Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Co tu ciągnąć :?: Nic na siłe stary. Popatrz realnie na tę sytuację. Każdemu ta gra się znudziła i zostali tylko hardcoreowcy, którzy i tak długo nie pociągną. Ja już wymiękam przy tej grze bo strasznie mnie nudzi. To nie to co kiedyś. Zresztą najlepiej to opisał Pigus w swoim poscie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Co tu ciągnąć :?: Nic na siłe stary. Popatrz realnie na tę sytuację. Każdemu ta gra się znudziła i zostali tylko hardcoreowcy, którzy i tak długo nie pociągną. Ja już wymiękam przy tej grze bo strasznie mnie nudzi. To nie to co kiedyś. Zresztą najlepiej to opisał Pigus w swoim poscie.

heh, no masz racje :P ale ja i tak od czasu do czasu sobie pogram...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I tu pojawia się ma niechęć do gier zespołowych. Ze mnie jest niestety jest takie indywiduum, że gram tylko sam. Jakoś nie lubię słuchać do innych. I'm the king of my castle - jak to mówią. Ale może kiedyś, ktoś mnie przekona :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam tu i czytam... I ciesze sie ze gram w ET [niemam probelmow raczej :)] :) Szkoda ze SoF upada...

Nieładnie, nieładnie. Lepieś byś wspomógł SoF'a! A ty jeszcze tak brutalnie się nad nim pastwisz :) Ale trudno nie przyznać Ci racji, że jego czasy już raczej minęły :wink: A szkoda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie siedze i mysle ;) ze mozna byloby sie umowic na poniedzialek lub wtorek na jakis wspolny meczyk na platinium ;P

dawno nie gralem ..... i w sumie mozna by bylo sobie troche fragow ponabijac :P oczywiscie jak mi pingi dopisza :) /ostatnio jest nawet niezle :P nawet w ET sobie pogralem :P/

wiec dawac propozycje o ktorej by zagrac ......

i kto by gral .... oczywiscie Piciu i Qbuś graja na pewno?;) ..... a reszta? Volt bys sie skusil? :) anyone? Pigus, Mejste he?

POzdrawiam ...... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no ja moge zagrać :) ale niewiem kiedy dokładnie ;) Volt pewno odinstalował SoFa i pewnie zapomniał co to SoF! :? Grałem wczoraj w sofa i natknąłem się na grupkę POLAKÓW grających na jakimś tam servie całkiem fajnie się z nimi grało (byłem pierwszy! :) ) :P a graliśmy na sklepie (Pawn Shop) i jednak są jeszcze POLACY chętni do grania... Tylko z kąd wziąść ich namiary?? :) mogłem wziąść ich gg tylko tak mnie wziął gryf, że nie byłem wstanie coś do nich napisać :) (tylko się przywitałem :) ) -> wiem mój błąd, ale jak ich jeszcze spotkam to popytam i skieruje na to forum!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kilka osób chce sobie powspominać stare, dobre czasy :wink: Czemu nie miałbym się przyłączyć. Niech ktoś da mi znać na gg tak z 15 minut przed meczykiem, jeśli ma sie on wogóle odbyć :wink: W gruncie rzeczy wsadził bym komuś kilka ładnych headshotów... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja jestem za. Proponuje dzień jutrzejszy (tj. wtorek dnia 23 grudnia :P ) najlepiej jakoś do południa. Wiadomo że na platinum, ale dokładnie o której & who? (im więcej ludu tym lepiej) Ja tymczasem idę odkurzyć płytkę z SoFem i może potrenuje dzisiaj chwilkę :)

ps.1 Jeśli nie uda się przed świętami to mamy jeszcze 27-28-29 grudnia...

ps.2 A pan, panie Qbuś, czemu pan na gg nie odpowiada? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to bywa, gdy forum z nami w kluki pogrywa :evil: Nie miałem jak się zjawić... Graliście? Ja na dokładkę proponuję jakiś termin po świętach... Co wy na to? Czas chyba się znajdzie :wink:

właśnie :!: ja teraz dopiero sie dowiedziałem ze był zamiar grania! :( jestem za aby zagrać po świętach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po świętach...proponuję poniedziałek. 29 grudzień by chyba pasował? Jeszcze wyślę Wam link do tego posta przez gg, żebyście sobie przypomnieli że wogóle mamy grać ;) (chociaż Qbuś na gg nie odpowiada :D ). Co do godziny to jeszcze się ustawimy. Ave.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki mi tam pasuje poniedzialek ;p

ustalicie tylko godz mi tam niby kazda pasuje ale wolalbym wieczorkiem ..... no ale jestem sklonny do rokowan ;)

aha taka prosba - jakbyscie juz ustalili godz to dajcie znac na gg ;p [a co, od zawsze jestem wygodny ;p]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjęte do wiadomości. Postaram również się wpaść w poniedziałek. Jedno niech ktoś zapoda godzinę. Przepraszam, że się tyle czasu nie odzywałem, ale tak to jest jak są święta... i jak po napisaniu jednego posta pada forum :evil: Pech, ot co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde wcielo mi posta .....

Piciu zamiast nabijac sobie licznik ;) <joke> lepiej bys rzucil jakas godzina ktora ci pasuje ;P

Jak dla mnie to lepiej zagrac wieczorkiem tak moze kolo 21 .....

dostosujcie sie ;P no ale jak komus nie pasuje tak niech zaproponuje inna ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde wcielo mi posta .....

Piciu zamiast nabijac sobie licznik ;) <joke> lepiej bys rzucil jakas godzina ktora ci pasuje ;P

Jak dla mnie to lepiej zagrac wieczorkiem tak moze kolo 21 .....

dostosujcie sie ;P no ale jak komus nie pasuje tak niech zaproponuje inna ....

:D heh.. w ten poniedziałek... hm... może o 18? albo 19?? niewiem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja bede, tylko musze zainstalowac :] I mam takie fajne rzeczy w configu :twisted: (5 liniowe obrazki ktore bede pokAzywal podczas gry. np kolo co pokazuje [beeep] you :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...