Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

6Wilku6

Mass Effect - Problem z Przycinaniem się Gry

Polecane posty

Witam wszystkich użytkowników tego forum.

Pisze do was z prośbą o pomoc, mianowicie, mój problem wyglada tak:

wchodze do gry, klikam "wczytaj gre" i podczas wczytywania, gra potrafi sie sciąć tak, ze musze kompa uruchomić ponownie, czasami udaje sie gre wyłączyć procesami.

dodam, że gra przycina podczas gdy gram, mało tego ustawilem na wyższą rozdzielczość to mniej sie przycina ale jednak nadal sie przycina nie ma płynnej gry.

Gre mam z CD-actiona.

Mój Komp

GeForce 9600 GSO

2GB ram DDR2

Celeron D 3.3 GHz

Prosze o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komp troche zasyfiony, bo moja kobieta mi marudzila bym dla niej pare gier poinstalowal i później usunalem i znów chciala a i tak nie grala i to tak pare razy :P Sterowniki wszystko najaktualniejsze, aaa i Winda XP oczywiscie. Dopiero jak procka kupie bede sie zastanawial nad 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzl:

Niestety nie mam możliwości sprawdzenia savów na innym.

Robilem Reinstal ME.

Exclusive:

Tego typu operacje stosowalem żeby pograć w Blackside: Area 51 bo gra sie odpalala ale już w menu sie zawieszala.

A chodzi o to, że w menu wszystko cacy, tylko czasami jednego save musze wczytywac 3-4 razy żeby móc grac i generalna płynność gry mnie strasznie wnerwia.

Lecz, nie zaszkodzi spróbować :)

Sprawdzilem, płynność gry? troszke lepsza... zobacze po jakim czasie sie podczas "wczytywania" zawiesi sie gra albo komp.

Jednak Ciagle czekam na propozycje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałam taki problem, a raczej podobny. Nie pozostaje Ci nic innego, jak troszkę wyczyścić komputer (w środku) z kurzu. Strasznie mi przycinał, reinstal sterowników nie pomógł. Wyczyściłam blaszaka w środku. Jak ręką odjął, parę minut roboty. Spróbować nie zaszkodzi :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas gry, zminimalizuj ją i uruchom menedżer zadań (ctrl+alt+delete) znajdź tam proces od ME, kliknij prawym i ustaw priorytet na najwyższy. Na W7 możesz spróbować uruchomić z trybem zgodności z XP i uruchomić jako admin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś podobny problem z 007 BloodStone, kupiłem grę i STRASZNIE mi się cieła, normalnie grać się nie dało mimo iż powinna chodzić na full. Próbowałem dosłownie prawie wszystkiego, instalacja sterowników, Directa, reinstalacja gry itd. I nic, gra skacze jak diabli. W końcu postanowiłem trochę pograć i przy jeździe samochodem nie wytrzymałem i wyłączyłem, po paru dniach jednak znów wróciłem i dźwięk mnie zaczął wkurzać, postanowiłem przełączyć na pełne przyśpieszenie dźwiękowe i gdy wróciłem do gry doznałem szoku, gra działa płynnie na full detalach bez ani jednego przycięcia. Spróbuj, może tobie też taki coś pomoże :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie z tego co zauwazylem, największym problemem było to z comendy "dxdiag" chodzi mi konkretnie o przyspieszenie sprzętowe dzwięku. Zmniejszylem o jedną wartość, ponieważ na maxymalnym odczówałem błędy w innych grach, a tak to to nie przeszkadza (Czyli ten sam problem co z Blackside Area 51, z tym, ze gralo sie plynnie po tej operacji).

Wiec kurcze nie wiem co dalej może być przyczyną...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...