Skocz do zawartości

Skyrim - kiepska wydajność


Polecane posty

Mam HD6850, i3@3.10Ghz, 4gb ramu, spodziewałem się, że będę mógł grać w tę grę na ultra detalach, niestety gra ma dziwne spadki płynności, w mieście czuję jakbym miał z 15/20 fpsów. Zmieniłem ustawienia na wysokie, ale też da się odczuć spadki fpsów. Mój komputer jest za słaby, czy to coś innego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzilbym grac na ustawieniach auto ;)

Ja jak ustawiam auto to mam 20 klatek na sekunde, a przy większym zamieszaniu (czyt. walce z casterami) spada nawet do 10-15, a wtedy gra się niezbyt przyjemnie. Na średnich detalach mam około 30fpsów, a przy dużym zamieszaniu spada do 20-25, więc jeszcze nie ma tragedii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wysyłałem posta z komórki (w szkole), ale widać nie doszedł:D. Ściągnij sobie ENB Series z oficjalnej jego strony, wypakuj pobrane archiwum do głównego folderu Skyrima (tam gdzie jest plik .exe gry). Po pierwsze ta poprawka eliminuje freezy (zacięcia) na otwartej przestrzeni. PO drugie - eliminuje troche bugów. Po trzecie - na słabszych kompach i na xp'ku zwiększa wydajność (ja sam mam dwa razy gorszego kompa niż autor tematu a mi śmiga ze średnią prędkością 35 fps na wysokich [właściwie o pomiędzy wysokimi a ultra] na otwartych przestrzeniach, a w interiorach mam około 70 fps)(wcześniej miałem od 15 do 30 klatek, z przycięciami, zwiechami, bugami, freezami, na średnich :D). Po czwarte jak jesteście typami gości co sie boją defragmentacji, to moge powiedzieć że się nic nie podmienia i w razie czego można po prostu wywalić te pliki (tylko po co?:D). link : enb series dla skyrima

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w koncu nie zacina sie na otwarych przestrzeniach:))))

Na moim trzy letnim kompie chodzi na wysokich bardzo dobrze wiec nie wiem o co wam chodzi z plynnoscia. Do pulpitu tez nie wywalilo ani razu chociaz mam ponad 20h grania.

Jedna zawiecha doslownie ale spowodowana uzyciem alt+tab.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...