Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ProMen3

Czy z moim GTS250 jest coś nie tak ?

Polecane posty

Aj, pisałem, że nie mogę obejrzeć tych "zipów", więc nie mogę Ci "pełnowartościowo" pomóc. Jeśli możesz to odpal na chwilę OCCT (albo może Prime95) i wrzuć zdjęcie z CPU-Z, i ewentualnie z programu monitorującego temp. procka. (A, zapomniałem, daj jeszcze zdjęcie - również z CPU-Z - bez obciążenia.)

Na razie proponuję mały eksperyment (dość durny, więc raczej nic on nie wniesie). Podkręć troszkę procesor (nie zmieniaj napięć) - najlepiej (bo to tylko chwilowe) jakimś programem (może masz taki na płycie, dołączonej do kompa) - wtedy go obciąż i zobacz czy "nie ruszy". BTW karta także ma obniżone taktowanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Jeśli dobrze widzę (obrazki małe, a korzystam z komórki), to raczej wszystko jest w porządku. Na początku (niby bez obciążenia), co prawda taktowanie jest na full, ale może coś miałeś włączone (lub po wyłączeniu funkcji w BIOSie, trochę się wszystko porypało), ale to chyba dobrze. Potem, w trakcie testu taktowanie też jest odpowiednie (widzę ok. 2.6GHz, jeśli się mylę, to mnie popraw), a na zakończenie wszystko spada. Zatem - tak powinno być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...