Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ch0m1k

CD Action w Antyradio

Polecane posty

Cześć!

No więc dawno, dawno temu CD-Action zorganizowało konkurs na zasadzie stworzenia scenariusza do gry. Przyznam że tego konkursu nie pamiętałem do wczoraj...

Otóż wczoraj tj. 5 listopada 2011 na antenie radiowej Antyradio Kraków (której jestem wielkim miłośnikiem) podczas podróżowania autem usłyszałem jak dziennikarz zaczął mówić "CD ACTION".. to sobie myśle.. ocb i zacząłem uważniej słuchać. Kolega z radia zaczął opowiadać że ostatnio wertował stare wydania magazynu CD Action i trafił na owy konkurs, o którym wspomniałem wcześniej. No i zaczął opowiadać pomysł na scenariusz, który jak usłyszałem to prawie w słup wjechałem ze śmiechu.

Gość zaczął opowiadać - "Zaczynasz w obozie koncentracyjnym w Auschwitz, jesteś niestety żydem" (koleś z radia zaliczył rotfla na minutę.. ja zresztą też :>)... dalej zapamiętało mi się że postać używa jakiejś machiny teleportyacyjnej i przenosi się do USA, ale skutkiem ubocznym była zmiana w murzyna, przez co potem musiałeś robić na farmie.. :D Niestety tylko tyle zapamiętałem bo zacząłem się tak śmiać, z resztą ten koleś też już nie wytrzymał ;)

Tak więc moje pytanie do Was.. niestety nie jestem kolekcjonerem magazynów które kupuje i nie prowadzę 10 letniego archiwum w domu, ALE może któryś z Was, albo nawet któryś redaktor znajdzie w którymś z numerów zgłoszenia do tego konkursu wklei całość tego cudownego scenariusza bo to chyba jedna z nielicznych ostatniego czasu rzeczy, które tak mnie zwaliła z nóg..

Podejrzewam że autor tego cuda i tak pozostanie anonimowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Gość zaczął opowiadać - "Zaczynasz w obozie koncentracyjnym w Auschwitz, jesteś niestety żydem" (koleś z radia zaliczył rotfla na minutę.. ja zresztą też :>)...

Pomijajac juz caly absurd tej fabuly, to bycie akurat Zydem w Auschwitz to bylo faktycznie NIESTETY - bo praktycznie redukowalo do zera szanse na przezycie.

Poszukam w domu tego archiwalnego pliku, gdzies tam go powinienem miec i wrzuce calosc, nie za dluga zreszta.

dalej zapamiętało mi się że postać używa jakiejś machiny teleportyacyjnej i przenosi się do USA, ale skutkiem ubocznym była zmiana w murzyna, przez co potem musiałeś robić na farmie.. :D

Gosc skontaktowal sie z Karolem Wojtylla (czyli pozniejszym JP II) i ten go gdzies wyslal za granice, tam sie dostal do machiny czasu, stal sie murzynem i wywolal powstanie, czyli wojne secesyjna...

Choc mnie tam zawsze bardziej rozwalala niania Jozia z Uzi i gra o gestapowcu, co jezdzil ciezarowka i zbieral ludzi, ktorych potem trzeba bylo przesluchac stosujac tortury, ale tak zeby nie umarli podczas przesluchania... "a na koniec wpadaja Rosjanie i zabijaja WSZYSTKICH". Happy end. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można odkopać wszystko też w Tipsomaniaku sprzed 7 lat (kawałek czasu...). Moim osobistym faworytem było miasto pod kapsułą, gdzie trzeba było zebrać w bliżej nieokreślonym celu jedyne 100 000$.

eh, te teksty sprzed lat z AR rzadzily. szkoda, ze mojemu juz pożółkły strony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...