Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bigarek1

Total Overdose

Polecane posty

A mi się wszystko zainstalowało dobrze... Włączam gierke, i strasznie wolno chodzi... Tak przerywa cały czas... Nie da się ani normalnie rozejrzeć, ani wycelować, przez co nie da się grać :/ Miał ktoś podobny problem?

A twój komputer spełnia wymagania gry?

Podaj dokładną konfiguracje.

GeForce 6600 GT

AMD Athlon 64 Processor 3200+

2,01 GHz, 1,00 GB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wszystko zainstalowało dobrze... Włączam gierke, i strasznie wolno chodzi... Tak przerywa cały czas... Nie da się ani normalnie rozejrzeć, ani wycelować, przez co nie da się grać :/ Miał ktoś podobny problem?

A twój komputer spełnia wymagania gry?

Podaj dokładną konfiguracje.

GeForce 6600 GT

AMD Athlon 64 Processor 3200+

2,01 GHz, 1,00 GB RAM

jakie masz sterowniki do karty graficznej?

podaj wersję

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano, przeszedłeś tą grę i powiedz mi o co chodzi w misji Save the DEA?? Przeniosłem wózkiem widłowym bombę do pociągu i teraz mam otworzyć jakieś drzwi i włożyć tam bombę, ale przycisk za to odpowiedzialny jest już naciśnięty. Co zrobić z tym bugiem? Da się w ogóle tą misję przejść?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze taka fajna gierka, ale chciałbym sobie pograć w wersję z Polskimi napisami. Jak robię rzeźnię to nie mam czasu na czytanie jakiś bzdur po angielsku, a po polsku to rzucę tylko okiem i już ok :) Można gdzieś w necie znaleźć spolszczenie?

nie ma spolszczenia i prawdopodobnie nigdy nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariano, przeszedłeś tą grę i powiedz mi o co chodzi w misji Save the DEA?? Przeniosłem wózkiem widłowym bombę do pociągu i teraz mam otworzyć jakieś drzwi i włożyć tam bombę, ale przycisk za to odpowiedzialny jest już naciśnięty. Co zrobić z tym bugiem? Da się w ogóle tą misję przejść?

u mnie można było ten guzik nacisnąć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to lipka troszkę, bo pograłbym sobie w wersję PL. Ale angielska też jest wporzo Dobra wielkie THX bo jeszcze bym szukał i się denerwował.

PS. Golden Gun wymiata

Ja akurat polskiej wersji bym nie chciał, bo wiele zabawnych smaczków w dialogach zaginie. Latyno-amerykański jest tak specyficzny, że nie ma szans go przełożyć na jakikolwiek język. A tak poza tym, to dosyć zabawnie byłoby zobaczyć coś w stylu "Złotej Spluwy", "El Byczka" czy też "Podwójnego Unikowego Strzału Morderczego" :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już przewieziesz bombę na pociąg to wejdź do kabiny i wciśnij przełącznik... pociąg odjeżdża, koniec misji

gierca fajna ale okropnie krótka ;p przeszedłem ją w kilka godzinek.

Właśnie o tym mówie, ten przełącznik jest nieaktywny. I dlatego nie mogę przejść. Bug w grze po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do tych co juz przeszli - Czemu powtarzają mi się misje??? Teraz miałem tą gdzie trzeba było osłaniać ciężarówkę, wydostać się z fabryki a potem zestrzeliwywać oponentów na drodze jadąc z Angel.

No i OK, ale to co mam na radarze teraz do wyboru te gwiazdki, a jest ich sporo, to jade tam i tam a tu znowu "Sombrerro Seller" , ktory jzu dawno robilem, albo "Missing Brother" czyli oslanianie braciszka tamtego goscia. Jak poznac nowe i stare misje?? Czy mieliscie cos takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie brałeś maksymalnej instalancji.

Instalancji faktycznie nie brałem, ale jeśli sprawi ci to przyjemność, to powiem, że próbowałem instalować zarówno full werszyn jak i custom. Zresztą, jakie to ma znaczenie? To gra ma mi dyktować, jaką wersję mam zainstalować? Bzdurne.

NIE, nie bzdurne bo w CDA WYRAZNIE jest zaznaczone ze gra NIE bedzie chodzic jak się wezmie instalkę INNĄ NIZ MAKSYMALNA...

No, zgoda, nie doczytałem się tego wtedy, ale wielokrotnie próbowałem instalować grę wybierając maksymalną wersję, co nie dawało żadnego rezultatu a błąd o treści:

Error 1305. Error reading from file X:pelnetotal overdoseprogram fileseidostotal overdoseblocks.naz. Verify that the file exists and that you can access it.

nadal występuje w trakcie instalacji. W internecie doczytałem się, że w takim wypadku można zrobić obraz płyty i instalować z obrazu, ale gdy spróbowałem dokonać tego czynu, nieznane dolegliwości objawiające się zamuleniem kompa i w konsekwencji całkowitym brakiem współpracy sprawiły, iż poniechałem wykonywania tego zadania. PROSZĘ O POMOC!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wszystko zainstalowało dobrze... Włączam gierke, i strasznie wolno chodzi... Tak przerywa cały czas... Nie da się ani normalnie rozejrzeć, ani wycelować, przez co nie da się grać :/ Miał ktoś podobny problem?

A twój komputer spełnia wymagania gry?

Podaj dokładną konfiguracje.

GeForce 6600 GT

AMD Athlon 64 Processor 3200+

2,01 GHz, 1,00 GB RAM

jakie masz sterowniki do karty graficznej?

podaj wersję

Dostawca sterownika: NVIDIA

Data sterownika: 2005-06-15

Wersja sterownika: 7.7.7.2

O to chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż znów ucierpiałem przez hmm "bląd w druku", jako iż pisze w CDA i w poście Smugga, że gra chodzi pod Win 98, radośnie zainstalowałem ją sobie. Okazało się, że podobnie jak w przypadku Project Snowblind (którego ramka wymagań była błędna w CDA, dokładnie w tym samym punkcie), gra pod Windą 98 nie chodzi. No dobra, moja wina że zasugerowałem się już raz mało kompetentną informacją z Cd-Action (w tym aspekcie), teraz znowu dałem się nabrać... problem jednak jest w tym, iż gra nie chcę się odinstalować... Najpierw długo czekam aż dojdzie do końca, ale po kilku minutach dostaję taki o to błąd:

grrrf9.jpg

Oczywiście, gra ani ważyła się odinstalować i zalega mi te ponad półtora giga na dysku. Liczę na pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, gra ani ważyła się odinstalować i zalega mi te ponad półtora giga na dysku. Liczę na pomoc.
Do pozbycia się jej polecam program Your Uninstaller! Wersja 2004 była/jest w PC Format 1/2007. Usuwa szybko i skutecznie wszystkie pozostałości po niechcianych programach/grach z wpisami do rejestru włącznie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...