Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MMarcin123

Pamięć RAM

Polecane posty

Tak mi się wydaje że dobre timingi na nich ustawie :)

PS

mi też na ceneo.pl te dwa sklepy wyskoczyły i również stwierdziłem że podejrzane no nic trzeba będzie chyba z ebay.com ściągać kiedyś te ramy były naprawdę drogie a teraz od 50$ można je dorwać, a na zagranicznych forach to wszędzie je polecają właśnie do O/C

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dobrych timingów to się i np. G.Skill Sniper nadają - a to pamiątki tanie i łatwo dostępne w Polsce. A swoją drogą timingi to raczej sztuka dla sztuki, bo realnego zysku wydajności z tego nie będzie (pomijając benchmarki). No chyba, że chcesz to robić dla zabawy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do jakiego procka ma być to chłodzenie?

Wszelakie zestawy chłodzenia wodnego możesz od razu skreślić - wydajnością nie powalają, właściwie ich jedyną zaletą są w miarę kompaktowe rozmiary. Taki np. Thermalright Silver Arrow śmiało da im radę zarówno pod względem wydajności jak i ciszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee.... dobrze że piszesz bo tego nie wiedziałem to może ASRock Fatal1ty P67 Performance chyba że innego Asusa P8P67 bo modeli tego jest sporo i ogólnie do tego wszystkiego myślę nad GTX590

PS

Tylko mi nie pisz że po co mi GTX590 oraz inne takie dobre podzespoły :) komputer ma być przyszłościowy na wiele lat, a że lubię bawić się w O/C to chciałbym tak złożyć żeby dobrze działało i żeby stabilnie sobie podkręcić do tych 4.5GHz chyba że pracować tylko w trybie Turbo Boost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asrock P67 Performance to z grubsza to samo co P67 Pro3, tylko że jest czarny i kosztuje więcej. Niemniej P67 Pro3 sam w sobie jest OK, na pewno o niebo lepszy od P8P67 LE. Oprócz Pro3 wart uwagi jest również MSI P67A-C45. A jak chcesz coś droższego to np. Asrock Z68 Extreme3.

Co do GTX590... raczej bym odradzał zabawy w dwurdzeniowe karty. Moim zdaniem lepiej wyjdziesz biorąc najnowszego Radeona HD7970.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...