Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Gość Paweł007
Aha na termin proponuje wtorek godzina hmm no sam nie wiem :P Ale wtorek myślę, że wam pasuje, co :wink:

Wtorek - może być, ostatni dzień wolny... Więc można grać koło południa (nie powinno być lagów) i wieczorem (mogą być). Więc o której?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Paweł007
Aha Shadowcat nie przejmuj się - będę starał się na Tobie oszczędzać :D

A mi to co?? Żądam równouprawnienia! :wink:

PS: A co do godziny to skoro 16 nie, to moze o 18? Akurat godzinke pogramy i na wieczorynke marsz :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rets i Qbuś - może też zagracie we wtorek

hehe a czy ktokolwiek mial do mojej obecnosci jakiekolwiek watpliwosci? ;):P ja rzadko kiedy przepusczam takie okazje ;P

hmm shadowcat ... podaj godzine na ktora sie na pewno wyrobisz, a my sie do Ciebie dostosujemy .. nie ma innego wyjscia ;P

Tia, tylko znając życie to Wy mnie do zera ogracie...

bede delikatny :]

POzdrawiam :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie pasi :( Nie będzie mnie w domku prawdopodobnie, bo meeting przeceiż mam...

>>>Ech te meetingi :P Kiedy jak załatwie sobie transport to się na takim meetingu u was pojawie... kiedyś za kilka latek :P

Starał? Ech... ;)

>>>Będę się starał jak tylko będę mógł, ale nie ręczę za siebie :P

A mi to co?? Żądam równouprawnienia! :wink:

PS: A co do godziny to skoro 16 nie, to moze o 18? Akurat godzinke pogramy i na wieczorynke marsz :) ?

>>>Równouprawnienie powiadasz :wink: Nie ma sprawy będę rżnął w ciebie z shotguna ile wlezie no problem :twisted:

A co do godzinki no to jak już musicie to może być ta 18 :wink: Gramy ofcoz na Platinum. Jak nie bedzie wam wykrywać to wpiszczie numer 195.149.21.46:28960 i connect. Mam nadzieję, że przyjdzie trochę ludu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
A mi to co?? Żądam równouprawnienia! :wink:

PS: A co do godziny to skoro 16 nie, to moze o 18? Akurat godzinke pogramy i na wieczorynke marsz :) ?

>>>Równouprawnienie powiadasz :wink: Nie ma sprawy będę rżnął w ciebie z shotguna ile wlezie no problem :twisted:

Gorzej jak znajdę bazooke :) Shotgun kontra Bazooka, mi pasuje (oczywiście pod warunkiem, że to drugie jest moje :wink: )

A co do godzinki no to jak już musicie to może być ta 18 :wink: Gramy ofcoz na Platinum. Jak nie bedzie wam wykrywać to wpiszczie numer 195.149.21.46:28960 i connect. Mam nadzieję, że przyjdzie trochę ludu :)

Tylko gorzej jak Platinum będzie "fullnięty". Co wtedy? Przydałoby się w takiej sytacji postawić awaryjnego serwa, albo sobie ustalić jakiś serwer, na który wpadamy całą bandą, jakby Platinum był "nieosiągalny" :? :?:

hehe a czy ktokolwiek mial do mojej obecnosci jakiekolwiek watpliwosci? ja rzadko kiedy przepusczam takie okazje ;P

No to byśmy już mieli czwóreczkę, przydałoby się odrobinkę więcej ludu :roll: A Volt już w SoF-a nie pyka :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gorzej jak Platinum będzie "fullnięty". Co wtedy? Przydałoby się w takiej sytacji postawić awaryjnego serwa, albo sobie ustalić jakiś serwer, na który wpadamy całą bandą, jakby Platinum był "nieosiągalny"

z tego co pamietam to z nas serwa mogl stawiac tylk Volt ... ale i tak bylby zalagownay ..imo ten pomysl odpada

a jakby platinum byl pelen to mozemy wybrac jakis inny, przed samym graniem ... to jest przeciez chwila zeby sprawdzic i powiadomic o tym innych ... chyba :]

A Volt już w SoF-a nie pyka

a no mowil cos ze sie moze we wtorek pojawi ;]

EDIT:

Qbuś- a my na to jak na lato :P mi tam pasuje ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Wtorek... Heh... Może być problematycznie. 17-18 wyjeżdżam do Poznania, rano idę biegać... Ale między tymi godzinami może się wyrobię... Czyli gdzieś tak od 12-17, co Wy na to? :)

Czyli mamy takie sugestie chętnych do gry co do godziny:

:arrow: 16

:arrow: nie 16

:arrow: 18

:arrow: nie 18

:arrow: 12-17

I jeszcze ja dorzucę swoje:

:arrow: nie 13-16

Czyli co wybieramy? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc powiem krótko - gram z Wami we wtorek :) (może nawet tym razem będę ;P)

Ustalcie jeszcze dokładną godzinkę i niech mi ktoś mesydż na gg walnie bo zawsze jak chcę wejść na forum to nie działa :) A co do zapełnienia platinum - zjawisko to rzadkie, a nawet jak kiedyś występowało to zawsze sobie radziliśmy, prawda towarisz? :D Do wtorku

Over and Out 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra towarzysze ... widze niezdecydowanie w naszych szeregach :P

qrde szkoda, ze nie ma godziny, ktora by pasowala wszystkim ...ale trzeba sie na cos zdecydowac .... imo wchodza w gre: 16[nie moze shadowcat] & 18[nie moze Qbuś]

hmm ... to ja bede 16 do srody ;P i z wszystkimi zagram ;P [jesli przyjdziecie ;P]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak znajdę bazooke :) Shotgun kontra Bazooka, mi pasuje (oczywiście pod warunkiem, że to drugie jest moje :wink: )

ROTFL :lol: Nawet małe dziecko wie, że sam shotgun w moich rękach powoduje panikę wsród innych graczy :P Poza tym, żeby trafić z bazooki to trzeba mieć cela, a to się rzadko zdarza. Po za tym pociski z bazooki latają jak ślimaki i można uciekać przed nimi gdzie się da. A z shotguna raz strzele i frag zdobyty :) ech długo mógłbym jeszcze pisać na temat wyższości shotguna nad bazooką :wink:

z tego co pamietam to z nas serwa mogl stawiac tylk Volt ... ale i tak bylby zalagownay ..imo ten pomysl odpada

a jakby platinum byl pelen to mozemy wybrac jakis inny, przed samym graniem ... to jest przeciez chwila zeby sprawdzic i powiadomic o tym innych ... chyba :]

Taaa pamiętam niestety jak raz graliślmy na serwerze Volta :P Volt się cieszył i wszystkich fragował, a my się ślimaczyliśmy po tych lagach :/

A jakby Platinum nie wypalił to widzę, że Retsam jest chętny by znaleźć jakiś serwer w razie czego i gotowy by powiadomić wszystkich gdzie gramy. No nie Rets :wink:

No problem, możesz nawet na ten wtorkowy :wink:

Tiaaa... napewno dojde :P

Coś słyszałem że we wtorek mamy grać, no to jak będzie? :) Z 2 partyjki może zagram i dalej pracować lecę :wink:

No proszę kogo ja tu widzę :P Nasz elektryczny naczelny znajdzie czas na SoFa :) Normalnie robi nam się "SoF - Reaktywacja"

"SoF - Rewolucje" coming soon kiedyś tam mayby :wink:

No więc powiem krótko - gram z Wami we wtorek :) (może nawet tym razem będę ;P)

Heh mam nadzieję, że tym razem będziesz "w stanie" grać :D

-------------------------------------------------------------------------------------

A ja obstaje przy godzinie 18. Tak się złożyło, że wypada mi akurat jutro obiadek u cioci więc 16 nie wchodzi w grę. O 18 będę na 99% i myślę, że całej reszczie (oprócz Qbusiowi :( ) Ta godzina odpowiada. Aha mogę się spóźnic, ale to góra 15 minut, w co i tak wątpie :PTak więc do jutra do 18 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc powiem krótko - gram z Wami we wtorek :) (może nawet tym razem będę ;P)

Heh mam nadzieję, że tym razem będziesz "w stanie" grać :D

Ja wiem czy to takie zabawne :D W tamtą środę byłem po prostu nieco osłabiony :P:D

Ale postaram się i o 18... aha, w SoF będę grać 2 raz w zyciu , więc jak sobie pójdę po pierwszej rundzie, to znaczy, że załamałam się swoim wynikiem

A cóżto za podejście? Walczymy od pierwszej do ostatniej krwi :D A tak serio - w SoFie wyniki zmieniają się bardzo szybko, tak więc błyskawicznie możesz wpaść z ostatniego miejsca na któreś z czołowych.

Ich verstehe dass wir spielen heute um 18 ? If not call me by gg :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość +Trigger+

Za to ja na 18 moge.....chyba, tak więc dawać znaka na gg! Jak do wszystkiego dojdzie, uzgodnice serwer (bo godzinka już jest 18:00) to prosze dajcie mi znaka na gg, ok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, grało się fajnie :) Relacji pełnej nie napiszę bo już prawie nic nie pamiętam, ale tak ogólnie :

1. Gracze - heh, przyznam że się nie spodziewałem - oprócz mnie i Retsa, zagrali Paweł007 i Volt :) Daaaaawno już z nimi nie grałem...

2. Wyniki - dostawałem niemiłosiernie (oscylowałem w okolicy 4-5 miejsce na 8 na jednej z map). A to między innymi dlatego, że dopiero gdzieś w połowie gry skumałem że mam autorun ustawiony na off :lol: Przeważnie i tak pierwsze miejsce zajmował ktoś z naszych...

3. Ogółem - nieźle, więcej takich meczy. Muszę tylko trochę potrenować bo strasznie mnie kopię :P

Tyle...czekam na następny termin 8)

Over & Out

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa gralo sie nawet niezle :] <nie ma to jak wyczerpujacy komentarz :D>

Wiec nie widze przeszkod, zeby to powtorzyc :] ....

No wiec ja pierwszy rzuce jakims terminem :D

:arrow: Sobota godzina 20 serwer Platinum [195.149.21.46:28960]

I tak wiem ze nikomu nie bedzie ten termin pasowal :] no ale od czegos trzeba zaczac :P No wiec tlumaczcie sie teraz czemu ten termin wam nie pasuje ;) i jak co rzuccie innym ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...