Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

Masz racje, Piciu pisze bez sensu chce mieć dużo postów :) Może chce dogonić Volta?? :D

ech...

Statsiarstwo statsiarstem, ale czemu gdy cos cytujecie to cytujecie całą wypowiedź :?: Przyklad prosze bardzo: ze 3 osoby zacytowały całą moją relację z piątkowego treningu i dodały pod nią jedno zdanie, które i tak wynikało samo z relacji... to już nie jest statsiarstwo tylko zaśmiecanie forum. Wiem że gadam jak moderator, ale gdybym nim był dałbym tym osobom ostrzeżenie. Jeśli nie umiecie skracać cytatów to ja was chetnie tego naucze :!:

P.S.1 czemu 3 osoby mają właściwie takie same avatary co wy bracia jacyś że takie same czarno białe murzyny macie ??? Tylko nie mówcie mi że tak wyglądacie. Ja nic do murzynów nie mam ale chwilami nie wiem kto co pisze bo ja poznaje forumowiczów po avatarach, a avatar powinien być jeden jedyny wyróżniający się

P.S.2 sory za oftop :P

1. Co do "emblematów" sądze że spotkałem się z takim czymś jak papugowanie (Gościu to wiem uzgodniliśmy że będą podobne)

2. JezusS słyszałem że nieźle pojechałeś na Gościa (rozmawiałem z nim :P ) i z tego wyszło jesteś chamski (na sobie tego nie doświadczyłem) ale sie nie kłóćmy....

3. Mam nadzieje że ktoś w końcu to przemyśli, a tak propo to podobno ty chcesz przegonić Volta i słyszałem że masz zamiarprzejąć klan =lSLl= , ale to już nie pora pisac o tym na forum... (miałem to w archiwum GG ale robiłem formata :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
4. Mam nadzieje że ktoś w końcu to przemyśli, a tak propo to podobno ty chcesz przegonić Volta i słyszałem że masz zamiarprzejąć klan =lSLl= , ale to już nie pora pisac o tym na forum... (miałem to w archiwum GG ale robiłem formata :( )

hEH, SL to multiklan, szefem jest ELD a jego nie da się przegonić, poza tym jest już CL, który w razie czego przejmuje dowodzenie w klanie, tak więc formalnie rzecz biorąc władza w klanie jest sprawowana metodą "silnej ręki", jeden poważny błąd, klanowicz odpada w imie dobra całego Multiklanu. Jeśli zauważyliście jakieś nieprawidłowości proszę mi je zgłaszać na GG alba miala, zawsze na nie zareaguje... Na razie wszyscy mają czyste konta i niech tak zostanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heil :!:

Sorry za offtopic ale nie wytrzymalem

Piciu, czlowieku zastanow sie 2 razy zanim cos napiszesz :!: bo to co robisz to jest czyste statsiarstwo :!: piszesz bezsensowne, nic nie wnoszace, zajmujace pol linijki :!: posty. Masz ponad 100 postow ale jakies 90% wyglada tak samo.

Ja ci daje dobra rade: jak nie masz o czym pisac to nie pisz ! Myslisz ze jak masz wieksza liczbe pod obrazkiem to jestes wazniejszy ? Na pewno nie w moich oczach :D ja sie tylko smieje jak widze te posty, ale zarazem sie wkurzam, ze trace czas czytajac je .....

ech...

Ty, Retsam co ty tak sie Picia czepiasz?? Co? Niewiedziałeś co napisać to sie do kogoś doczepiłeś co?? Chciałeś sobie postów na pyrkać?? Każdy pisze co chce (ale zrozumiałego) a od takich żeczy są Moderatorzy, i oni jak będą chcieli to usuną te posty, lub napiszą żeby sie opanować bo jak tak dalej będzie to będą usówać. A to cie *tit* obchodzi co on pisze jak niechcesz to nieczytaj. Myślisz że co że sobie w GG napisałeś że masz jeden latek to jesteś dobry?? Powiem ci jedno wkurzają mnie takie ludziki jak ty, i jak bym wiedział jak wyglądasz i jak bym cie spotkał na ulicy to na 100% rozwalił bym ci łeb na jakimś znaku przydrożnym!!! I co ?? No dalej właź do postu ostrzeżenia i daj mi ostrzeżenie!! Tylko na to cie stać?? Jak zwykle na forum mądry, a jak bym spotkał to by uciekł.... :twisted:

A ty JezusS stoisz po stronie kumpla z osiedla (czyli mnie) czy po stronie jakiegoś kolesia co w gębie mądry????

(i od teraz pisze z pełnym poważaniem i szacunkiem do Moderatora czyli do Volta) : Volt sory za takie teksty, ale takie żeczy jak Retsam mnie wnerwiają, i mam proźbe nie usówaj tego postu niech zobaczą to co napisałem ani nie edytuj, oto cie prosze. I jeśli chcesz to daj mi bana, a to będzie znaczyło że popierasz takie kłótnie na forum i czepianie kogoś o byle co.

A tak dla wyjaśnienia stoje po stronie Picia bo, jak byłem nowy to on mi doradził jaki klan jest najlepszy i do którego radził by mi sie zgłosić. A poradzil do :SoD: czyli teraz do nowego =lSLl= ; a nie do swojego tak jak każdy... A jednym słowem mówiąc Piciu to spoko koleś i niepotrzebnie sie czepiacie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeźnik najeżdżasz na rets'a a sam to się tym postem popisałeś...

Ja najeżdżam?? Bronie zioma z klanu do którego należe!!!

Co chcesz przez to powiedzieć "popisałeś..." co??

jak bym cie spotkał na ulicy to na 100% rozwalił bym ci łeb na jakimś znaku przydrożnym!!!

no comment

Napisałem tak bo mnie wnerwił!!! Żeby klanowicze mieli do siebie nawzajem pretensje... eh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak bo mnie wnerwił!!! Żeby klanowicze mieli do siebie nawzajem pretensje... eh
Miałem napisać długiego posta, ale jakoś nie ma ochoty dyskutować na te tematy...

Po pierwsze, ty, Rets, Piciu, Czub i inni tworzą kompanie, wszyscy maję te same barwy klanowe i każdemu z SL zależy na dobrym imieniu klanu. Tak więc nie ma co sie kłócić wewnątrz, jeśli coś jest nie tak to piszcie o tym na GG itd...

Po drugie, mam jak najlepsze zdanie o Pici, ale fakt jest faktem że FORUM i KLAN to dwie różne rzeczy, a to forum ma regulamin. Formalnie rzecz biorąc Picia nie złamał żadnego punktu regulaminu, ale rozumiem że niektóre jego posty mogą być denerwujące...

Po trzecie, czy jest się o co kłócić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby klanowicze mieli do siebie nawzajem pretensje... eh

No właśnie :!: Jesteśmy w jednym klanie, a kłócicie się o byle g**** Nie ma sensu ciągnąc tego dalej. To że nie podobają wam sie cudze posty to nie znaczy że musicie bluzgać na ich tworców. Co ja mam zrobić jeśli nie podoba mi się Harry Poter :?: Mam iść do pani Rowling i bluzgać na nią że nie pisze tak jak Tolkien :?: Bez przesady. Od tego czy posty będą czy nie są moderatorzy i do nich nalezy ostateczne zdanie w tym temacie. a tak wogóle to pogudźcie się i bedzie najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heil :!:

Jezu oso chodzi :D

Sorry Piciu moze sie jakos zle wyrazilem ;) ale naprawde czlowiek sie moze wkurzyc czekajac minute az sie strona otworzy a tam widzi jeden nowy post typu: "No fakt, a jak stare??" no ale sorry mimo wszystko :D

No ale RzEzNIK to mnie niezle wkurzyl .....

Niewiedziałeś co napisać to sie do kogoś doczepiłeś co?? Chciałeś sobie postów na pyrkać

buahahahahaha fakt, trzeba utrzymac ta srednia pol posta na dzien :D wiec niestety wtdey padlo na Picia a teraz na ciebie ;) a co do nabijania postow to sie nie bede powtarzal, bo po co =]

Każdy pisze co chce

Hmm nie zgadzam sie, chyba z oczywistych powodow ;)

A to cie *tit* obchodzi co on pisze jak niechcesz to nieczytaj

Sorry ale jak sie juz dobilem do tej strony to przeczytam co tam jest napisane ;P

Myślisz że co że sobie w GG napisałeś że masz jeden latek to jesteś dobry??

No pewnie ! Ba jestem nawet bardzo dobry a nawet lepszy przez to ! :P a tak naprawde to wszystko to jest dopoiero poczatek mojego wielkiego planu podboju swiata, ale o tym ciiiii ;)

Powiem ci jedno wkurzają mnie takie ludziki jak ty, i jak bym wiedział jak wyglądasz i jak bym cie spotkał na ulicy to na 100% rozwalił bym ci łeb na jakimś znaku przydrożnym!!! I co ??

Kurde dzieki Rzeznik dzieki Tobie smialem sie z jakies 5 min :) musze przyznac ze reprezenujesz naprawde wysoki poziom ;)

No dalej właź do postu ostrzeżenia i daj mi ostrzeżenie!! Tylko na to cie stać?? Jak zwykle na forum mądry, a jak bym spotkał to by uciekł....

hmm to jest watek i maja do niego dostep tyklo moderetarzy wiec ta opcja odpada ;)

A ty JezusS stoisz po stronie kumpla z osiedla (czyli mnie) czy po stronie jakiegoś kolesia co w gębie mądry????

Hmm moim zdaniem powienien stac po stronie prawdy ;) lol

ech ja nie moge wytrzymac normalnie jak mozna mnie nazwac "żeczą" hehe nawet nie wiem co ci odpowiedziec bo nie wiem co ten wyraz znaczy ;) a tak na serio to moglbym ci na to odpowiedziec ale nie od tego jest forum zeby sobie wrzucac, naucz sie tego !

Aha jeszcze taka mala proźba ;) ode mnie korzystaj ze slownika ortagraficznego

Ja najeżdżam?? Bronie zioma z klanu do którego należe!!!

pech zrzadzil ;) ze wszyscy nalezymy do tego samego klanu :D

[hehe zioma]

Po trzecie, czy jest się o co kłócić?

w sumie to nie ale jak ktos mnie przezywa od żeczy to sie czlowiek moze zdenerwowac :P

Retsam tylko mi tu niewyjeżdaj że forum zaśmiecam bo to sie źle skączy!!!

qrde rzeznik a jak to sie skączy? :):):) a tak w ogole to zasmieczasz forum ;)[ to nie jest prawda ale chce sie dowiedziec jak to sie skączy;)]

Sorry, ze znow o tym pisze ale prawdopodobnie to moj ostatni post w tej sprawie ;)

PS Mam nadzieje ze nie traktujecie tego postu powaznie =]

Pozdrawiam :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze znow o tym pisze ale prawdopodobnie to moj ostatni post w tej sprawie ;)

PS Mam nadzieje ze nie traktujecie tego postu powaznie =]

Pozdrawiam :!:

I tym optymistycznym akcentem zakończmy tą sprawę i powróćmy do gry:P

PS Nawet w idealnym małżeństwie zdarzają się kłótnie;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.1 czemu 3 osoby mają właściwie takie same avatary co wy bracia jacyś że takie same czarno białe murzyny macie ???

1. Co do "emblematów" sądze że spotkałem się z takim czymś jak papugowanie (Gościu to wiem uzgodniliśmy że będą podobne)

Papugowanie ?? Siedze w rapie już pare lat. Zapewniam cie że jesteś gó**** który sie nie zna na rapie :evil:

2. JezusS słyszałem że nieźle pojechałeś na Gościa (rozmawiałem z nim :P ) i z tego wyszło jesteś chamski (na sobie tego nie doświadczyłem) ale sie nie kłóćmy....

?????? Nie rozumiem, nawet z nim nie gadałem, za dużo tablet się nałykałeś Krasnalu. :evil:

3. Mam nadzieje że ktoś w końcu to przemyśli, a tak propo to podobno ty chcesz przegonić Volta i słyszałem że masz zamiarprzejąć klan =lSLl= , ale to już nie pora pisac o tym na forum... (miałem to w archiwum GG ale robiłem formata :( )

Co ty pie****** kto ty w ogóle jesteś palańcie. Zapewniam was wszystkich że to jest idiota (Piciu)

Nic w tych pod punktach nie jest prawdą !!!!!!!!!!! pierwszy raz cie widze cwaniaku!!!!!!!!!! :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, ale macie problemy :lol: . Bla bla bla... Rets powiedz mi czy czytasz ten post :?: .Wiem wiem ja też zaśmiecam forum. OK już nie będę ojcze (to wszystko to żart). No ale musze sobie jakos licznik nabic. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.1 czemu 3 osoby mają właściwie takie same avatary co wy bracia jacyś że takie same czarno białe murzyny macie ???

1. Co do "emblematów" sądze że spotkałem się z takim czymś jak papugowanie (Gościu to wiem uzgodniliśmy że będą podobne)

Papugowanie ?? Siedze w rapie już pare lat. Zapewniam cie że jesteś gó**** który sie nie zna na rapie :evil:

2. JezusS słyszałem że nieźle pojechałeś na Gościa (rozmawiałem z nim :P ) i z tego wyszło jesteś chamski (na sobie tego nie doświadczyłem) ale sie nie kłóćmy....

?????? Nie rozumiem' date=' nawet z nim nie gadałem, za dużo tablet się nałykałeś Krasnalu. :evil:

3. Mam nadzieje że ktoś w końcu to przemyśli, a tak propo to podobno ty chcesz przegonić Volta i słyszałem że masz zamiarprzejąć klan =lSLl= , ale to już nie pora pisac o tym na forum... (miałem to w archiwum GG ale robiłem formata :( )[/quote']

Co ty pie****** kto ty w ogóle jesteś palańcie. Zapewniam was wszystkich że to jest idiota (Piciu)

Nic w tych pod punktach nie jest prawdą !!!!!!!!!!! pierwszy raz cie widze cwaniaku!!!!!!!!!! :evil:

CO!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Co ty mówisz w ogóle Piciu najebałeś się denatem??? gdy pisałeś ten post, dobrze wiesz, że mieszkam 50 metrów od ciebie i moge cie roz***** za te kłamstwa.

Jesteś chamski zaczynasz się w osoby aby się z nimi kłucić w ten sposób nabijasz sobie posty, nie wiem co w ten sposób chcesz udowodnić z tymi postami!!!!!!

Jeszcze raz nie na temat połamie ci ręce !!!!!!!!!!!!! SERIO POŁAMIE CIE !!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Wykonany przez PICIA post jest kłamstwem (chamstwem)!!!!!!!!!!

Nie wiem po co ci emblemat 2PACA jeśli go w ogóle nie słuchasz wolisz DISCO POLO !!!! :) :evil: :evil: :evil: :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentować czy nie? Oto jest pytanie. Czy może poczekać aż wykasują te cosie i ktoś dostanie kopa. Napisze krótko. Panowie, co za wiochę Wy tu uprawiacie? To jest normalne forum, a nie jakieś prywatne forum. Albo chill-out albo get the f* outta here :!:

Ech... poniosło mnie. Wybaczcie. Volt zajmij się tym, bo woła to o pomstę do nieba.

Mejste --> Forma pewnie podupadła, ale do jutro troszkę sobie poćwiczę, mam nadzieję, że nie będzie tragicznie. Ale zobaczymy jutro... dalej nie kraczę. "Chcesz pokoju - gotuj się do wojny" jak mawiali Rzymianie. Idę się gotować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentować czy nie? Oto jest pytanie. Czy może poczekać aż wykasują te cosie i ktoś dostanie kopa. Napisze krótko. Panowie, co za wiochę Wy tu uprawiacie? To jest normalne forum, a nie jakiś prywatny forum. Albo chill-out albo get the f* outta here :!:

Jak hiperprzestrzennie a zarazem jakże pieknie poniekątnie tu i ówdzie ułożyłeś spaniałe wzruszające do łez zdanie. Cieszysz się co?? Coś nie pasuje to Prosiaczka pod pache i ......... nie będe komentował !!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus... (Sorki, to nie do Ciebie szanowny kolego JezusS, to taki zwrot w stylu "Jezus Maria", wiem że to wymawianie imienia Pana.. ...daremno, ale co tam, poprostu me zdziwiwnie musi zostać jakoś wyrażone)

Najogólniej mówiac - "yeah, goście się naparzają"

Dokładnie opisując sytuację - "ludziki robią z siebie debili i jeszcze myśla ze dostaną w nagrode kość albo banana, bardzo brzydko.."

Jako jeden z uzytkowników tego forum chce powiedzieć: Banik dla tych panów lub przynajmniej ostrzeżenie. Volt, zrób coś z tym, co mam napisać do Adminów żeby mnie walneli na 2 moderatora żeby Ci pomóc?

Jako szef klanu {DON} chce powiedzieć: gdyby u nas takie coś zaistaniło to: do widzienia, nie tolerujemy takich ekscesów :D i myslimy ze w =SL= jest podobnie

Jako pseudo-dres i w ogole "ham" chce powiedziec: hehehe

Chciałem przeprosic ze cokolwiek tu powiedzialem, to nie czas, temat i miejsce na dyskusje o wojnie. Ide sobie chyba zagrać w SoF'a..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najogólniej mówiac - "yeah, goście się naparzają"

Dokładnie opisując sytuację - "ludziki robią z siebie debili i jeszcze myśla ze dostaną w nagrode kość albo banana, bardzo brzydko.."

Jako jeden z uzytkowników tego forum chce powiedzieć: Banik dla tych panów lub przynajmniej ostrzeżenie. Volt, zrób coś z tym, co mam napisać do Adminów żeby mnie walneli na 2 moderatora żeby Ci pomoc?

Jako szef klanu {DON} chce powiedzieć: gdyby u nas takie coś zaistaniło to: do widzienia, nie tolerujemy takich ekscesów :D i myslimy ze w =SL= jest podobnie

W multiklanie SL w którym mam zaszczyt dowodzic dywizją SOF, nie będzie tolerowana żadna bezsensowna kłótnia która tworzy niedobrą atmosfere nie tylko wewnątrz klanu ale również i na całej scenie SOF w Polsce. Niech poniższe decyzje będą przykładem dla wszystkich innych...

1. Gosciu nie będzie nawet rekrutem SL

2. Jezus zostaje skreślony z listy klanowiczów (*)

3. Gosciu i Jezus otrzymują Ostrzeżenie

*chce poznać waszą opinie na ten temat, licze na udział klanowiczów SL i graczy całej sceny SOF w Polsce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....*chce poznać waszą opinie na ten temat, licze na udział klanowiczów SL i graczy całej sceny SOF w Polsce...

Eeeee, jeśli można coś napisać to chyba każdy zna moje zdanie??? Jak by co to jestem na wielkie, bardzo duże. ogromnie NIE na ich udział w jakich kolwiek ligach, rozgrykach i udziałach klanowych!!!!!

:) sorki że take duże ale niech rzuca sie w oczy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERIO :?:

Jak najbardziej serio, szczegóły w "Ostrzeżeniach". Póki co nie dostałeś bana, a według regulaminu mogłbyś go dostać...

Do klanu może kiedyś wrócisz...ludzie się zmieniają. Jednak musisz pamiętać że jedność, porządek i dobre imie klanu to podstawa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SERIO :?:

Jak najbardziej serio, szczegóły w "Ostrzeżeniach". Póki co nie dostałeś bana, a według regulaminu mogłbyś go dostać...

Do klanu może kiedyś wrócisz...ludzie się zmieniają. Jednak musisz pamiętać że jedność, porządek i dobre imie klanu to podstawa...

OJ, a co to Ban :?: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...