Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Zajrzyj! Zagraj!

Polecane posty

Gość Marcus1988
Napiszę krótko: Dobra gra. Szkoda tylko że szybko się kończy :)

Jak Ci się tak tortury spodobały to zagraj w Punishera ;)

Na pierwszy rzut oka nic specjalnego, ot jakiś fleshowy badziew... ale po chwili refleksji daje do myślenia... Dobry sposób na zwrócenie uwagi na traktowanie jeńców w dzisiejszych czasach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre. Do ludzi trzeba docierać na różne sposoby, by zastanowili się choć przez chwilkę nad tym co się dzieje na tym świecie. I nie chodzi mi tylko o więźniów. Wszystkie przsestępstwa już dawno spowszednialy, a wśród nas zapanowała znieczulica :(. Człowiek stał się narzędziem do wykonawania złych planów innych ludzi. Mam nadzieję, że po przeczytaniu mego posta również Was najdzie ochota na refleksję.

(Hmm...ale smutny ten post...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, odpaliłem i jak posłuchałem tych wrzasków to mi się odechciało już zupkę chińską kończyć.

Może nie tyle że niezdajemy sobie sprawy z tego że coś takiego ma miejsce ale na codzień po prostu o tym nie myślimy. Człowiek musi dopiero taki program?/ grę? uruchomić żeby sobie o tym przypomnieć.

Ja tam już drugi raz go nie uruchomię, jakoś te krzyki niespecjalnie zapamiętałem jako przyjemne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gra się w takie gry to (przynajmniej ja) zdaje się sprawę z tego to jest fikcja. Jak pomysli się o tym na serio to już troszkę inaczej wygląda.

Kto sie przyzna że byłby w stanie torturować kogokolwiek? W realnym życiu wygląda to troszkę inaczej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcus1988

Nom, ale jak wytłumaczyć zabójstwo kolegi, podczas zabawy w Mortal Combat (hej, myśleliśmy, że ma jeszcze jedno życie) albo poważne potłuczenie młodszej kilkuletniej siostry (oni zawsze po takich uderzeniach wstają i nic im nie jest). Cóż, niestety nie wszyscy gracze rozróżniają cybernetyczną fikcję od rzeczywistości, lecz na szczęście nie ma ich wielu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat brzmi "Zajrzyj Zagraj".

Pytanko do Smugglera:

Czy można podawać w tym temacie linki do innych gier o charakterze "edukacyjnym", "uświadamiającym"?

Czyli chodzi o gry "z przesłaniem".

Istnieje np. taka gra, w której niszczy się komórki rakowe (napisana bodajże przez faceta z LucasArts dla chorego chłopca).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka nawet fajna, mogłaby być bardziej rozbudowana.

Tylko napisy końcowe beznadziejne - śmierdzi mi tu jakimiś zafajdanymi "organizacjami praw człowieka" czy innym "amnesty internaszynal", żenada.

No kolego nie zrozumiałes chyba przesłania albo jaja sobie robisz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daje do myślenia, ale poziom brutalności jest niewielki...

Siniaki, pęknięte żebro? Tak to można wrócić z pierwszego lepszego "meczu" piłki nożnej.

Okrzyki więźnia dają do myślenia, ale weźcie pod uwagę fakt, że do więzienia nie trafia się za zdeptanie trawnika czy rzucenia na chodnik papierka po cukierku - za coś ci ludzie tam trafiają!

Morderstwa, gwałty, kradzieże, zastraszanie, dewastowanie - czy naprawdę chcialibyście aby tacy ludzie byli na wolności, między wami?

Więzienie to jest właśnie czas refleksji nad popełnionymi błędami i szansa na poprawę, przynajmniej teoretycznie. W praktyce jest tak, że taki morderca / gwałciciel / złodziej / kibol itd. wychodzi na wolność i wraca do "zawodu"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrzyki więźnia dają do myślenia, ale weźcie pod uwagę fakt, że do więzienia nie trafia się za zdeptanie trawnika czy rzucenia na chodnik papierka po cukierku - za coś ci ludzie tam trafiają!

Morderstwa, gwałty, kradzieże, zastraszanie, dewastowanie - czy naprawdę chcialibyście aby tacy ludzie byli na wolności, między wami?

Więzienie to jest właśnie czas refleksji nad popełnionymi błędami i szansa na poprawę, przynajmniej teoretycznie. W praktyce jest tak, że taki morderca / gwałciciel / złodziej / kibol itd. wychodzi na wolność i wraca do "zawodu"...

Jezuuu... Nie piłeś kawy dziś rano? Do więzienia można jak najbardziej trafić za rzucanie papierka na ziemię, wystarczy, że jesteś u władzy na liście do odstrzału. Takie coś (ciupa za podeptanie trawnika) przydarzyła się kilku Polakom na Białorusi. Podobnie jest w Chinach, na Kubie, w Turcji, Libii, Rosji, Egipcie, Turkmenii, Iranie, Wenezueli itd. etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie słowa smuga ,,zagraj!"

Bo gdyby napisał "wejdź na tę stronę, a przekonasz się o torturach zadawanych więźniom politycznym" to prawdopodobnie nikt by nie kliknął. Chytre, jak pranie z chytrym proszkiem xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...