Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wyniki wczorajeszego treningu:

Z tego co wiem trening był był na trzech mapkach, a wyniki są następujące: (Pisze wyniki tylko klanowiczów klanu =lSLl= którzy byli obecni na treningu)

wyniki pierwszej mapy:

- =lSLl= Rets 79 fragów

- =lSLl= Pigus 53 fragi

- =lSLl= Piciu 47 fragów

- =lSLl= Mejste 39 fragów

- =lSLl= JezusS 25 fragów

druga mapka - z góry mówie że tu zaczyna sie cykl najgorszych map moich i Mejste

wyniki drugiej mapy:

- =lSLl= JezusS 99 fragów

- =lSLl= Rets 88 fragów

- =lSLl= Piciu 29 fragów

- =lSLl= Pigus 28 fragów

- =lSLl= Mejste 20 fragów

trzecia mapka nadal moja i Mejste nieulubiona

wyniki trzeciej mapy:

- =lSLl= Rets 91 fragów

- =lSLl= JezusS 82 fragi

- =lSLl= Piciu 49 fragów

- =lSLl= Mejste 34 fragi

i to by było na tyle :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki wczorajeszego treningu:

Z tego co wiem trening był był na trzech mapkach, a wyniki są następujące: (Pisze wyniki tylko klanowiczów klanu =lSLl= którzy byli obecni na treningu)

wyniki pierwszej mapy:

- =lSLl= Rets 79 fragów

- =lSLl= Pigus 53 fragi

- =lSLl= Piciu 47 fragów

- =lSLl= Mejste 39 fragów

- =lSLl= JezusS 25 fragów

Nie przejmujcie się grałem na tej mapce zaledwie 7 minut :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że kolejny trening odbędzie się w nadchodzący piątek, o godzinie 18 na serwie PLATINUM. Mam nadzieje że frekwencja będzie przynajmniej tak wysoka jak poprzednio...

Zachęcam też do gry graczy z innych klanów (szczególnie nowego SoD) oraz "wolnych strzelców"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak feniks z popiołów :wink: Stęskniłem się już za SoF. Będę musiałe z Wami pograć w następny piątek. Grałbym już w ten weekend, ale zapomniałem wziąć mojego SoF'a z Poznania. Ale bardzo chętnie w dwa następne z Wami popykam. Mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze tu pamięta i nie macie nic przeciwko 8)

Będę musiał tylko ciut potrenować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak feniks z popiołów :wink: Stęskniłem się już za SoF. Będę musiałe z Wami pograć w następny piątek. Grałbym już w ten weekend, ale zapomniałem wziąć mojego SoF'a z Poznania. Ale bardzo chętnie w dwa następne z Wami popykam. Mam nadzieję, że ktoś mnie jeszcze tu pamięta i nie macie nic przeciwko 8)

Będę musiał tylko ciut potrenować :wink:

Ja i tak niewiem kim jesteś, i pierwszy raz cie widze... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heil :!:

Sorry za offtopic ale nie wytrzymalem

Piciu, czlowieku zastanow sie 2 razy zanim cos napiszesz :!: bo to co robisz to jest czyste statsiarstwo :!: piszesz bezsensowne, nic nie wnoszace, zajmujace pol linijki :!: posty. Masz ponad 100 postow ale jakies 90% wyglada tak samo.

Ja ci daje dobra rade: jak nie masz o czym pisac to nie pisz ! Myslisz ze jak masz wieksza liczbe pod obrazkiem to jestes wazniejszy ? Na pewno nie w moich oczach :D ja sie tylko smieje jak widze te posty, ale zarazem sie wkurzam, ze trace czas czytajac je .....

ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no pewnie że pamiętam i zapraszam do gry. A Piciu cie nie zna bo to stare czasy są:P

No to cieszę się niezmiernie :wink: Poza tym byłem gooopi - w SoF'a można grać bez płytki - przynajmniej multi. Pomyśleć, że mogłem grać przez weekend.

Czasy rzeczywiście dość dawne :lol: Wystarczy Piciu drogi, że poczytasz dawniejsze posty - gdzieś mnie tam znajdziesz.

"Lat parę już minęło jak się wszystko zaczęło

Jedni przyszli i poszli, ale paru zostało..." :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy rzeczywiście dość dawne :lol: Wystarczy Piciu drogi, że poczytasz dawniejsze posty - gdzieś mnie tam znajdziesz.

"Lat parę już minęło jak się wszystko zaczęło

Jedni przyszli i poszli, ale paru zostało..." :wink:

Heh, nie liczyło się wtedy godzin, dni. Każdy ranek oznaczał kolejne miłe, "ciepłe" chwile;) Mnóstwo ludzi grało, były piękne idee i w ogole było cool (a nie cold:P). Pod koniec czerwca znów wrócą te "pozytywne wibracje":)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heil :!:

Sorry za offtopic ale nie wytrzymalem

Piciu, czlowieku zastanow sie 2 razy zanim cos napiszesz :!: bo to co robisz to jest czyste statsiarstwo :!: piszesz bezsensowne, nic nie wnoszace, zajmuja pol linijki :!: posty. Masz ponad 100 postow ale jakies 90% wyglada tak samo.

Ja ci daje dobra rade: jak nie masz o czym pisac to nie pisz ! Myslisz ze jak masz wieksza liczbe pod obrazkiem to jestes wazniejszy ? Na pewno nie w moich oczach :D ja sie tylko smieje jak widze te posty, ale zarazem sie wkurzam, ze trace czas czytajac je .....

ech...

SAM ZASTANÓW SIE CO PISZESZ!!!!!!!!!!!! i to twoje posty są bezsensowne!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOOO widze że Qbuś wrócił. Pamiętasz nas jeszcze ??? :P Wiele się zmieniło od czasu kiedy ciebie nie było musisz koniecznie z nami w piatek zagrać bo jestem ciekaw jak tam z formą u ciebie :P I widze że rzeźnik się pojawił !!! Ty też musisz zagrać w piątek bo jeszcze z toba nie gralem.

A tak pozatym ciesze się że Piciu napisał relacje z treningu sobotniego bo mi się zbytnio nie chciało. Thanks Piciu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo ludzi grało, były piękne idee i w ogole było cool (a nie cold:P). Pod koniec czerwca znów wrócą te "pozytywne wibracje":)

Kiedy to do czerwca... cóż to były za piękne chwile... każdy grał nie było klanów, totalny underground... ale teraz jest jak jest i jest dobrze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heil :!:

Sorry za offtopic ale nie wytrzymalem

Piciu, czlowieku zastanow sie 2 razy zanim cos napiszesz :!: bo to co robisz to jest czyste statsiarstwo :!: piszesz bezsensowne, nic nie wnoszace, zajmuja pol linijki :!: posty. Masz ponad 100 postow ale jakies 90% wyglada tak samo.

Ja ci daje dobra rade: jak nie masz o czym pisac to nie pisz ! Myslisz ze jak masz wieksza liczbe pod obrazkiem to jestes wazniejszy ? Na pewno nie w moich oczach :D ja sie tylko smieje jak widze te posty, ale zarazem sie wkurzam, ze trace czas czytajac je .....

Masz racje, Piciu pisze bez sensu chce mieć dużo postów :) Może chce dogonić Volta?? :D

ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, Piciu pisze bez sensu chce mieć dużo postów :) Może chce dogonić Volta?? :D

ech...

Statsiarstwo statsiarstem, ale czemu gdy cos cytujecie to cytujecie całą wypowiedź :?: Przyklad prosze bardzo: ze 3 osoby zacytowały całą moją relację z piątkowego treningu i dodały pod nią jedno zdanie, które i tak wynikało samo z relacji... to już nie jest statsiarstwo tylko zaśmiecanie forum. Wiem że gadam jak moderator, ale gdybym nim był dałbym tym osobom ostrzeżenie. Jeśli nie umiecie skracać cytatów to ja was chetnie tego naucze :!:

P.S.1 czemu 3 osoby mają właściwie takie same avatary co wy bracia jacyś że takie same czarno białe murzyny macie ??? Tylko nie mówcie mi że tak wyglądacie. Ja nic do murzynów nie mam ale chwilami nie wiem kto co pisze bo ja poznaje forumowiczów po avatarach, a avatar powinien być jeden jedyny wyróżniający się

P.S.2 sory za oftop :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że gadam jak moderator, ale gdybym nim był dałbym tym osobom ostrzeżenie. Jeśli nie umiecie skracać cytatów to ja was chetnie tego naucze :!:

>>>Hehe, niektórym poodcinałem co nieco i zostawiłem stosowny komentarz, Mejste dobrze mówi...

P.S.1 czemu 3 osoby mają właściwie takie same avatary co wy bracia jacyś że takie same czarno białe murzyny macie

>>>Heh, pewnie mieszkają niedaleko siebie:)

P.S.2 sory za oftop :P

>>>To nie był offtop, a jeśli tak to nie zauważyłem:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...