Skocz do zawartości
Gość kabura

Quake 3 Arena

Polecane posty

Gość Sokar
Nie lubisz Q3 tylko za to, że nie jest UT. Proste.

no w sumie nie bo jescze nie ma w nim zadnych ciekawych broni (to juz nie jest porownanie do UT), ale wogole to w sumie naprawde nie kubie Q3 bo nie jest takie jak UT :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi

Ja tam wole Q3 od UT. Q3 jest bardziej wciągające i jest dynamiczniejsza akcja niż w UT. UT jest tylko odwzorowaniem Q3 wszystko jest odgapione.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mando
UT jest tylko odwzorowaniem Q3 wszystko jest odgapione.

Inne bronie, inne mapy, inna fizyka gry, inne modele

Powiedz mi co jest "odgapione"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawniej dośc ostro pogrywałem w QIII jednak najzwyczajniej mi się znudziło v_v.

Teraz przytoczę sentencję "Jeśli graczu wymiatałes w Qłeja to w UT cianko przędziesz, jeśli wymiatałeś w UT to w Quaku pół bogiem jesteś :-)"

Sprawdziłem na sobie i to działa !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i q3 jest płytki ale to właśnie sprawia radość, bo możesz sie całkiem nieźle odstresować. Ale rzeczywiście potwierdzam na własnym przykładzie że jeżeli zaczynałeś w quake'u to w UT nie jest potem łatwo, chyba chodzi głównie o zmienioną fizyke w obu grach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAsz rację w UT fizyka jest "ostrzejsza" realniejsza, jeśli spadniesz wysokości zaboli bardzo, nie jest tak łatwo rocket jumpa zrobić, i nielatasz po planszy jak piłeszka kauczukowa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest quake juz pisalem :P

UT jest spoko, ale nie umywa sie do q3...

oby q4 byl tylko lepszy od q3, a swiat bedzie piekniejszy 8)

Q3 czysty wydaje mi sie jednak zbyt wolny i dlatego zainwestowalem w CPMa :wink: Rozgrywka jest o niebo szybsza i to wlasnie tygryski lubia najbardziej :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Q3 gram 2 lata z hakiem i co tu dużo mówić...nadal rządzi.

Nierozumiem ludzi, którzy mówią, że UT jest lepszy.Grałem troche jednak czegos tam brakuje.Nie wiecie czego??Już mówie: fizyka w tej grze to dno, co ja mówie, jej tam wcale niema. A grywalność...bez komentarza. Pozatym mapy, za duze i bez polotu.Dynamiki przktycznie zero, jedyne co ratuje UT to muza i alternatywny atak broni( chociaz tez nie kazdy ). Gdzie rocket jumpy, wall riding, strafe jumpy???? Niech ktos mi powie czym zachwycac sie w UT?

Kto uwaza,ze

UT jest lepszy od Q3 temu rail w plecy :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego lepszą fizyką ! włąśnie o to chodzi "ciężko zrobic rocke jumpa i wall ride'a !" i mapy są wypasione bo w UT jest taka bron jak snajperka specjalnie zrobiona do KAMPOWANIA tak tak lole z nas uwielbiam kampować !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Popa w mieście

Zgadzm się z panem_f.. cośtam snajperka to badziewia w takim typie gier, a w Q3 możne się żucicw wir walki i roztegować połowe populacji w "uczciwy" sposób, a nie ścią gają ich z drugiego końca planszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sczerze mówiąc mi też 2 bardziej do gustu przypadła... i bronie były jakieś lepsze, Bfg wymiatało, rocket był milutki a pulse gun rozwalał szybkostrzelnością... Q2 sę nie nudzi jak 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@

Mi tam sie Q3 niepodoba wporuwnaniu do UT to jak syrenka do ferrari.Ut ma klimacik a Q3 niema go wogule.Q2 był dużo lepszy jak chodzi o klimat od Q3 tak samo jak Q1 od 2 :wink: ale tak czy owak UT dużo bardziej mi sie podoba pod względem klimatu jaki grafiki. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale za to q3 jest swietna gierka turniejowa zwlaszcze pro mode. Nie ujmuje nic unrealowi sam w niego czesto gram ale bywalem w swiatku klanow q3 i przyznam ze ci goscie sa naprawde rzezniccy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże!!Widzisz i nie grzmisz?!?! Lepszą fizyką??? W UT nie ma fizyki :twisted:

"Jego lepszą fizyką ! włąśnie o to chodzi "ciężko zrobic rocke jumpa i wall ride'a !"

Ja na to buhahahha. Koleś mowisz , ze w Q3 latwo o wall riding albo strafe jump?? Pograj troche..ze 2 miechy dam Ci mape treningową i jak ją wogole przejdziesz ( nie mówiąc juz o czasie) to bede sie zwracal do Ciebie mistrzu!!!! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UT nie ma fizyki

Zabawny jestes

Jesli chodzi o "fizyke" Q3 jest bieeedny, ubogi. Instalujac cpma pojawia sie cos takiego jak kontrola lotu (i pare innych rzeczy), ale to i tak dosc ograniczone

Furi - malo widziales

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...