Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dxdiag99

Skyrim - Wywala do pulpitu

Polecane posty

Również mam ten sam problem - wczoraj pograłem z 6 godzin, i nic, a dzisiaj włączyłem po 20, to miałem 7 crashy. Ne wiem czym to może być spowodowane, być może xfire'rem? Ale jak jego wyłączyłem, to też wywaliło mnie do Windowsa, nie wiedzieć czemu.

Pozostaje czekać do następnego patcha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którym wywala do pulpitu przy logo Skyrima:

Wchodzicie w C:\Users\Maciej\Documents\My Games\Skyrim\Skyrim.ini po czym

zmieniacie linijkę sLanguage=ENGLISH na sLanguage=POLISH i odpalacie grę przez TESV który znajduje się w głównym folderze gry (Nie przez launcher bo linijka znowu się zresetuje). Nie ma za co ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ustawieniach karty graficznej zmieniłem na kontrolowanie ustawień przez kartę. Przesunąłem suwak z JAKOŚCI na WYDAJNOŚĆ. W ten sposób ilość crashy się zmniejszyła i to miejscami znacznie, mimo wszystko prolbem został. Defragmentacja czy sprawdzanie plików gry mi osobiście nic nie zmieniły. Bratu jednak jakieś błędy znalazło i naprawiło. Problemy i tak zostały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Miałem ten sam problem ,który to zaczął mnie już powoli męczyć ,gdyż w pewnym momencie po prostu nie dało rady grać, zamiast szybkiej podróży na mapie, miałem szybka podróż do pulpitu :/

Co do problemu to u mnie pomogło wyłączenie xfire. Grając bez xf jak do tej pory nie uświadczyłem "wyrzucenia" do pulpitu.

Sprawdziłem też z włączeniem xfire co zaowocowało szybkim transportem do tapety :)

U mnie pomogło ,a spróbować zawsze można (oczywiście Ci ,którzy uzywaja xf).

Pozdrawiam

Hail! Skyrim!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...