Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliroth

War Rock

Polecane posty

Ej sory że się nie odzywałem ale zopomniałem swojego nika i nie miałem jak się zalogować. TO może niech każdy napisze kiedy może zagrać. JAk by ktoś chciał ze mną grać to moje gg 7007185. JA najczęściej gram od 15 do 16:30 i jeszcze wieczorem więc piszcie kto chce grać. Proponuje może żebyśmy zagrali na serwerze i pokuj o nazwie Cd-action pl a chało DVD co wy na to?

A odnośnie tych klas w grze to Lekaż jest samo wystarczalny ale jeśli spotka combata w korytażu lub ciasnym pomieszczeniu 1 vs 1 to już może być pewien że nie najlepiej z nim. Inżyniera wrto brać do dużych plansz gdzie jest dużo pojazdów. Inżynier jest super. 8 Razy naprawiłem jeden czołg z którego zabiłęm 30 graczy aż wkońcu amunicja się skończyłą. Snajper jesto dobry w większych planszach. Schowa gdzieś się niedalwko bazy wroga i może tam sobie spokojnie siedzieć natomiast nasz ostatni żołnierz no cóż nie gram nim często i ja sam osobiście nioe znalazłęm dobrych cech. JA gram klasom combat z karabinem ak 47. Klasa kombat ma przewage w walce 1 vs 1 z pozostałymi klasami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ror ma rację. Pokój niech się zwie Cd-Action, natomiast hasło jakieś inne się ustawi. Ja mogę grać tylko wieczorami, najczęściej od godz. 21-23 (spowodowane jest to tym, że w Liceum mam na popołudnie) lub w weekendy (w soboty mogę grać prawie cały dzień, natomiast w TĄ niedzielę przez pół dnia mnie będzie bo jadę do Galerii Krakowskiej na zakupy). To tyle z mojej strony.

Jeszcze przypomnę GG w razie czego: 3743700

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam kolejną propozycje. Nie wiem jak się zakłada gildie ale możemy robić zbiurki klanowe tak by wspulnie troche pograć. Czyli w sobote o 7:00

15:00 i 21:00 i w niedziela tak samo. Po to trzy razy bo ktoś może zawsze nie przyjść i puźniej dołączyć cociaż chyba ten pomysł jest do niczego.

Heros a moge do ciebie napisać na gg w sprawie wspulnej gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no to mamy BIG problem kazdemu pasuje kiedy indziej niz trzeba ja mam czas tylko w czwartki i piatki. Od godz 13:30 do 15:00 nobedzie cierzko nam sie zgadac. Heroes]PL[ a na jakim najczesciej grasz serverze :?: Bo ja najczesciej na Germany :) Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje kiedykowiek, jednak w godzinach 16.00+ (byle nie w środy i piątki, bo mam treningi od 17.00 do 22.00)

Ja gram najczęściej na serverze LondonUK, jakby co mój nick: venesspl

oraz moje GG: 3574152

Czekam na dalsze propozycje :) Nie głupi pomysł z tym klanem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temacik, bo chciał bym przestrzec graczy przed tą grą.

Twórcy wprowadzili opłaty za tworzenie prywatnych pokoi, czy dodatkowe bronie, za które do tej pory płaciło się wirtualną kasą, zdobytą podczas grania.

I te wszystkie informacje jako by gra miała była/jest/będzie zawsze darmowa się nie potwierdziły.

Jak dla mnie ta giera jest już przegrana...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć, że wprowadzenie opłat odbije się mocno na odbiorze WR. Bo wiadomo, że nie każdy zakupi grę, mimo świetnej zabawy jaką doświadczył z wersją darmową. Nie wiemy też, jak gra będzie zlokalizowana, może się okazać, że w Polsce dostępna będzie jedynie online. Mnie osobiście bardzo zdenerwował fakt że, gra nie jest już full darmowa, do przewidzenia natomiast było, że jeśli możemy dalej grać, będzie to wersja mocno okrojona. I tak też się stało. Ale przesadą jest dać milionom graczy tylko 3 mapy do dyspozycji! Co prawda zapalonym graczom (takim jak ja) to wisi, zawsze można podpiąć się pod grę innych graczy. A na to narzekać nie można, bo widać, że wielu graczy posiada wersję Premium. Bardzo podoba mi się fakt, że za broń płacimy i że mamy do danego modelu dostęp w zależności od naszego poziomu doświadczenia :P Nie wiem tylko, czy fakt, iż wyrzuca mnie na mapach powyżej 8 graczy to błąd całej wersji gry czy tylko części społeczności posiadającej słabe łącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie spoko gierka ;] Grałem w nią snajperem ale niestety miałem za słabą karte graficzna (GeForce MX 440) i coś mi się kopało z grafiką :/ Teraz mam już GeForca 7900 GTO i juz jest ok ;] Polecam grę każdemu :] Wkurza mnie tylko to, że trzeba kupować sobie bronie :/

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziął bym sobie ściągnął ale teraz instalka ma 600mb i jak tu lecieć z neo128.Może byście dorzucili do tego CD-A

PLZ

To raczej nie możlwie, gdyż wersja instalacyjna często ulega zmianie - dodawane są nowe patche itd. Ja pobrałem instalkę w styczniu a teraz jest już nieaktualna. Co do Neo 128 to ja właśnie na takim łączu też pobierałem - 750 MB ;) Cierpliwości :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No do gry co prawda jest od razu przygotowany patcher, ale np. po kilku miesiącach gra staje się bezużyteczna i trzeba ją pobierać na nowo, poza tym, aby grać należy się zalogować na specjalnej stronie i stamtąd pobrać grę – tylko wtedy mamy pewność, że gra nie będzie mieć błędów itd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie cos zjarało i teraz jak tylko wpsize login i haslo i nacisne ok czy co tam jest to mi sie lekko zacina i wylancza czy ktos cos na to poradzi ??

A tak na marginesie jakie macie lvl ja 5 i pul gram 2 dni :D ale juz wszystkie mapki obczajone a zeby zalozyc klan(macki i takie tam ;p) to trzeba miec premiumm account no nie??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zacinania - obecnie mam tak samo (i chyba wszyscy), ale czekam cierpliwie po wpisaniu danych około minuty i łączy mnie z serwerami. Niestety muszę stwierdzić, że gra jest obecnie nie stabilna, wyłazi często do windy, zacina się a PING to plaga. I do tego rzesza graczy wypisujących CHEATER gdy lepiej się gra… :(

Co do wersji Premium to zgadza się - klan i mapy mamy w tej wersji dostępne. A co do mam, których zwykli gracze mają do wyboru 3 - głowa do góry - każdą da się odpalić przy odpowiedniej liczbie graczy w pokoju.

Mój lvl aktualnie 10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graczy używający koduw najczęściej używa kodów na wysokie skakanie i na nowe bronie. To odbiera chęć do gry.

Dokładnie. Nawet dziś jak graliśmy z kumplami to spotkaliśmy takie elementy co używali tego debilstwa na długie skoki. Nie można tego jakoś zablokować? Ekipa WR musi mocno podrasować system sprawdzania graczy aby wykluczać oszustów bo jak widać Punk Buster się nie sprawdza. Jedyna rada po trafieniu na takich kolarzy to wyjść z gry - poza doświadczeniem którego nie zyskujemy nic nie tracimy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...