Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Supreme Commander

Polecane posty

Co do intra to naprawdę berdzo kiepskie i na dodatek już nic innego nie sklecą bo...grę ozłocono:

Przedstawiciele firm THQ oraz Gas Powered Games, wydawcy oraz developera Supreme Commander odpowiednio, poinformowali, iż ich wspólne przedsięwzięcie weszło właśnie w złotą fazę a płyta-matka z grą pojechała do tłoczni. Jeśli nie zajdą żadne nieprzewidziane trudności, Supreme Commander zadebiutuje na światowych rynkach rozrywki elektronicznej 20 lutego.

Przypomnijmy, iż Supreme Commander to strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym, a za jej produkcją stoi Chris Taylor – człowiek, który niegdyś zdobył olbrzymią popularność programem o nazwie Total Annihilation. W grze obejmujemy kontrolę nad jedną z trzech frakcji i bierzemy udział w tzw. „nieskończonej wojnie”, w wyniku której obejmiemy kontrolę nad całym kosmosem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znamy już OFICJALNEGO dystrybutora PL. Jest nim nie kto inny, jak CDP. Wiem, że mówiło się o tym od dawna, ale co oficjalnie to oficjalnie.

Mamy przyjemność poinformować, że w planie wydawniczym CD Projekt pojawiła się rewelacyjna strategia czasu rzeczywistego Supreme Commander!

Cały news: http://www.gram.pl/news.asp?id=3436

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na to czekałem ... Gra w cenie 100 zł - myślę, że bardzo uczciwa gra jak na taki hicior. Chyba nawet zamówię przed premierą - i będzie to chyba moja pierwsza gra, którą kupię w wydaniu premierowym. Zanim jednak ją kupię chciałbym zagrać w demo, aby ocenić jak bedzie działać na moim sprzęcie - choć wydaje mi się że na średnich detalach gra mi ruszy ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dziś można składać pre-ordery na SupComa...Z full wykorzystaniem wszystkich zniżek/wPLNów/i innych promocji gra kosztować będzie 79,90 zł

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=6grl1

Aaaaa no i wymagania:

Win 2000/XP, PIV 3 GHz, 2 GB RAM, Karta graficzna 3D 256 MB

:shock: Heheh już sobie pograłem xD . Ciekawe tylko, czy to są wymagania minimalne, czy rekomendowane...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od dziś można składać pre-ordery na SupComa...Z full wykorzystaniem wszystkich zniżek/wPLNów/i innych promocji gra kosztować będzie 79,90 zł

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=6grl1

Aaaaa no i wymagania:

Win 2000/XP, PIV 3 GHz, 2 GB RAM, Karta graficzna 3D 256 MB

:shock: Heheh już sobie pograłem xD . Ciekawe tylko, czy to są wymagania minimalne, czy rekomendowane...

Je, je, je, jepi joł, jepi je. Wyrabiam się :!: No prawię bo ostatnio po zmianie płytki głównej musiałem wstawić na jakiś czas P4 2,66 GHz, ale już czynię postępy ku C2D. Byleby do urodzin xD 8) I wg mnie są to rekomendowane, ale miło wiedzieć, że się mieszcze jakoś :) Ale chwila...nie mam zupełnie kasy na samą grę, a kieszonkowe zawieszone do konca roku szkolnego, ech :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma THQ poinformowała, że już w dniu dzisiejszym zostanie udostępniona wersja demonstracyjna gry Supreme Commander - świetnie zapowiadającej się strategii czasu rzeczywistego, której domeną jest ogromne pole bitwy i tysiące walczących jednostek.

Wersja testowa pozwoli graczom na sprawdzenie rozgrywki singleplayer poprzez zabawę jedną z dostępnych nacji; oraz trybu skirmish na mapie zatytułowanej Finn's Revenge. Wszyscy zainteresowany wydarzeniem powinni z zegarkiem odliczać czas do godziny 17:30, bowiem wówczas pojawi się edycja pokazowa Supreme Commander.

Na koniec przypomnę jeszcze, że wydaniem gry Supreme Commander w Polsce zajmie się firma CD Projekt. Data premiery zlokalizowanej edycji ustalona została na marzec 2007 roku.

Ho, ho, ho. Już zegarek odmierza czas. Żeby tylko ruszyło, żeby tylko ruszyło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skończyłem grac w demo SC :D . Pierwsze co nasuneło mi się po wyjściu do Windowsa, to przesadzone wymagania, które są podane kilka postów wyżej. Co prawda nie mam słabego sprzętu (Core 2 Duo, X1900XT i 1GB RAM), ale gra chodzi bez przycięcia na najwyższych ustawieniach (tylklo tekstury na medium). Oficjalne wymagania to:

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:

1.8 GHz processor

512 MB RAM

8 GB available hard drive space

128 MB video RAM or greater, with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 support (Nvidia 6x00 or better)

Sound card, speakers or headphones

Broadband internet connection (DSL/Cable).

RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:

3.0 GHz Intel or equivalent AMD processor or better

1 GB RAM or better

8 GB available hard drive space

256 MB video RAM, with DirectX 9 Vertex Shader / Pixel Shader 2.0 support (Nvidia 6800 or better)

Internet connection with Cable/DSL speeds

I to one najlepiej oddają realne wymagania gry. Nie są konieczne 2GB RAM :D .

Co od samej gry - jest naprawde dobra. Miło spędziłem czas przy demie i jestem przekonany, że kupię pełną wersję :wink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widze żę duża popularnośc Supra wśród ludzi jest, ja też grałem w Demo SupComa, wszystko na średnich/max i ani razu się nie przycieło. Szkoda tylko że jak sie na serio rozbudowałem i zaczołem tworzyc armię,flotę i lotnictwo to usłyszałem baaaaardzo wkurzający tekst : "Units limit reached" . A już myślałem żę SupCom jest bez limitów, ale niestety, na gamespocie w ich newsie/reportażu z Chrisem Taylorem (dla niewiedzących, jeden z robiących SupComa) padło pytanie o limit,a Chris im odpowiedział że około 500 jednostek. Niestety to nie jest aż tak dużo (co prawda armię się szybko traci i można miec wrażenie wielotysięcznej bitwy) , ale jednak armagedonu nie będzie. Mam nadzieje że zwiększą limit jednostek (np. do "unlimited"), bo już większe starcia widziałem w Cossacks. Co prawda tutaj jest więcej szczegółów, fizyki, grafiki itp, ale jednak kto wysyła armię (jeżeli można to nazwac armią) złożoną z np. 300lekkich mechów, 58 bombowców, 40 Amfibi, 100 ciężkich działek i PPL oraz 2 robotów pająków. Może wam się wydaje że to dużo (ba, dla dobrego stratega to starczy podbic całą mape), ale dla mnie kto lubi popatrzec na tą rzeź wielotysięcznych armii to naaaprawde za mało. Pewnie ktoś znajdzie cheat lub zrobi mod by nie było limitu, ale czemu twórcy postawili go tak nisko ? Żeby kompy wytrzymały ? A kto przy zdrowych zmysłach puści na cały monitor front z 3k jednsotek po obu stronach na max detalach ? Nie znam nikogo takiego, ale wiem że ci co mają nieco lepszy sprzęt chcieliby coś takiego ujrzec (ten nieco lepszy sprzęt będzie wkrótce standartem) . Mam nadzieje że w najnowszym CDA powiedzą coś o tym limicie, bo ten news nie był za bardzo świeży i może coś się zmieniło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z limitem jednostek w Supreme Commanderze sprawa jest taka, iż zwiększenie limitu z 500 do 5000 tysięcy to tylko kwestia edycji jednej linijki w kodzie. Była o tym mowa w Temacie Numeru poświęconym SC. Problem stanowi "jedynie" zasobność w moc obliczeniową procesorów - wraz z sukcesywnym jej wzrostem, będziemy uczestniczyć w coraz to większych bitwach.

Co do dema, to mam je na twardzielu i za kilka godzin odpalę. Jestem jednak sceptycznie doń nastawiony, bowiem demo Silverfall chodzi u mnie w miarę dobrze... ale na średnich detalach bez żadnych bajerów. Szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania Supa wynikają z AI, nie z grafiki. Graczom sie wydaje, ze jedyne, co komputer moze robić to liczyć sobie piksele. A tutaj nagle wyrasta w pamieci tysiąc obiektów wykonujących przeróżne operacje i ilość tych operacji jest potęgowo zależna od ilości obiektów. Gdy się już upowszechnia na prawdę szybkie procesory takie jak C2D, to SupCom będzie chodził płynniej nawet ze słabszą grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja też miałem już okazję zagrać w tą grę - tzn demo. Muszę przyznać, że faktycznie gra jest wielka jak to piszą w CDA ... I dość ciekawa i realistyczna - szczególnie w tym, że jednostki nie zawsze trafiają do celu. Poza tym dużo jednostek - tzn ich rodzajów, bo jednoski z tego samego rodzaju wyglądają tak samo. Mapy są bardzo ogromne, ale za to baardzo ubogie - ledwo trawa kilka drzewek i górek ewentualnie zbiornik wodny. Gra ustawiła dość wysokie detale już od początku, ale wraz ze wzrostem liczby jednostek - szczególnie pod koniec gra baardzo spowalnia i mój komputer się dusi. Choć na początku było w miarę płynnie. W każdym bądź razie gra ciekawa, ale po pierwsze nie na mój komp niestety, a po drugie i tak już zamówiłem zamiast niej Test Drive Unlimited.... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, jak już ktoś mi wcześniej odpowiedział, skoro od siły procesora zależy ilośc możliwych jednostek, to czy da się jakoś przeliczyc jednostki na procek ? (Wiecie, o coś jak 1 jednostka = 3Mhz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...