Skocz do zawartości
Gość kabura

Warcraft (seria)

Polecane posty

Wiesz jak się nudziłem w kampanii nieumarłych przez pierwsze 3 misje. To nudne było jak nie wiem co. Później znowu było trochę lepiej z elfami. Ale na końcu nuda powróciła i grac mi się odechcaiło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość forgottenvalar

:twisted: No tak!!! Co tu durzo gadać Warcraft III Frozen Throne jest zaje***** no i basta. Pokłony dla Bllizarda za WArcrafta III jeszcze niższe za Warcrafta III Frozen Throne =D> . No całuje wszystkich PAPAPA :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEEE...tam:) Ja wam mówie: Warcraft III only the best!!!!!!!!! A pamiętacie, jak Eld pisał, że zapowiadano prawdziwą rewolucję w połączeniu rts i rpg?. Fakt szczytem możliwości to co zastosowano w Warcrafcie nie jest, ale powiedzmy szczeże.... która gra w chwili gdy WIII wychodził dorównywała mu w tym, he.... no pytam się:)

Kto odda życie za NER'ZHUL????(takim kimś ja np. jestem:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstańcie fani Warcrafta III aby obić Elda za jego głupie i nieuzasadnione wypowiedzi na temat naszej doskonałej gry!!!!!!!!! Zwiążmy go i zaprowadźmy do naszego pana... może On będzie miał litość dla tego człeka. Niechaj spadnie gniew NER'ZHULa na Elda!!!:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaak!

Przysięgłem wierność Ner'Zhulowi!
chociaż nie jestem Akolitą ani Nekromantą ;) i jeszcze jedno-Ner'Zhul nie zna litości jeśli o tym nie wiesz...A Eldowi za karę puszczać w pracy i w domu non-stop Ich Troje :twisted: na discmanie żeby reszty redakcji nie denerwować :P i następnym razem będzie sprawiedliwie oceniał takie wspaniałe gry...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej słuchajcie...mama pytanko: jeżeli chcem zainstalować patcha do Warcrafta III FT(1.14) to muszę instalować poprzednie wersje... Może to pytanie wygląda jakby je lama pisała, ale jednak to tylko ja:) no i sorry za te dwa posty obok siebie, tak jakoś dziwnie wyszło:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej słuchajcie...mama pytanko: jeżeli chcem zainstalować patcha do Warcrafta III FT(1.14) to muszę instalować poprzednie wersje... Może to pytanie wygląda jakby je lama pisała, ale jednak to tylko ja:)

Chyba sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, no jasne że nie! :D

Ta łatka przeznaczona jest dla polskiej wersji językowej gry.

Nie tylko dla polskiej, dla angielskiej też działa - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej słuchajcie...mama pytanko: jeżeli chcem zainstalować patcha do Warcrafta III FT(1.14) to muszę instalować poprzednie wersje... Może to pytanie wygląda jakby je lama pisała, ale jednak to tylko ja:)

Chyba sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie, no jasne że nie! :D

Ta łatka przeznaczona jest dla polskiej wersji językowej gry.

Nie tylko dla polskiej, dla angielskiej też działa - Sol

Tylko podkresl to ze do PL i EN sa dwie rozne latki!! Jak sobie sciagnie TFT 1.14 na modemie o okaze sei ze to nie ta, to moze wpasc w furie.

No tak, źle się wyraziłem... Dla angielskiej wersji też ISTNIEJE 1.14 ;) Aha - po co się martwić czy ściągniesz dobrego patcha? Wchodzisz w Battle Net i ściąga się ten co musi ;) - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość reign.

Frozen Throne jak i sam W3 to gra spełniająca (przynajmniej moje ) wszystkie oczekiwania... Szkoda tylko że jest mało misji ze statkami ...

Najlepsza frajda z grania w W3 jest na battle necie !!! Kto nie grał to niech nadrabia zaległości !!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość deviCe

Ja nie grałem...a to prawda że tam mogą wykryć czy grasz z pirata i cię wywalić?Bo jak tak to nie zagram sobie raczej...chyba że znowu w lanie będę sprawiał lanie qmplom :P

Wylecieć to możesz z forum, za pisanie o piractwie. - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość J@ru

Oj paawda, prawda..... Dzięki Bizzardowi nawróciłem sie na dobrą drogę, bo jak mnie z Diablo 2 ścignęli to... było źle:). Strzeszcie się piraty jedne przed Blizzardem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, jedyne co mogłem robić, to przyglądać się jak brat gra, bowiem mnie nie pozwolił. A szkoda. Podobały mi się niezmiernie animowane buźki każdej z jednostek, głosy i przede wszystkim Nocne Elfy. Oglądałem bardzo dużo filmików i doprawdy jestem pod wrażeniem kunsztu panów z Blizzarda. W międzyczasie gdy brat katował kolejne mapy ja pocieszałem się Disciples II, które darzę równie wielkim szacunkiem.

Głupio się przyznawać, ale przez pewien czas cierpiałem na syndrom antyfana gier Blizzarda. Gdy było zapowiedziane Diablo II wypisywałem po ławkach w szkole przeróżne teksty z "Debilo II" na czele. Niechęć minęła dopiero gdy zagrałem... dodatek doń, ze względu na pojawienie się zabójczyni, utwierdził mnie tylko w przekonaniu, iż moje wcześniejsze przekonania nie były słuszne. Tak samo było w przypadku Warcrafta 3... Boże, jaki ja wtedy byłem uprzedzony...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hellius

Jak dla mnie dobre, ale po dłuższym czasie może się znudzić. Najbardziej ubolewam nad dosyć krótkim rozwojem miasta, jednostek itd. Chciałoby się dalej rozwijać miasto, jednostki a tu... kicha! Chociaż to też zależy od tego co kto lubi, bo jak ktoś woli walkę to nie będzie się martwił, że masto jest niedorozwinięte :). Ale ogólnie to fajna giera :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsza strona w3 sa rasy, najbardziej urzekla mnie rasa nieumarlych, jednak rasa ludzi tez byla genialna, jak w W2, jednakj musze przyznac ze rasa orkow zostala zle zrobiona, brakuje mi tej z jaka spotkalem sie w W2, co do rozwoju miast, to uwazam ze jest w sam raz, przeciez w3 zostalo zrobione tak aby bylo bardzo grywalne na BN, a wiec maista nie moga byc zbyt skomplikowane, bo gra na BN polega na szybkiej walce :):) SP w3 to trzeba przyznac jest gorszy od Sp u POLAN 2 :lol: :lol: , a wiec mamy dowod na to, ze Polak i w branzy gier PC potrafi :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E.... wy słyszeli wy, że podobno wraz z nowym patchem do FT ma być jakaś nowa postać cze jakoś tak. Nie wiem cze to żart na prima aprilis czy coś podobnego, ale świetnie by było z nową postaćą, no nie? Jakby ktoś coś wiedział więcej na ten temat to niech pisze...... hmmmmmmmmmm... a propos pisania coś ostatnio nie za często tu piszemy, może znowy zaczniemy jak kiedyś? Wtedy to były czasy.... post za postem....ahhhhhhhhh:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aksl Rous

Ludzie na koncu "kampanii" (bardzo fajnej zreszta) orkow jet info ze ciag dalszy w przygotowaniu i zeby szukac na stronie Blizzarda. Ja tam bylem i niczego ni znalazlem, moze wy mieliscie wiecej szczescia?? Bo taki ciekawy pomusl szkoda zeby sie zmarnowal... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D każdy by z nowego dodatku do warcrafta III sie cieszyl(przynajmiej fan tej gry) ale bitwy morskie to raczej w nich udział brały by fregaty i latające jednostki pograj sobie z jakimś kumplem jeśli jesteś w sieci niezła zabawa na mapie oczewiście jakiejś z wyspami :D po prostu super
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...