Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Retsam

Nie no, nie pozwole Ci samej po serwie latac :>

hmm musialo by sie cos naprawde strasznego wydarzyc, zebym przepuscil patyjkę SoFa w milym towarzystwie :] /np. awaria sieci :o/

hmm wiec co najmniej 2 osoby beda? to 2 razy wiecej niz ostatnio :P

Mnie to nawet nie powstrzyma moja super-hiper-cool-odlotowa myszka firmy roline, za ktora jakies 3 lata temu zaplacilem 17 zl :o /moja normalna sie zepsula :o/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten SOF z CDA leży sobie u mnie grzecznie na biurku, więc z tym problemów nie będzie :) Trza ściągać jakieś łatki czy cóś takiego :?: Podajcie IP albo nazwę serwera (nie wiem co tam trzeba mieć rzeby się połączyć). Najprawdopodobniej będę. Chyba, że mi ojciec będzie pasożytował, ale postaram się go spławić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

A wiec nazwa tego serwa jest dluga :P hmm

:arrow: Jolt.co.uk - (06) sof Platinum [195.149.21.46:28980] /nazwa serwa z pamieci, IP nie :P/

A sciagac niczego nie trzeba :)

Edit: shadowcat przesadzasz :] my tez jakos specjalnie nie wymiatamy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym tylko dodać, że na Platinum nie ma ukochanej przez niektóre osoby (np. ja :) ) mapki z biurowcem Raven :( ale za to Platinum to serwer, który do tej pory nas raczej nigdy nie zawiódł, gramy na nim od samym początków naszego grania (ech to były czasy, co nie Rets :wink: ) lagi rzadko się zdarzają, ludzi aż tak dużo nie jest - jednym słowem serwer złoto. w żadnej innej grze takiego nie ma :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

eee tam, Raven jakis :P chociaz na tym takim dluugim korytarzu zawsze fajna jatka byla ;) wszedzie krew i flaki :twisted: :twisted:

a platinum ... hm nawet niezly serw :D ale imo stoi troche za daleko [anglia] i przez to pingi sa raczej wyzsze :P ... no ale najgorzej nie jest :]

ale lepiej sie gralo na serwie postawionym przez volta :) :) :) lol .... 6 slotow, a chetnych kilkanascie :D, a jak juz sie wszyscy wbili to lagi byly ;) ... heh az sie lezka w oku kreci :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lepiej sie gralo na serwie postawionym przez volta :) :) :) lol .... 6 slotow, a chetnych kilkanascie :D, a jak juz sie wszyscy wbili to lagi byly ;) ... heh az sie lezka w oku kreci :]

Nie, błagam tylko nie serwer Volta. No chyba że lubisz grać taktyką "ja sobie postoję, niech ktoś mnie sfraguje" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Volt

Lato, dobre piwo, nowa myszka i SOf, tak - to było coś... Panowie, teraz dobre łączę nie jest takie drogie i jest pewnie masa ludzi która mogłaby założyć serwa w miare dobrego;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, teraz dobre łączę nie jest takie drogie i jest pewnie masa ludzi która mogłaby założyć serwa w miare dobrego;)

Masa ludzi... tak sobie to tłumacz. może i są tylko nie grają w SoFa :( a swoją drogą to gdybym ja poczekał jakieś 3 miechy z założeniem stałki to pewnie sam bym serwy zakładał i każdy w miare dobry ping by miał, a tak założyłem sobie wcześniej i mam to co mam :/ A najgorsze jest to, że koszt tego dużo lepszego łącza z innej firmy jest taki sam i nawet abonament taki sam, jak tego które mam obecnie :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Retsam

:)+-->

(Cienisty Kotek :))
Sobota o 19, prawda Rets?

Jawohl !

:arrow: SOBOTA godz 19:00 serwer platinum o IP 195.149.21.46:28960

To tak gwoli przypomnienia .... bo nie ktorym to trzeba powtarzac bo maja tendencje do zapominania o meczykach SoFa, nie Pigus? :>:>

No i mam nadzieje, ze tlumnie sie zjawicie na serwie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagabywany przez Mejste jestem. Nienagabywany też bym był :D Bo w starego dobrego SoF'a zawsze pograć można. W sobotę raczej będę, ale wiecie jak to jest jak w domu się jest raz na miecha - wszystko się może zdarzyć. Ale na razie termin zaklepany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak gwoli przypomnienia .... bo nie ktorym to trzeba powtarzac bo maja tendencje do zapominania o meczykach SoFa, nie Pigus? :>:>

Czyżbym wyczuwał jakieś rolety? :P

Ofkoz pojawię się na godzinę 19. CHYBA że znów zostanę wyciągnięty jak dziś na 5 godzinny spacer ;)

Jak na jedno nie pójdę to stracę, jak na drugie to stracę jeszcze więcej, także na 100% was nie zapewnię 8)

Jeśli się pojawię, liczę na mały pojedynek na noże :twisted: :twisted: :twisted:

Over & Out

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh widze, że jak dobrze pójdzie to spora gromadka nas będzie :D A na noże to możemy sobie poszlachtać się nazwajem :lol: A co byscie powiedzieli na mapke gdZe będziebmy się naparzac tylko granatami :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie nie będzie :D

chlip chlip :cry:

I się doczekaliście-dziś z Wami zagram :twisted:

Hurrrrraaaaa :D

To sie nazywają dopiero posty wnoszące wiele do dyskusji :)

no dobra żeby nie bylo że statsiarz jestem to zrobiłem configa odpowiedniego, sprawdziłem Platinum i wszystko jest oki nawet pingi. Tak wiec do 19. Odmaszerować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry guys

Już za to powinnam się obrazić :P

Ajajajajaj, ale wtopiłem :shock: Mea culpa (chyba tak to się pisze ;) ) Zupełnie zapomniałem, że dziś ma grać również niewiasta!

Mam nadzieję że wybaczysz mi to przewinienie, rozumiesz, my tacy nieprzyzwyczajeni, rzadko z nami płeć przeciwna walczy ;)

chlip chlip :cry:

:lol: Spokojnie ja tu jeszcze wrócę :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhaha to żem sobie pograł dziś -_- Pigusa nie ma, Volt nie odpowiada, Retsam nie odpowiada (brak neta), BROWAR to już wole nie wspominać (pisać że się przyjdzie zawsze można...), Shadowcat..., Qbuś...

Otóż cały pic polegał na tym że Retsam na forum podał zły adres IP do Platinum. Shadowcat go skopiowała i grała sobie na innym serwerku, pomimo tego że kilka postów niżej Rets podał już właściwy numer IP. I wyszło na to że ja grałem na Platinum, Shadowcat na jakimś innym serwerze, a Rets nie miał neta :/ To się nazywa zamieszanie. w calej naszej historii grania w SoFa takiego zamotania chyba nie było :P

A ja biedny sam na platinum sobie grałem i na pierwszej mapce był taki wynik:

1. Mejste - 17

2. chaos - 4

3. John Mullins - 3

4. paterke - -1

tak więc sobie troszke pofragowałem, natomiast na drugiej mapce była ostrzejsza rywalizacja, którą niestety przegrałem przez 4 ostatnie respawny (4 w tym samym miejscu gdzie koleś stał ze spawarą :/ ). Znalazłem nawet jednego polaka :) Storma :)

1. PAV UK - 39

2. Mejste - 37

3. Storm - 28

4. bob - 7

5. John Mullins - 0

Jutro odpada granie bo na Komunie jade :evil: Odmaszerować do swoich stanowisk!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że można pisać. Tylko nie zawsze to co mówimy sie sprawdza. Ja na ten przykład to mam w domu genialny remont. myślałem, że skończymy z tym tapetowaniem, a tu nie. Chciałem wrzucić do opisu na GG, że mogę nie zdążyć, ale ojciec oczywiści wyłączył prąd kiedy tylko włączyłem pieca. Nie miałem czasu ponownie go odpalać. Przepraszam, moze następnym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...