Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miki0987532

Telefon z qwerty i androidem.

Polecane posty

Zacznijmy od tego, że oferta tel. z Androidem i qwerty nie jest za duża. W tej cenie to za 600 zł Motorola Milestone, ale jest ona lekko przestarzała. Jeśli dołożysz około 100(może mniej, nie wiem patrzę na nówki)to bierz Desire Z. A natomiast jeśli zrezygnujesz z qwerty to będziesz mieć całe multum telefonów do wyboru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram, dotykowy ekran (najlepiej pojemnościowy) wielkości 3,5-4" świetnie zastępuje fizyczną qwerty. Jeśli dodać do tego jeszcze swype, można pisać dużo szybciej niż na normalnej klawiaturze. Dalej, tak jak już Kuba pisał, możesz za te same pieniądze mieć telefon dużo lepszy, cieńszy, wielozadaniowy, pozbawiony natomiast IMO zbędnego "ficzera".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, na swoim Desire Z korzystałem ze Swype, ale pisanie na Talku czy innym G+ nie było zbyt przyjemne (cóż, ekran nie jest zbyt dużych rozmiarów). Fizyczna klawiatura jest moim zdaniem w tym modelu świetnie zrobiona i aż przyjemnie się z niej korzysta*. Jednak czyni ona słuchawkę stosunkowo ciężką-w porównaniu ze zwykłym Desire to zupełnie inna kategoria. Poza tym, nie wiadomo co z aktualizacją Sense dla tego modelu-eska już dostała, na xda swego czasu czytałem, że panowie z HTC pracują nad wersją dla Z. W sumie to sporo frajdy daje sam mechanizm rozsuwania klawiatury (po paru miesiącach nic nie trzeszczy i nie lata wbrew moim obawom) ;). Zastanów się, czy qwerty to tylko zachcianka, czy naprawdę będziesz potrzebował tego bajeru :). Jeżeli nie, to Desire Z możesz sobie darować, bo w sumie nic wielkiego nie ma do zaoferowania.

*nie tylko podczas pisania, w paru roguelike'ach można używać jej do sterowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorola Milestone aktualnie mam, wgrany nowy Cyan i bardzo ładnie działa. Może troszkę ramu brakuje.

A do 900zł możesz znależć na allegro HTC Desire Z, o którym już wyżej kolega pisał i to jest również całkiem dobra propozycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...