Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Juras92

Rozwiązany: Pad do fify

Polecane posty

Witam. Mam już dosyć grania w FIFE 12 na klawiaturze i postanowiłem kupić pada. Opłaca się kupić Speed Link XEOX za 60zł, czy lepiej dopłacić do oryginalnego pada od Xboxa 360? Odczuję jakąś różnicę w grze? Bo kształt mają chyba identyczny. Ten w czarnej wersji nie jest cieńszy, ma taki sam kształt?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed braniem takich podrób Speedlinka jeśli ma się pieniądze na coś lepszego. Kup sobie oryginalnego pada od Microsoftu, a nie pożałujesz. Różnicy w sumie nie czuć, ale po paru miesiącach z pewnością odczujesz brak gumki na analogu w tej taniej imitacji Xboxowej wersji kontrolera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie oryginalny będzie lepszy, jak Cię nie stać Xeon też będzie dobry. Nie wiem czy jeszcze są, ale używane pady od xbox'a oryginalne z przejściówkimi po ~60 zł były. Warto się tym w ostateczności też zainteresować. Nówka sztuka ~110 zł znajdziesz, nie raz przejściówka jest od razu, albo trzeba ją za symboliczną kwotę też dokupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba pady to nowe modele - zostały wprowadzone wraz z konsolą Slim. Są lepsze nie tylko pod względem fajnego wyglądu (czarny + siwy nie był raczej za ładny), ale także jak się ostatnio przekonałem, pod względem mniejszego poboru prądu (w przypadku wersji na kablu to w sumie bez różnicy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...