Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Tytus, Romek i A'tomek Księga Zero

Polecane posty

Tytus, Romek i A'tomek Księga Zero

tytus_romek_i_atomek_ksiega_zero_0_b.jpg

To tytuł pewnej wyjątkowej publikacji, bowiem nie każdy wie, że Tytus i spółka istniała przed wydaniem "Księgi I". Ci zaś, co pamiętają paski z Tytusem pojawiające się w "Świecie Młodych" z pewnością uronią łezkę przy tym komiksie, gdyż jest to kompletny zbiór Tytusowych historyjek wydawanych w tym kultowym już piśmie.

Znajdziemy więc tu początek całej historii o tej, jakże ludzkiej małpie, masę przygód (jak choćby podróż w kosmos, przygody chłopaków w śpiączce, wyprawa do Australii, Tytus jako goniec i wiele, wiele innych). Całość jest oczywiście czarno - biała.

Rarytas dla wielbicieli Tytusa.

Scenariusz: Papcio Chmiel

Rysunki: Papcio Chmiel

Kolor: brak :P

Wydawnictwo: Egmont

Stron: 273 + biografia i bibliografia Papcia Chmiela

Cena: 39,90 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tytuł pewnej wyjątkowej publikacji, bowiem nie każdy wie, że Tytus i spółka istniała przed wydaniem "Księgi I". Ci zaś, co pamiętają paski z Tytusem pojawiające się w "Świecie Młodych" z pewnością uronią łezkę przy tym komiksie, gdyż jest to kompletny zbiór Tytusowych historyjek wydawanych w tym kultowym już piśmie.

Nieprawda.

Egmont postąpił brzydko, bo część komiksów zostawili sobie na Księgę 80-lecia, wydaną rok czy dwa lata później. To jeszcze można przeboleć (zamiast jednego mam na półce dwa ładnie wydane komiksy, jakoś to przeżyję), ale nie do wybaczenia jest to, że wydane w 2007 roku wznowienie zawiera kilka dodatkowych historii. Mam płacić dwa razy za to samo, żeby dostać kilka stron więcej? No way.

W każdym razie nazywając ten zbiór "kompletnym" całkowicie mijasz się z prawdą.

Całość jest oczywiście czarno - biała.

Raczej też nieprawda, ale głowy nie dam, bo komiksu nie mam pod ręką. Wydaje mi się, że późniejsze przygody są już kolorowe. Chociaż "kolorowe" to może za duże słowo, bo kolorów jest zaledwie kilka.

Rarytas dla wielbicieli Tytusa.

To akurat prawda. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...