Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wernetto

Pad do PC z wybranego sklepu

Polecane posty

Witam,

Chciałbym kupić w miarę dobrego pada do PC. Taki, żeby spokojnie można było sterować w PoP czy DM4.

Kupuję przeważnie w sklepie 3kropki. Dlatego prosiłbym o radę, który wybrać z ich oferty.

Cena max 160 zł.

link do działu z kontrolerami:

http://www.3kropki.pl/sklep/0/elektronika_...d=183&pnr=1

Dziękuję z góry i pozdrawiam forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj poprzedzającego posta w całości. ~y

lepiej na allegro kupic przejsciowke za 15 zl i pada od psx lub ps2

pada lepiej gdzies w sklepie zakupic bo na allegro mozna podrobke trafic :S

sam uzywam przejsciowki z padem od psx i gra sie bardzo dobrze, nie ma jakichkolwiek problemow i dzialaja wszystkie przyciski, a za pada dalem koledze 10 zl ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DS jest świetny ale bez przesady, Logitech, Microsoft, Thrustmaster czy Saitek również robią dobre pady którymi można grać przez lata.

Na dzień dzisiejszy chyba najlepszym wyborem będą logitechy z serii F ( f510, f710). Są to klony legendarnego rumblepada2 ale wyposażone w spusty i w podwójny interfejs dzięki czemu są one w tej chwili chyba najbardziej kompatybilnymi padami we wszelkiej maści gier. Ponadto mają oprogramowanie do zmiany obłożeń więc zawsze możesz coś zmienić jak ci w klawiszologii gry coś nie pasuje.

Na Xinput masz jeszcze Saitek Rumblepad ale mimo że jest to naprawdę dobry i mocny sprzęt to jego cena trochę jest przesadzona (gdzieś o 20-30zł). Za tą kwotę to jednak rozglądałbym się już za bezprzewodowym padem od X'a. Ostatnim na Xinpucie jest Chillstream na PC który nie ma wibracji ale za to ma chłodzenie dłoni wiatraczkiem (dosyć głośny patent).

Jeżeli nie zależy ci na kompatybilności (bo np w inne gry na Xinput grać raczej nie zamierzasz a jeżeli nawet to emulator to nie jest problem dla ciebie) to można jeszcze polecić Thrustmaster który ma podwójne bumpery z przodu i tak jak Logitechy ma on możliwość zmiany funkcji klawiszy tylko że w thrustmaster zapisuje je w swojej wewnętrznej pamięci. Więc po przepięciu pada gdziekolwiek indziej profile się zachowują.

Drugi warty polecenia to Saitek P900 który o ile pamięć mnie nie myli był oficjalnym padem na mistrzostwach świata Fifa2009. Ale głowy nie dam bo podobne są do niego modele P880/2500/2600.

Wszystkie wymienione tutaj modele to sprawdzone przez graczy konstrukcje które nie rozwalą się po roku użytkowania (a przynajmniej nie powinny :P) więc śmiało można je polecić. Ja osobiście optowałbym za wymienionymi wcześniej logitechami F.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok kupiłem Logitecha f510, podłączony. Tylko jest problem. Wychwycił mi tylko DM4. W PoP nie działa, w Space Marines nie działa, w Dead Space 2 nie działa. Jako, że jestem laikiem w sprawie kontrolerów (to mój pierwszy) nie mam pojęcia co robić. Patrzyłem w Logitech Profiler. Tam załadowany jest tylko Profil DMC4 w wersji dx9 i 10. innych gier nie widzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...