Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kryptoman

Neostrada

Polecane posty

Dziękuje :wink: Naprawdę jestem wdzięczny bo byłem już zdesperowany. Zainstalowałem autoconnecta(i wybrałem połączenie) i na razie net działa mi tak jak powinien bez wywalania tego szmelcu "neostrada tp", net łaczy mi się przy autostarcie. Ale gdyby działo się to samo zrobie tak jak radziłeś... 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam prośbę. Od kilku dni nawala mi Neostrada 512MB. Gdy uruchomię internet, to po kilkunastu minutach odłącza mnie i pokazuje się na każdej stronie, że "strona wygasła". Mam przeglądarkę Interner Explorer. Muszę pisać tak szybko, jak szybko biegnie zając na wyścigu psów. Czy może to być problem Neostrasy, czy raczej przeglądarki???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my co jasnowidze :)

O ile nie nawala infrastruktura TPSY, to najprawdopodobniej masz poprostu niezabezpieczonego kompa. (mnostwo trojanow itp.)

Zainstaluj sobie Opere, Firefox, badz inna przegladarke, ale polecam Opere.

Zainstaluj sobie Kerio Personal Firewall.

Wylacz sciane systemowa.

Pusc skan antywirusowy po katalogu systemowym. (najlepiej po calym c: )

Przeskanuj kompa HiJackThis i z pomoca googli wywal wszystkie niebezpieczne wpisy. Jak sobie nie radzisz, to kiedys byl tu gdzies odpowiedni temat (jestem troche nie na czasie, mogl zniknac podczas mojej nieobecnosci - Ciągle jest :) [wies.niak]) do ktorego mozna bylo wrzucac logi z HJT i liczyc na pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...