Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie będzie mnie w tym miesiącu na treningach, ale tak to jest jak sie ma modemik. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Dzięki za przyjęcie do klanu :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOLT ty będziesz sie kierował decyzją klanowiczów tak lub nie, a ty co myślisz dałbyś mi drugą szanse :?: przeciesz nikt mnie niezna tylko ty piciu, mejste, a reszta nawet niewie kim ja jestem :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOLT nikt nie napisał postu na mój temat czy mam mi dasz 2 szanse, prócz Mejste'go nikt nie napisał. Powiec czy dajesz mi 2 szanse czy nie bo czekam i czekam i nic z tego niejest :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby ktoś zagrał :( wszyscy zapomnieli o SoFie :( a przecież on jest fajny :D :D Nawet nikt na treningi nasze sie niestawia :( nic a nic o sofie. Moim zdaniem ta gra małymi albo średnimi krokami upada... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby ktoś zagrał :( wszyscy zapomnieli o SoFie :( a przecież on jest fajny :D :D Nawet nikt na treningi nasze sie niestawia :( nic a nic o sofie. Moim zdaniem ta gra małymi albo średnimi krokami upada... :(

Po części masz racje, ale Sof nie zginie jeszcze przez co najmniej 2 miesiace gdyż być może już dzis podam konkretne szczegóły dotyczące nowej ligi :twisted: A wiec będzie się dzialo, oj będzie :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Widzę, że ciemno wszędzie - głucho wszędzie. Co to będzie, qrka :?: Ja tam planuje jutro pograć w godzinach treningu i mam nadzieję, że ktoś jednak będzie... Trzy tygodnie przerwy... niemal zero kompa. Co to będzie? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ale tu jest zastój jak cholera!!!! Niechce mi sie wierzyć, że nikt, ale to nik niechce już gać w sofa!!!! Sądze że jeszcze sporo ludzi jest chętnych do gry w sofa, tylko jak do nich dotrzeć??? [Może by w CDA coś napisać] - tylko tak pisze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nadeszła ta chwila panowie...

QUANDO CORPUS MORIETUR FAC UT ANIMAE DONETUR jak to śpiewają w Rhapsody :) Nikt chyba nie robi sobie już nadziei na to że czasy kiedy codziennie się grało w SoFa masą forumowiczy, a żeby dostać się na stawiany przez Volta serwer musiałeś przyjść 10 minut wcześniej, bezpowrotnie minęły. W squadzie grali ze sobą naprawdę dobrzy gracze (mowa tu zarówno o SOD jak i o SL) ale dziś są już na emeryturze :) .

Chęć do gry utrzymywała jakoś liga, jednak kiedy ta została zawieszona stało się nieunikniona.

Owszem, można jeszcze kiedyś zagrać, jednak myślę podobnie jak Volt. Dopóki CDA nie da SOFa2, to raczej już game over.

Parafrazując stary dowcip:

THUG padł, {DON} nie przetrwał, a i SL się słabo czuje :)

Z tego co widzę klan istnieje tylko formalnie i nie ma co tu kryć.

ps. hm...zabrzmiało to trochę jak list pożegnalny :D oczywiście trzymamy się tak długo jak to możliwe panowie, ale warto chyba oficjalnie ogłosić początek końca :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...