Skocz do zawartości

Soldier of Fortune - ARENA


Gość .Volt

Polecane posty

chetnie pogramn ale nie dzisiaj w nocy bo o 21 ide na 18-stke do kumpla. Widze ze platinum jest teraz pusty... moze tak kolo 14 jakis sparing? (postaram sie wpaść przed 14)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Killus nasz były klanowicz postanowił wrócić do klanu.I mnie poprosił Rabbit żeby go przetestować czy dalej się nadaje.Moja opinia jest krótka.NADAJE SIĘ!Zają drugie miejsce na zagranicznym serwerze spośród pięciu.Ja niestety grac nie mogłem bo miałem jak zwykle ping ponad 2000,ale podglądałęm go na specatorze.Uważam że grał dobrze.Niestety jakis zagraniczny wygryzł się na pierwsze miejsce.

Killus grał a ja go podglądałem na serwerze Simple Pimle Arena(to mój ulubiony :) ).Jak dla mnie nadaję się on na klanowicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właściwie graliśmy :wink: Niestety Volt grał tylko jeden meczyk. Pojawiło się też m.in. Cz[_]B. Ale po kolei:

1. Mapka - Stodoły ( :wink: ) - na początku grałem tylko z Voltem i nie mogłem nic udukać, potem doszła rewelacyjna holenderka Joan Collins i roznosiła nas w pył. Gdy pojawiło się kilku innych to zacząłem nadrabiać z lekka. Ostatnie nie tak dobrze, ale nie tragicznie: 3 miejsce, 2 Volt 1 Joan

2. Mapka - Lotnisko - pierwszy raz grałem i już nie lubię :evil: Oczywiście wygrała Joan, a Cz[_]B bardzo ładnie sobie radził. Ja ostatecznie 4 miejsce na 7 lub 8.

3. Mapka - Kanały ( :?: ) - najlepsza moja gra, ale już nikogo znajomego nie zostało. Prowadziłem przez jakiś czas, ale na sam koniec wyprzedził mnie jakiś zagraniczny. Spawara rules. W sumie:2 miejsce ze stratą 4 fragów do 1.

Oceną mojej gry zostawiam innym :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, na lotnisku nieźle mi się kosiło ale pod koniec (byłem drugi z 57 fragami) ciach!... i mnie wywaliło (zbyt często ostatnio mi się to zdarza( i tylko wtedy gdy dorze mi idzie :) ))

Wpadłęm na pomysła: może zorganizujemy jakiś turniej w SOF'a albo mała ligę (ze wskazaniem na to drugie). Mecze byłyby 1v1 a gracze sami by się umawiali. Problem w tym że ciężko znaleźć serwa żeby nikt nie przeszkadzał ale można samodzielnie postawić (z tym że gość miałby ping około 6-7 razy większy (gospodarz 30 a gość co najmiiej 200)) no a ping to rzecz często rozstrzygająca o tym że lepszy i tak przegra (bo później zareaguje)

Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to?
hehe, mnie obowiązuje kontrakt z klanem, tak więc osobno grac nie mogę :P

Mówiąc poważnie, jeśli przedstawisz projekt takiej ligi, oraz wyrazisz chęć jej poprowadzenia - to czemu nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Czekam na następną rundę lub 1/1 z kimś! (najlepiej z klanu :) )

Ja mogę być chętny... 8)

Podaj czas i datę to postawię serwer 1/1 i jedziemy :twisted:

A kiedy ci pasuje? O szczegóły, wal na gg!

Qbuś też chcesz zagrać? To może w trójkę zagramy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Przed chwilą zagrałem sobie MALUTKI meczyk z Lordem Wojtexem, na jakiejś takiej dziwnej mapce co ją pierwszy raz widziałem... Moim zdaniem ona chyba była dla 10 graczy, anie dla 2! Trudno było się w ogóle znaleźć... Po za tym były lagi, Wojtek miał ping ponad 2000 (miejscami)... I niestety nie dało się grać, może jutro zagramy normalnie?

Wyniki:

1. :SoD: Paweł007 - 8

2. :SoD: Lord Wojtex - 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł O.

Proponuję wreszcie rozegrać klanówkę, a nie tylko treningi i treningi. Najlepiej dziś i to jak najszybciej (10:30-15). TDM na mapie RAVEN, wszystkie bronie dostępne i nieograniczona amunicja (rąbanie po ścianach SMG, 8 pocisków w shotgunie to za mało... heh).

|SoD| RULEZ!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

|SoD| RULEZ!!!
Heh, właśnie przypomniało mi się że i ty należysz do SOD, nie wiem jakim cudem zniknąłeś z listy - tak więc jest 11 klanowiczów, czyli sparing 5v5 odpada - no to czekamy na 12:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

No to kiedy będzie jakiś klanowy meczyk? Ja wczoraj grałem mały (znowu...) mecz z Lordem Wojtexem, no ale znowu zabawe przerwały lagi. Ja miałem ping ponad 1000, a Wojtek ponad 2000............ :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy będzie jakiś klanowy meczyk?

Na razie czekam na odpowiedzi od przedstawicieli innych klanów (oraz wieści od Beiera). A na razie mam w głowie taki plan, aby po klanowym sparingu podzielić team na dwa obozy - SOD1, SOD2 - wtedy pogramy sobie w jakiś tryb drużynowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
No to kiedy będzie jakiś klanowy meczyk?

Na razie czekam na odpowiedzi od przedstawicieli innych klanów (oraz wieści od Beiera). ...

Jak coś to daj znać na Forum!

wtedy pogramy sobie w jakiś tryb drużynowy

Ale bez "Friendly Fire", proooooooooooooooooooooooooooooooooooosze :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Stronka całkiem całkiem, ale musi się jeszcze rozkręcić :wink: A ma ktoś może ochotę na mały meczyk jutro z rańca? :twisted:

To znaczy o której??? :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...