Skocz do zawartości

Playstation 3, Xbox 360, Wii


stefan

Next-Geny  

510 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która konsolka rządzi?

    • Playstation 3
      298
    • Xbox 360
      181
    • Wii
      31


Polecane posty

Grałem w Wipeouty na PS1 i chyba PS2, jeśli to to samo tylko w HD to podziękuję, nie dla mnie ^^

Ta gierka jest tak tania, że mógłbyś po prostu sprawdzić, czy ci się (nie)podoba. Nie byłem jakimś mega fanem Wipeouta przed zagraniem w HD/Fury.

brakuje mi czegoś takiego, wiesz, nie do sprzedania.

Dla mnie takim tytułem był drugi Uncharted. Grałem, grałem, grałem i... zamieniłem na Bayonettę :3

Żyroskop jest walnięty, do tego nie da się go wyłączyć. Co ruszę padem to mi Scorpion skacze...

???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@rumbur

Interesująca opinia. Ogólnie to, że nie podobają ci się gry na PS3, a podoba pad powoduje, że jesteś raczej specjalnym płatkiem śniegu. Nigdy nie spotkałem się z takim combo. Z reguły jest na odwrót.

Ogólnie ograłeś jakieś 3% biblioteki exów PS3 i trochę cię ponosi (WiiU oryginalne, Infamous wygląda jak z PS2, połowa gier to HD Collections, itp.) Trochę się rozluźnij, to tylko videogry.

@b3rt and racers

Glad you asked.

Ferrari The Racing Experience. Nienajładniejsze i działające tak sobie, ale naprawdę dobra gra będąca fajną grywalną encyklopedią Ferrari. Dostępne w pudełku, ale uwaga, bo tam w środku nie ma płyty tylko kod. Używane kopie mogą być wykorzystane, a nowe mogą być po terminie.

Z Motorstormów mi najlepiej przypasował Apocalypse ze względu na trasy. Wszystkie to jednak równie udane gry. Podobna do Motorstormów, a niedostępna na PC jest jeszcze kryminalnie niedoceniona Baja: Edge of Control od śp. THQ.

Do polecenia jest też nieśmiertelny Ridge Race. "Siódemka" nie jest tak dobra jak RR4, ale jest jedną z nielicznych gier na PS3 w 1080p@60. Warto choćby zobaczyć.

Są jeszcze średnie, ale utrzymane w ciekawej konwencji Anarchy: Rush Hour i LBP Karting.

Jest też świetna Fatal Inertia EX, ale to jest szybkie, więc jak nie podobały ci się Wipeouty to i od tego się odbijesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ lubro

Ograłem też około 3 % biblioteki PS 2 i byłem wniebowzięty, o PSX nie wspomnę bo nie chcę kopać leżącej ( PS 3). Fakt, że jak na razie jedyną grą, która nie sprawiła mi zawodu i sprawiła, że naprawdę cieszyłem się z zakupu jest Red Dead Redemption... Jasne Mortal jest fajny, ale mam to na STEAM, więc specjalnie nie mnie nie rusza na PS 3.

Pozostało 97 % geir do zbadania, odliczając durne FPS-y w stylu CoD, Battlefield, Gears of War, Killzone, etc... to pewnie na coś trafię... Albo wcześniej kupię Wiiu i dam sobie spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R2 o L2 - są w formie idiotycznej, naprawdę, co komu szkodziło stare, trwałe ustawienie tych przycisków, przeszkadza mi to w RDR.

Taka forma klawiszy jest celowa. Są ta analogowe triggery i siła dociśnięcia jest odwzorowana w systemie, tak jakbyś lekko wychylił gałkę zamiast na maksa. Taki sam patent jest też z triggerami w X360. Inna sprawa że nie przypominam sobie gry która by to dobrze wykorzystywała ^^'

@lubro

Dzięki za obszerną poradę. Na pewno w najbliższym czasie kupię któregoś Motorstorma (pewnie właśnie Apocalypse), bo to w sumie jedna z gier dla których kupiłem PS3. Dobrze że przypomniałeś mi o RR7, miałem to sprawdzić bo Unbounded na PC był całkiem fajny, a cena jest bardzo niska. W Wipeoutach nie odrzuciła mnie szybkość tylko dziwne sterowanie pojazdami. Zastanawiam się też na Fuel bo na PC z jakiegoś powodu gra mi nie działa a wygląda całkiem ok. Resztę też obadam, dzięki jeszcze raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odliczając durne FPS-y w stylu (...) Gears of War, Killzone, etc...

I lol'd. Okej.

@b3rt - Wczoraj zapomniałem o Midnight Club Los Angeles. Najlepszy arcade-authentic dostępny na PS3. Sam grałem właśnie tam, więc nie wiem czy jest wersja PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się dzisiaj zastanawiałem, czy ustawiona rozdzielczość wyświetlania ma jakiś wpływ na działanie i płynność gier na PS3? Tak jak zmiana rozdzielczości w grach na PC? Bo tak się składa że mój telewizor ma tylko HD Ready, a w ustawieniach wyświetlania konsoli mam zaznaczone zarówno 1080p i 1080i (tak się ustawiło z automatu). Czy jeśli odhaczę te opcje to uzyskam jakieś dodatkowe fps'y czy nic się nie zmieni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z reguły różnicy nie ma, ale niektóre gry mają 2 tryby różniące się działaniem. GT6 w 1080p wyświetla się w 1440x1080 i w kokpicie dławi się w 40-60. W 720p mode jest wszędzie 60. Innych gier na ten moment nie kojarzę. Mając ekran tylko HD-Ready lepiej ustawić output na stałe 720p.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Tak się przechadzałem wczoraj po sklepach, i w jednym z nich widziałem Move na promocji. I tak się zastanawiałem, czy są w ogóle jakieś fajne gry wykorzystujące to urządzonko. Kupiłbym w sumie dla Resident Evil Umbrella Chronicles i Darkside Chronicles, ale tak oprócz tego czy są jakieś gry dla których warto kupić ten kontroler, czy to raczej taki niepotrzebny bajer?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gier ze wsparciem dla Move jest sporo, ale w większości przypadków lepiej jest korzystać z pada. Najwięcej jest shooterów na szynach - Resident Evile, House of the Dead, Dead Space:Extraction, Child of Eden, Time Crisis: Razing Storm. "Normalne" shootery też miewają takie opcje. Jest Bioshock Infinite, Dust 514, KZ3, Resistance 3 czy SOCOM4. Chociaż moim zdaniem tylko ten ostatni zyskuje przy korzystaniu z Move. Jak już się ktoś decyduje na Move do shooterów to warto też wziąć ten plastikowy karabin. Zwiększa to komfort i intuicyjność.

Z gier wyłącznie pod ten kontroler fajne są Sorcery, Datura, Pixeljunk 4am, Sports Champion 2 czy Echochrome 2. Reszta to shovelware typu Playstation Move Heroes czy Wonderbook. Oprócz tego jest masa tańczenia i fitnessu.

Imo nie jest to warte zachodu urządzenie. Moje Move leżą w pudle z niepotrzebną elektroniką w garażu i czekają na lepsze czasy, które prawdopodobnie nigdy nie nadejdą. Na PS3 nic nowego na Move już nie będzie, a PS4 ma tylko to

od Media Molecule, które pewnie okaże się tylko tech demem.

Also jeśli jednak się zdecydujesz to miej na uwadze to, że zestaw kontrolera z lampką i kamerą nie wystarczy (głównie takie widziałem obecnie na wyprzedażach). Potrzebujesz Navigation Sticka, a do niektórych gier drugiej różdżki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podziękuję. Myślałem że jednak jest coś naprawdę wartego wypróbowania. Może nie biblioteka o rozmiarach Wii, ale jednak. A jeszcze jak mam dokupywać jakieś dodatkowe plastiki to w ogóle podziękuję. Pogram na padzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...