Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Ja też jutro wpadnę. Jak jestem w domu to nie opuszczę takiej okazji... No chyba, że coś "piątkowego" wyskoczy :wink: No, ale i tak zapowiada się ciekawie

...to jest dowód że Gościu wymiata, drauga plansza z treningu ty po 20 minutach grania masz 74 fragi, a na drugim miejscu Qubuś po 20 minutach gry ma 50...

A to tak by dać upust mojemu czepialstwu.

:arrow: A - nie Qubus tylko Qbuś :wink: Tak dla formalności.

:arrow: B - ja nawet nie jest z klanu... no i gram raz na miesiąc :wink:

:arrow: C - nie było elity klanowej :wink: Myślę, że Volt czy Czub spokojnie mogą pograć z JezuSem na równym poziomie :twisted:

A na koniec: wiem, że i tak nie wygram, ale walczyć będę zajadle 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ja też jutro wpadnę. Jak jestem w domu to nie opuszczę takiej okazji... No chyba' date=' że coś "piątkowego" wyskoczy :wink: No, ale i tak zapowiada się ciekawie
...to jest dowód że Gościu wymiata, drauga plansza z treningu ty po 20 minutach grania masz 74 fragi, a na drugim miejscu Qubuś po 20 minutach gry ma 50...

A to tak by dać upust mojemu czepialstwu.

:arrow: A - nie Qubus tylko Qbuś :wink: Tak dla formalności.

:arrow: B - ja nawet nie jest z klanu... no i gram raz na miesiąc :wink:

:arrow: C - nie było elity klanowej :wink: Myślę, że Volt czy Czub spokojnie mogą pograć z JezuSem na równym poziomie :twisted:

A na koniec: wiem, że i tak nie wygram, ale walczyć będę zajadle 8)

sorki Qbuś mam nadzieje że to sie już więcej nie powtórzy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja też pograłem sobie. Na pierwszej planszy dostałem po rzyci, że aż bolało :wink: Ale potem im dalej tym lepiej... Na lotnisku prowadziłem nawet przez dłuższy czas, ale coś mi zachmęciło przy kompie i klapa. No, ale nie jest ze mną tak najgorzej. A jak pan Vlot ocenia sparing? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, może ja się wypowiem po długiej przerwie :)

Trening dzisiaj całkiem udany, mimo że byłem tylko na dwóch mapach (śmieszna farma i lotnisko - z tej drugiej mnie wywaliło to już nie wracałem :) ). A tak wogóle jestem zawiedziony! =|SL|= na tych 2 mapach reprezentowałem tylko ja i Mejste! Gdzie reszta? :twisted:

Zadziwiła mnie bardzo dobra gra Qbusia! Kiedy ostatnio z nim grałem (nieudany mecz 2/2 z bodajże Czubem i Termim?) to jeszcze tak nie wymiatał, a dziś? Panowie, inny zawodnik :) Na uwagę zasługuje też dobra gra pozostałych znajomych: Mejste i Szatana (z tym pierwszym cały czas walczyłem o miejsce na podium, a drugi na farmie wygrał). Aha, Szatan, na przyszłość nie mów że masz zrąbany ping (tak powiedziałeś w pewnym momencie mając 200). Ja przez pół treningu ciągnąłem na pingu 450 :?

Dzisiaj nie byłem w szczytowej formie :) Jutro spodziewajcie się mnie na treningu o 18, muszę nadrobić zaległości bo inni ćwiczą a ja tnę w Starcrafta 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, Szatan, na przyszłość nie mów że masz zrąbany ping (tak powiedziałeś w pewnym momencie mając 200). Ja przez pół treningu ciągnąłem na pingu 450 :?

Mój kuzyn nie jest przyzwyczajony do wyzszego pingu od 20 :P

Zawsze stawial on własny server :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że nie było mnie na treningu. Niewiem czy dzisiaj będe.... A podacie wyniki wczorajszego i dzisiejszego treningu???

Nic nie szkodzi, pewnie miałbyś pierwsze miejsce tyle wiary grało :wink:

Szatan wygrywał to już wiesz jaka sytuacja była :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że nie było mnie na treningu. Niewiem czy dzisiaj będe.... A podacie wyniki wczorajszego i dzisiejszego treningu???

Nic nie szkodzi, pewnie miałbyś pierwsze miejsce tyle wiary grało :wink:

Szatan wygrywał to już wiesz jaka sytuacja była :wink:

Eee.... sytuacje była tragiczna?? A ty grałeś?? Który byłeś?? No i kto grał?? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Zadziwiła mnie bardzo dobra gra Qbusia! Kiedy ostatnio z nim grałem (nieudany mecz 2/2 z bodajże Czubem i Termim?) to jeszcze tak nie wymiatał, a dziś? Panowie, inny zawodnik :) ...

Hmm... No to już jest albo przesada albo magia. Przez ostatnie dwa miesiące ( mniej więcej ) grałem tylko ze 3 razy - w tym dwa treningi z Wami. No i w ogóle w nic ostatnio prawie nie gram. Jeśli wierzyć ocenie Pigusa to jakieś dziwne rzeczy się dzieją :wink: No i strach pomyśleć co będzie jak zacznę trenować :lol: No, ale na to się na razie nie zapowiada :)

No, ale ja zapomniałem wspomnieć o najmilszym ( dla mnie ) kawałku meczu. Był to pojedynek na guny z Szatanem. Oboje świeżo po respawnie. To było piękne - no i wygrałem, co z Szatanem zdarzało mi rzadko :wink: Respect 4 Szatan :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wpadne na trening o 18:00 "jeśli moge" :twisted: (jeśli jest w ogóle)

Niech więcej osób gra, ma to być niezapomniany trening 8)

Ćwiczcie :!: :wink::wink::wink: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś o 18 raczej będę chociaż muszę powiedzieć że jestem załamany i lekko znudzony grą w sofa :( Grałem 5 meczów ligowych - 5 przegrałem :( Ciągle gramy w DM i to mi się nudzi. Wszystkie plansze znam jak własną kieszeń i nudzą mnie one. Może byśmy zaczęli trenować wkońcu CTF :?: Nawet nie wiecie jaka to satysfakcja zakosić flagę z drugiego końca planszy i przynieść ją całym i zdrowym do swojej bazy :twisted: Poza tym teraz kończe niedokończone gry i mało gram w sofa. Zresztą w poniedziałek lub we wtorek bedę miał Jedi Academy, a za 2-3 tygodnie nowego kompa to pójdą w bój Morrowind, NWN i ET, ale w sofa czasami też zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś o 18 raczej będę chociaż muszę powiedzieć że jestem załamany i lekko znudzony grą w sofa :( Grałem 5 meczów ligowych - 5 przegrałem :( Ciągle gramy w DM i to mi się nudzi. Wszystkie plansze znam jak własną kieszeń i nudzą mnie one. Może byśmy zaczęli trenować wkońcu CTF :?: Nawet nie wiecie jaka to satysfakcja zakosić flagę z drugiego końca planszy i przynieść ją całym i zdrowym do swojej bazy :twisted: Poza tym teraz kończe niedokończone gry i mało gram w sofa. Zresztą w poniedziałek lub we wtorek bedę miał Jedi Academy, a za 2-3 tygodnie nowego kompa to pójdą w bój Morrowind, NWN i ET, ale w sofa czasami też zagram.

No cóż... raz nad wozem, a raz pod wozem, w każdym bądź razie dobrze mi się z toba grało w SoFa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą w poniedziałek lub we wtorek bedę miał Jedi Academy, a za 2-3 tygodnie nowego kompa to pójdą w bój Morrowind, NWN i ET, ale w sofa czasami też zagram.

Morrowind - żre dużo czasu:P

NWN - jak poczytasz sobie mój tekst w numerze specjalnym to ci sie odechce;)

ET - a to się chwali, zawsze możesz wpaść na naszego serwa, dam ci hasło i powiem co i jak :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... raz nad wozem, a raz pod wozem, w każdym bądź razie dobrze mi się z toba grało w SoFa...

Czy ja powiedziałem że kończe przygodę z SoFem :?: Dalej będę grał w SoFa tylko nie tak często

Morrowind - żre dużo czasu:P

I oto chodzi :twisted: uwielbiam erpegi przy których spędzam dnie i noce :twisted: jeszcze dodatki skołuje i bedzie wypas :D

NWN - jak poczytasz sobie mój tekst w numerze specjalnym to ci sie odechce;)

O jaki numer specjalny Ci chodzi :?: Zresztą patrz wyżej przy morrowindzie :P

ET - a to się chwali, zawsze możesz wpaść na naszego serwa, dam ci hasło i powiem co i jak

pewnie dam Ci znać jak tylko sprzęt przywiozą :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, a dzis byl trening a nikt nic nie napisal :P /ciekawe czemu? moze dlatego ze prawie nikogo nie bylo? nie to nie przez to chyba :P/

tiaa gralem na 2 mapkach /chyba :P bo ja to mam slaba pamiec :P/ oprocz mnie grali Piciu /przez chwile/ Mejste i ktos tam jeszcze z dziwna xywka :P /ale mowil po polsku :P/ a poza tym bylo jeszcze troche ludu :) [ale szkoda ze tak malo z klanowiczow bylo :/ co je ludziska? ja tu mam ladny ping a wy sobie trening olewacie? ;);)]

Wynikow nie pamietam :) wiem tylko ze na pierwszej mapce bylem drugi, na drugiej pierwszy :P

Dooobra a teraz propos Morrowinda :] Szczerze polecam ta gierke ! /szczegolnie jesli masz duzo czasu :P/ Jak ja pierwszy raz wlaczylem to gdzies tak z 8 godzin zlecialo :shock: Bylo to jakies pol roku temu a ja dalej w to gram, co u mine nie zdaza sie za czesto :) Wiec naprawde polecam :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto chodzi :twisted: uwielbiam erpegi przy których spędzam dnie i noce :twisted: jeszcze dodatki skołuje i bedzie wypas :D

>>>I like this:P A najlepszy czas na RPG to wakacje;) Chociaż mam nadzieję że jak będą święta to chociaż troszke zagram sobie w "Lionhearta"...

O jaki numer specjalny Ci chodzi :?: >>>Heh, na razie nie moge o tym za dużo mówić, więc powiem tylko że szykuje się numer specjalny o grach online, w którym będe miał swój udział:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej jest na treningach, nikt niegra (prawie zdażają się tylko 2 osoby) :( jednym słowem treningi są niedopilnowane nawet Volt już niegra..... Zróbcie coś z tym.... :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dooobra a teraz propos Morrowinda :] Szczerze polecam ta gierke ! /szczegolnie jesli masz duzo czasu :P/ Jak ja pierwszy raz wlaczylem to gdzies tak z 8 godzin zlecialo :shock: Bylo to jakies pol roku temu a ja dalej w to gram, co u mine nie zdaza sie za czesto :) Wiec naprawde polecam :!:

Wiem wiem :P Sam jak włączyłem grałem z 10 godzin tylko jak doszło do walki to zrezygnowałem gdyż sie tak muliło że hej, ale niedługo powinienem powinienem normalnie pograć.

>>>I like this:P A najlepszy czas na RPG to wakacje;) Chociaż mam nadzieję że jak będą święta to chociaż troszke zagram sobie w "Lionhearta"...

W moim wypadku przez większość wakacji nie mam dostępu do kompa więc mało gram, a na RPG to ja mam zawsze czas :P

A co do Lionhearta to szczerze odradzam :!:

>>>Heh, na razie nie moge o tym za dużo mówić, więc powiem tylko że szykuje się numer specjalny o grach online, w którym będe miał swój udział:P

Mam nadzieję że wspomnisz też co nieco o sofie i =lSLl= :twisted:

Coraz gorzej jest na treningach, nikt niegra (prawie zdażają się tylko 2 osoby) jednym słowem treningi są niedopilnowane nawet Volt już niegra..... Zróbcie coś z tym....

Ja staram się grać... Ponawiam pytanie: czy nie możemy przesiąść się z trybu DM na CTF :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...