknijcie na connect czy tam advanced (sorry, ale ne pamietam dokładnie) i tam wpiszczie numer IP Platinum, czyli

195.149.21.46:28960

i kliknijcie connect. Oczywiście zdarza nam sie grać na innych serwerach, ale to rzadko.

Jako termin do grania proponuję sobotę godz 18. Serwer platinum oczywiście :wink: mam nadzieje, ze zjawia sie chetni :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

Tylko żeby znowu nie było takiej akcji jak ostatnio [kopiuj/wklej :P], gdy sam po serwie smigalem =O

A mam nadzieje, ze S@dohi i Hubi (storm) nie rzucaja slow na wiatr ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość S@dohi

Jeśli mój starszy brachol nie wywali mnie od kompa to zagram na 100 %. bardzo bym chciał z wami pograć i mam nadzieje , że brochol sie zlituje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

Ja tez sie zglaszam do grania :D Raczej będe no chyba ze cos mi wyskoczy :) O 18 na platinum ok.Informuje ze as'em nie jestem i pierwszy raz zagram w SoF'a multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem ale od kiedy jestem na forum nie zauwazlem tego topiku ze ktos tu gra w ukochanego, cudownego, wspanialego SOF'a... jak cos ja jak najbardziej chetny, byle sie nie gryzlo z rozgrywkami ligi JK3.

Pozdrawiam, have nice frags ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hubi (storm)

Ja w sobotę będe 100%. No chyba że ktoś mi rozwali kompa, ale ma razie się

na to nie zapowiada :D No to do zobaczenia na Platinum :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...