Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

No spoko to by się przyjęło. (no teraz też są różne specjalne umiejętności i poziomy przeciwników np.: SMOK POZIOM 10). Ale chodzi o: SIŁA, ZRĘCZNĄŚĆ ITD. ?? no to ja jestem na TAK :) . No ale bez przesady żeby tu się nie okazało że dwuch zwykłych stzrelców rozwali mi BOHATERA :wink: .

No to ja też mam pytanie: Według was co jest najlepsze w W3: ZRĘCZNOŚĆ, SIŁA czy INTELIGENCJA??

Ja tam jestem za zrecznością gdy masz jej dużo to naprawde szybko atakujesz. Chociaż SIŁA też się przydaje ze względy na ilość hp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o ilość zdobywanych punktów doświadczenia. Levele nie zwiększałyby punktów statystyk, ale tylko siłę ataku, manę i hp. Ze statystykami możnaby się pogubić.

Mówiąc 'co jest najważniejszą statystyką' powiem tak - w zależności od głównego współczynnika wszystkie są ważne. Ale najczęściej i tak przydajs się zręczność (może dlatego, że gram BM'em ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozwijanie poziomów jednostek >>> Możliwe, że to by się przyjęło, dlatego, że WarCraft jest grą nastawiona na dynamiczna rozgrywkę, dlatego też mamy tu np. tak mały limit jednostek - tu nie ma niewiadomo jakiej strategii z chowaniem się w krzakach czy w trawie - w tej grze akcja ciągle się toczy, praktycznie nie ma momentu, w którym nic nie robisz i czekasz naruch przeciwnika - jezeli zresztą poczekasz, to on podszkoli hero i cię rozwali. Dlatego poziomy jednostek mogłyby wyjść grze na dobre, ponieważ skoro mamy mało jednostek i kazdy lepszy gracz powie wam, że każdą jednostkę trzeba chronić, a nawet zabicie ghoula jest już pewnym sukcesem, to gdyby jednostki były coraz silniejsze, można by było rozwinąć styl grania z tego WarCrafta. Z drugiej strony, mogłoby to popaść w skrajność, a tego przecież nie chcemy - bo co to za gra, jeżeli masz 20 jednostek na wysokich lvl'ach i jezeli przeciwnik (też podobnie rozwinięty) zabije Ci jedna czy dwie, to już ma b. dużą przewagę, więc słabsi gracze mieliby przerąbane :(

Najlepsza cecha >>> tak, najważniejsza jest chyba każda cecha główna, ponieważ zwiększajac ją, zwiększamy obrażenia bohatera. Nie biorąc tego pod uwagę, nie ma najlepszej cechy, jak powiedział _Qrczak - to wszystko zależy od bohatera, np. BM z premiami do siły zamiast zreczności byłby zupełnie inny - jakby nie patrzeć, to pytanie o premie było trochę (całkiem?) bez sensu...

Mielo >> miałem zawsze ten sam problem z ksywką - radzę Ci użyć ksywy np. "Mielo_" albo ".Mielo." czy czegoś takiego - ładniej by wyglądało, niż "jamielo", a skoro nie masz zbyt wielu gier, to nie straciłbyś za dużo na stworzeniu nowego konta, musiałbys tylko znajomym powiedzieć, że maszn ową ksywkę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mielo >> miałem zawsze ten sam problem z ksywką - radzę Ci użyć ksywy np. "Mielo_" albo ".Mielo." czy czegoś takiego - ładniej by wyglądało, niż "jamielo", a skoro nie masz zbyt wielu gier, to nie straciłbyś za dużo na stworzeniu nowego konta, musiałbys tylko znajomym powiedzieć, że maszn ową ksywkę :)

No w sumie masz rację. Ale ciekawe jest to, że jamielo to była moja pierwsza ksywka. A jeszcze ciekawsze jest to, że to w połowie skrót od mojego imienia i nazwiska ;). Potem ktoś się czepiał, że głupio brzmi, aż ktoś palnął 'Mielo'. No i się przyjęło ;).

Osobiście raczej zastanawiałem się nad 'Mielo_PL' - patriotyzm :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to czsami jest lipne, dlatego że są np. we własnej grze gry "only GB" czy "Only fr". I tak gadaja tylko po angielsku, a jak masz ksywke _pl to icę często wywalają, bo nie jesteś odpowiednia nacja :) A warto grać z zagranicznymi, bo oni graja od Polaków lepiej i mają szybki łącza = mało lagg. A moze wstąpisz do jakiegoś klanu i będziesz po prostu miał tag klanowy przy ksywce ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to czsami jest lipne, dlatego że są np. we własnej grze gry "only GB" czy "Only fr". I tak gadaja tylko po angielsku, a jak masz ksywke _pl to icę często wywalają, bo nie jesteś odpowiednia nacja :) A warto grać z zagranicznymi, bo oni graja od Polaków lepiej i mają szybki łącza = mało lagg. A moze wstąpisz do jakiegoś klanu i będziesz po prostu miał tag klanowy przy ksywce ?
co fakt ale nie wszyscy grają od polaków lepiej!! :evil: i nie prawda że od razu mają mniej lagów{wyjątek u nas to wg. mnie TP...tam sa...:)}
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba nawet powiedziałbym, że w Warcrafta III Polska znajduje się w czołówce! Ale łącza mamy niestety dużo wolniejsze i dużo droższe ;( Widać to przy graniu w WoW-a, gdy wszyscy piszą że mają Ping ok 60ms to my mamy 120ms :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ba nawet powiedziałbym, że w Warcrafta III Polska znajduje się w czołówce! Ale łącza mamy niestety dużo wolniejsze i dużo droższe ;( Widać to przy graniu w WoW-a, gdy wszyscy piszą że mają Ping ok 60ms to my mamy 120ms :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom polska najgorsza niejest... (ale tesz nie najlepsz :wink: ). W warcrafta 3 gra przeciesz jeszcze BARDZO ALE TO BARDZO DUŻO LUDZI! AMATOROWIE, ŚREDNIO ZAAWANSOWANI (W TYM JA 8) ) I PROFESJONALIŚCI. (ci grają naprawdę bardzo dłuuugo). No i fajnie że dla AMATORÓW I PRO są różne konkursy a nie tylko dla tej lepszej części graczy. (no i ja myślę że kiedyś w jakimś wystartuję :) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i są dobrymi graczami (bo z tym się zgodzę), ale praktyczniej najwięcej bad mooderów to Polacy. Wśród polaków gra głównie kategoria wiekowa 10-16. A zazwyczaj ci młodsi mają takie ciśnienie, że nie mogą się zachować... ;)

Małe pytanie - ile z was ma routowany internet i może hostować...?;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bodaj moge hostować... jakby coś zagadajcie na X-fire (mój profil bioorc) na BNE nick BioOrc ale ostatnio mnie tam nie widać (WoW :) )

BTW. Ostatnio w wolnych chwilach znów zacząłem grać w kampanię W3FT :) To się jednak nigdy nie nudzi (prócz kampanii nieumarłych... ble)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się jednak nigdy nie nudzi (prócz kampanii nieumarłych... ble)

Kampania w TFT... Na początku pierwzy zgrzyt: gdzie jest normalna kampania orków?! Oczywiście jest dodatkowa, w stylu diablo (całkiem dobra), ale brak mi normalnej. Kolejny problem: pierwsza kampania, to misje anorektycznych nieudaczników- nocnych elfów. (Znienawidziłem ich podczas jednej z pierwszych misji w kampanii elfów w podstawce. Same łuczniczki!) Póżniej jest lepiej- gramy "ludziami", a na koniec moja druga ulubiona rasa- nieumarli. I tu pojawia się kolejny problem: jest nieciekawa, przez co nie ukonczyłem jej... a ja się uważałem za fana Warcrafta. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania Orków w TFT jest wypasiona, szczegulnie jak się najpierw ją przejdzie... a puzniej zacznie grać Orkiem Warriorem w WoW :) Wrażenie niesamowite, i do tego kampania ciekawa i rozbudowana. Następnie kampania Elfów - miodzio - pamiętam jak grałem pierwszy raz (dzień premiery TFT) i po 1 misji gdy zobaczyłem filmik a puzniej samą możliwość sterowania Statkami niemal się popłakałem (ze szczęścia) wreszcie motyw walk morskich powrócił z W2 (niestety tylko w kampanii i mało rozbudowany ale zawsze coś :) ) No i wróćmy do kampanii - Elfy - wciągająca fabuła (nareszcie widzimy opisywany w Instrukcji do W2 grobowiec Sargerasa który próbował odnaleźć Gul'dan aby stać się żyjącym Bogiem!!!), ładne i ciekawe mapki, zaskakujące zakończenie - kolejny "+" dla TFT :) Następnie ludzie, a raczej krwawe Elfy gdyż z ludźmi ta kampania ma niewiele wspólnego... i tu kolejne plusy - Powaraca Draenor (teraz znany jako Outlands), gramy Nagami, widzimy wreszcie kolejną postać z Instrukcji - Kil'jadena a także rasę "niegodną naszego najazdu" - Gul'dan - czyli Dranei. No i ten klimacik podbijania świata opanowanego przez Demony - MIODZIO. I tutaj przechodzimy do ostatniej kampanii - Undead - najpierw nudne bieganie Arthasem, następnie podział plagi i nudne mapki Forsaken dowodzonych przez Sylvanas i walki z Upiornymi Władcami, następnie całkiem fajna Nerubia i "Zapomiani" (szczegulnie Boss) a na końcu cholernie trudna (za 1 podejściem) mapka pod Lodową Koroną i ostateczne zwycięstwo Arthasa (przewidywalne :/)

Ogulnie kampanię dodatku zaliczam do plusów gry (gdyby Undead był lepszy) z dwóch powodów:

Po 1.Kontynuuje i nawiązuje do Warcrafta II

Po 2.Jest świetnym wprowadzeniem do World of Warcraft

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród polaków gra głównie kategoria wiekowa 10-16. A zazwyczaj ci młodsi mają takie ciśnienie, że nie mogą się zachować... ;)

ja mam 16 lat a i tak nie umiem się zachować :D

Małe pytanie - ile z was ma routowany internet i może hostować...?;)

ja mogę host :P, moj nick na bn: 3nforc3r

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 16 lat a i tak nie umiem się zachować :D

:D. Ale chyba nie bluzgasz co minutę 'dla rozluźnienia' (no i szpanu, bo taka 'kur**' to juz przecież ziomalsko brzmi, nie?) i nie masz zboczonych ksywek w stylu 'Babuszka' czy 'Mieciu'. Chyba :D.

ja mogę host , moj nick na bn: 3nforc3r

Czapki z głów, gadamy z prosem :P. Ale jak dobrze pamiętam, to ikona talona jest na RoC'u, a nie na FT.

Tak właściwie to nie pytałem o to kto mógłby hostować tylko o to, kto hostuje bez problemu i korzysta z routera. Używam D-link'a, na oficjalnej stronie D-linka jest informacja jak przekierować porty. No ale mi się nie udało, bo nie mogłem znaleźć instrukcji do mojego modelu. Jeżeli ktoś miałby jakieś pomocne linki, to sypać ;),

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niewiem kampania nieumarłych nijak mi nieprzypadłado gustu :? . Jest poprostu kiepska. Znaczy ostatnia misja (ta co chroni się kel'thuzada) jest nawet całkiem całkiem ale mnie po jakimś czasie wkurzyła. najlepiej wybudować od ***** iguratów i problem z głowy :wink: ). Najlepsza kampania: ELFÓW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie przyczepiajcie się tak do kampanii nieumarłych!!!Może nie jest najlepsza ale na swój sposób można sie też pobawić :):):) :twisted: :twisted: :twisted:

Powiem tak: Kampanie Undeadów w W3 i TFT były na najniższym poziomie na jaki Blizzard mógł sobie pozwolić. (jest to oczywiście komplement bo u Blizzarda najniższy poziom to Bardzo Dobry) Niestety kampanie te były przewidywalne i momentami "nudne" a to niestety dlatego, że już taka rola nieumarłych w całej historii, jeden Cel, jedne środki, mało zaskoczenia i zwrotów (choć i te momentami świetne - Sylvanas w W3/TFT czy Zapomiani w TFT) :)

Najlepsza kampania: ELFÓW

W W3 wg. mnie najlepsza była kampania... Orków, następnie... Ludzi, kolejno Elfów i Nieumarłych. W TFT Najlepsza Elfów, następnie Orków, Krwawych Elfów i na końcu Nieumarłych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, UD był na najgorszym poziomie. Ale jaka rasa, taka kampania (no offence :D). Jakoś nie porywało mnie nigdy zabijanie dzisiątek paladynów, po którym dowiedziałem się, że w kampanii chodzi o zupełnie co innego. Shit.

W W3 wg. mnie najlepsza była kampania... Orków, następnie... Ludzi, kolejno Elfów i Nieumarłych. W TFT Najlepsza Elfów, następnie Orków, Krwawych Elfów i na końcu Nieumarłych.

W RoC'u zdecydowanie najlepsza była kampania orków i elfow. Taka sama kolejność panowała też w TFT, ale jednak często się waham nad drugim miejscem. Bo chociaż kampania elfów miała zaskakujące zwroty akcji, to jednak kampania Ludzi mi się jakoś bardziej podobała.

Bardzo mi się podoba wizja przeważenie elementów RPG nad RTS w świecie Warcrafta, tak jak to miało miejsce w kampanii orków we FT. Chociaż wiele moich znajomych pluje się, że jednak to przejście w przypadku kampanii jest nie na miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...