Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

Bwahaha, twój żałosny pomiocik Sisterhood of SteAl i Maistera nie sięga pięt potomstwu Bhaala^^

Raczej Buhahahahala :P

Bo oni się nie znają, w końcu nie ma tu także Shadows over Riva i Realms of Arkania :D

A pod tym podpisuję się wszystkimi łapkami <poszczekując przy tym radośnie>! Dokładnie: NIE ZNAJĄ SIĘ I DLATEGO NIE MA FALLOUTA!

A co do klimatu, to wolę podzwrotnikowo-nowosybirsko-baldursgejtowy :D

Coś ostatnio popularny zrobił się temat Nowosybirska. Otóż informuję, że mam rodzinę w Nowosybirsku i miałem przyjemność tam być. I żadnych baldursgejtów nie widziałem! :wink:

Ten poziom da się skończyć tylko w dwóch przypadkach.

A. Mając niezłego kota

B. Mając niezłe koty - tj. kody^^

Hrrmmm...khakhehkykhykhyBULLSHITkhykhykhe...hrrmm <już mi lepiej :wink: >

Pewnie, że da się skończyć!

Na koniec: To tyle jeżeli chodzi o Foolouta, Funkpawna, Fallusdowna, Faultouta, Fartmoutha czy jak to się zwało... A tak, Holy Shit^^

No cóż, to prawda, że niektórzy wolą "Hit Escape:Torment", "Wiochę Rajfura"+ dodatek "Terrible", "Deus Sucks", "Goshit".... :twisted:

Ale co kto lubi: jeden rybki zbiera, drugi znaczki hoduje :wink:

Wolv, ja gryziony? W zadek?? Przecież nie odnawiałem swojego członkostwa w klubie S&M... no co jest, dobry wilczek, ożżżty! Siad, po KOTKIEM poszczuję!^^

Dzięki za przekąskę, troche za bardzo miauczała, ale ogólnie było nieźle.

A członkostwo jest dożywotnie :twisted: <choć jeśli dalej będziesz się tak starał, to faktycznie szybko wygaśnie razem z właścicielem :wink: >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

moje typy

fallotu 2

fallout 1

... w inne nie grałem :(

diablo 1 i 2 choć to nie RPG

Z zaciekawienie spoglądam na Baldurs Gate'y i Planetscapa, ale brak czasu chyba nigdy nie pozwoki mi w nie pograć (chyba że na emeryturze hehe). Tu trż rodzi sę pytanie jak zaczynać to od którego z nich ? (i dlaczego oczywiście)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje typy

fallotu 2

fallout 1

... w inne nie grałem :(

diablo 1 i 2 choć to nie RPG

Z zaciekawienie spoglądam na Baldurs Gate'y i Planetscapa, ale brak czasu chyba nigdy nie pozwoki mi w nie pograć (chyba że na emeryturze hehe). Tu trż rodzi sę pytanie jak zaczynać to od którego z nich ? (i dlaczego oczywiście)

hmm od którego zacząć? Ja polecam Planescape Torment gra jest bardzo dobra małe wymagania wielka grywalność gra jest tania (nowa extra klasyka 19.90) Baldursy tez sa ok tylko trudno je kupic (sklepy wysylkowe pozostaja)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy ---> to zależy: jeżeli podobały ci się Fallouty zacznij od Tormenta - epicki klimat, mnóstwo opcji dialogowych - ogólnie gra nastawiona jest na poznawanie niuansów fauły niż na walkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 5

1. Niepodzielnie i niezaprzeczalnie FALLOUT

2. Fallout 2

3. Baldur 2

4. Torment

5. Baldur 1

Czyli malo orygnialne top 5 :) Jeszcze bardzo lubie Diablo (obydwie odslony) i Gothiki... ale wiem ze jakbym wrzucil te tytuly do top 5 to wiele osob by sie nie zgadzalo ze to nie erpegi :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ksiundz! Czemu Gothic 1 jest przed 2?:P

Czmu?? Ponieważ do GI czuję wielki respekt, jest genialna pod każdym względem, w każdym calu... jak dla mnie wzór, przykład dla twórców, jak trzeba robić dobre erpegi. Za to GII też lubię, niemniej jednak GI bardziej mi się podobała... nigdy nie zapomnę, jak po raz pierwszy postawiłem krok w górniczej dolinie, jak wszedłem do starego obozu... potem, jak uzyskałem możliwość wstępu do wewnętrznego pierścienia... i na koniec zabiłem śniącego. Eh, te wspomnienia :D . Gothic I - kochana gierka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy ---> to zależy: jeżeli podobały ci się Fallouty zacznij od Tormenta - epicki klimat, mnóstwo opcji dialogowych - ogólnie gra nastawiona jest na poznawanie niuansów fauły niż na walkę.
Ah true, true... Przeszedłem go 5 razy i mogę cytować dialogi na pamięć. Najlepiej gra się chaotycznym złym, hehehe^^
Raczej Buhahahahala
Może być nawet Hjehjehjehje-nyu^^
A pod tym podpisuję się wszystkimi łapkami <poszczekując przy tym radośnie>! Dokładnie: NIE ZNAJĄ SIĘ I DLATEGO NIE MA FALLOUTA!
Bo Fallout to nie RPG tylko Jakaś-Śmakaś Dziwna Gra-nyu (sorki, jestem pod wpływem Di Gi Charat :D ) Nie znają się, bo ich lista nie wygląda jak moja, ojeee^^ :P
Coś ostatnio popularny zrobił się temat Nowosybirska. Otóż informuję, że mam rodzinę w Nowosybirsku i miałem przyjemność tam być. I żadnych baldursgejtów nie widziałem!
Bo nie szukałeś - jakbyś dobrze się przypatrzył, to z okien Opery przy Krasnym Prospekcie by patrzyły na Ciebie takie chytre oczka Bladurej Twarzy - a jego kumple tymczasem wybijali głupotę z Falloutomana za pomocą nawiązaywania kontaktu fizycznego^^
Hrrmmm...khakhehkykhykhyBULLSHITkhykhykhe...hrrmm <już mi lepiej >

Pewnie, że da się skończyć!

No właśnie - udało Ci się, bo spełniasz pierwszy warunek^^
No cóż, to prawda, że niektórzy wolą "Hit Escape:Torment", "Wiochę Rajfura"+ dodatek "Terrible", "Deus Sucks", "Goshit"....

Ale co kto lubi: jeden rybki zbiera, drugi znaczki hoduje

Hmm, na takie dictum mogę tylko odpowiedzieć: Bierzemy kota, posmarowaną masłem kanapkę i klej. Przyklejamy do grzbietu kota kanapkę masłem do góry i wszystko zrzucamy z balkonu - mamy napęd antygrawitacyjny! Na to nie wpadli nawet twórcy Fa! Louda^^
Dzięki za przekąskę, troche za bardzo miauczała, ale ogólnie było nieźle.
Ehh, czyżbyś oglądał Excel Sagę? Eszz, koty żreć. Ja tymczasem oswoiłem tego wilczka - teraz poluje na myszy i pieje gdy wstaje ranek... dodateku nie trzeba karmić, żyje na wodę i dobre słowo :D Akle jak powiem Konstantynopolek, to się zmienia w Wielką Żabę, która je wszystko^^
A członkostwo jest dożywotnie
Tylko gdy płacisz składki na komitet^^ Poza tym odkąd połowa grupy korekcyjnej popełniła zbiorowe... no niech bedzie, że samobójstwo (brzmi delikatniej) musiałbym płacić wszystko sam :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Podpisuję się wszystkimi kończynami pod słowami księdza!! Gothica2 jeszcze nie przeszedłem, bo wredna książka666 mi go właśnie zabrała kiedy wreszcie muj mag zaczął sobie radzić z orkami :evil:

Cóż... moje top3 nie ulega zmianie. Ale jezeli chodzi o top5 z rpgów... da sie zrobic

1. Ex equo Fallout 1 i 2

2. Gothic 1

3. Gothic 2

4. Deus Ex

5. Planescape: Torment

Torment tak nisko ponieważ: a) Nie lubię systemu D&D, B) kiepski silniczek, c) nie przeszedłem w całości, ba, w połowie 2 rozdziału skończyłem :(

Goshit... Deus Sux... Wolv, ja rozumiem ze chciales zripostowac cardiego, ale uraziłeś tez pare osób postronnych :P

A z cardelem (kolumbijskim)/craddelem (of filth)/credem/cranem/cramem/cretowashpasyjką/cardialogiem/cardiologiem/card-in-allem i resztę spierać się o wyższostwo Fallouta nie będe, poniewaz i tak NIGDY nie bedzie od nich lepszej gry pod ŻADNYM względem (w tym grafiką- serio muffie! naprawde uwazam grafe Falloutów za wspaniałą i lepszą od współczesnych! SERIO!!!). I nie musicie mi tego udawadniać :P Freon, tfu, Feo łer ar ju :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z cardelem (kolumbijskim)/craddelem (of filth)/credem/cranem/cramem/cretowashpasyjką/cardialogiem/cardiologiem/card-in-allem i resztę spierać się o wyższostwo Fallouta nie będe, poniewaz i tak NIGDY nie bedzie od nich lepszej gry pod ŻADNYM względem (w tym grafiką- serio muffie! naprawde uwazam grafe Falloutów za wspaniałą i lepszą od współczesnych! SERIO!!!). I nie musicie mi tego udawadniać Freon, tfu, Feo łer ar ju
Haha, już się bałem że OOOOooo załatwisz mnie jakimiś wywodami w stylu grafika w Furtce jest lepsza niż w BG albo jeszcze jakieś zalety w stylu specjalnego systemu trafień ROTFL, techniki obrażen LOL albo mechanizmu celowania JONCL^^ Poza tym nie *filozuj* :P (dokładnie tak!^^) Z takim podejściem zatrzymalibyśmy się gdzień na poziomie ugabuga, a ty grałbyś w fallouta za pomocą kijka i dwóch kamyków... oops^^

PS Card-in-all - hehe, to jest dobre, przednio się uśmiałem^^ Ty Straszny Je*RZ*u^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Fallout to nie RPG tylko Jakaś-Śmakaś Dziwna Gra-nyu

Nieee noooo!! Trzymajcie mnie :!: Zęby do pieńków se zjadę, ale pokąsam drania :!: Fallout to nie RPG? Racja, to c-RPG, ale jeśli chodzi o ideę to jest to jedne z najczystszych rpg, jakie są dostępne...

a jego kumple tymczasem wybijali głupotę z Falloutomana za pomocą nawiązaywania kontaktu fizycznego^^

Hmm.... usuwanie głupoty przez miłosne zbliżenie? Ciekawa koncepcja, albo nawet antykoncepcja! :wink:

No właśnie - udało Ci się, bo spełniasz pierwszy warunek^^

I jest mi z tym dużo lepiej, niż gdybym spełniał drugi :P

Na to nie wpadli nawet twórcy Fa! Louda^^

No cóż, twórcy Big Bzdury <a to nie ci sami? :wink: > też nie! :P

Ja tymczasem oswoiłem tego wilczka - teraz poluje na myszy i pieje gdy wstaje ranek... dodateku nie trzeba karmić, żyje na wodę i dobre słowo :D Akle jak powiem Konstantynopolek, to się zmienia w Wielką Żabę, która je wszystko^^

To o mnie? Keep dreamin' man! :P

Tylko gdy płacisz składki na komitet^^

Eee tam, jako stały klient masz dożywotnie za darmo z wszystkimi atrakcjami :twisted:

Poza tym odkąd połowa grupy korekcyjnej popełniła zbiorowe... no niech bedzie, że samobójstwo (brzmi delikatniej) musiałbym płacić wszystko sam :D

To było upozorowane! :wink:

Goshit... Deus Sux... Wolv, ja rozumiem ze chciales zripostowac cardiego, ale uraziłeś tez pare osób postronnych

Kilka słów wyjaśnienia: Od dwóch dni prowadzimy z imć Cardim wojnę podjazdową na wredne skojarzenia. I zanim zostanę mianowany profanem i heretykiem, chcę powidzieć, że wszystkie wymienione należą do mojego TOP 5 i bardzo je cenię/lubię/szanuję. To po prostu popis elokwencji, wyobraźni i wredoty w wykonaniu Card&Wolv. Bo z tego co wiem, Cardi teź nie pała tak wielką niechęcią do Falli <ups, chyba Cię zdekonspirowałem Card-san :wink: >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee noooo!! Trzymajcie mnie Zęby do pieńków se zjadę, ale pokąsam drania Fallout to nie RPG?
To nie jest gra cerpegie, tylko gwiazdka z cepelii... Powinni ją pokazywać na wsytawać jak nie robić interefejsu, grafiki, muzyki - założę się, że na każdym zdobyłaby pierwsze miejsce i nagrodę publiczności (wszyscy pokładali się ze śmiechu, kiedy leciały slajdy z Furmanki, ewentualnie ci o mniej wytrzymałych nerwach uciekliby z krzykiem) :D
ale jeśli chodzi o ideę to jest to jedne z najczystszych rpg, jakie są dostępne...
Czysta jest jedna i niepowtarzalna...^^
Hmm.... usuwanie głupoty przez miłosne zbliżenie? Ciekawa koncepcja, albo nawet antykoncepcja!
Tu chodziło raczej o zapoznawanie jego twarzy z rękami i nogami... Członki, które leczą!^^ Ty trolu-zbokolu-nyo! Z jednym się syćko kojarzy^^
jest mi z tym dużo lepiej, niż gdybym spełniał drugi
No tak, jeden lubi zielone pomidory a drugi jak nie ma łyżki-nyu :D Poza tym plączesz się w zeznaniach - podobno tego kota zjadłeś^^
No cóż, twórcy Big Bzdury <a to nie ci sami? > też nie!
Niby ci sami... Ale tak naprawdę, to pracowali nad Best Great^^, a Fallout powstał z części, które nie dostały się do wersji release :D Po prostu pewnego dnia po piwie się skrzyknęli, złożyli wszystko razem piąte przez dziesiąte i wyszedł Fall-weiss 8) Potem jeszcze pomyśleli, że walka pokemonów i zielonych hulków w cieście szpinakowym może być dziwne, więc na wszystko spuścili (bez skojarzeń proszę^^) atoma. :D
Eee tam, jako stały klient masz dożywotnie za darmo z wszystkimi atrakcjami
Masz rację - wakacje na Karaibach, 364 dni urlopu w roku, BMW M5 i $100.000 rocznie - Golden S&M Card rządzi^^ W dodatku co sobie myślałeś - S&M to Sexy & Marvelous^^
To było upozorowane!
Chcesz mi powiedzieć, że oni żyją? Przecież widziełem Twojego trupa - a przecież teraz rozmawiamy, więc musisz być martwy!-nyo
Kilka słów wyjaśnienia: Od dwóch dni prowadzimy z imć Cardim wojnę podjazdową na wredne skojarzenia. I zanim zostanę mianowany profanem i heretykiem, chcę powidzieć, że wszystkie wymienione należą do mojego TOP 5 i bardzo je cenię/lubię/szanuję. To po prostu popis elokwencji, wyobraźni i wredoty w wykonaniu Card&Wolv. Bo z tego co wiem, Cardi teź nie pała tak wielką niechęcią do Falli <ups, chyba Cię zdekonspirowałem Card-san >
Że kto? Mła?^^ LOL-nyu! Nikt chyba nie wziął pod uwagę mojej listy top five, gdzie Fall zajmuje zaszczytne 5 miejsce... No dobra, ale całą zabawę zepsułeś-nyo :P Dobra, żeby nie było: Fallout Suxx^^ Dam go w prezencie na Gwi(a)zdkę komuś kogo nie lubię... :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
bo mi wredna książka666 zabrała...

Poniważ wredna porzyczyłem ci ją, i miałem prawo zbrać po miesiącu. Pozatym to nie było moje, więc kumpel sie o to dopominał. Niedomyty stringerze.

craddelem (of filth)

bosh... bez szpanów, plizzz... :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni ją pokazywać na wsytawać jak nie robić interefejsu, grafiki, muzyki

Tja i moze engine graficzny też jest be? <no dalej, dokop Infinity, make my day :twisted: > A interfejs jest moim zdaniem w porządku. Co Ci tak bardzo przeszkadza? Przyciski za małe? I o to się rozchodzi cała sprawa?

Muzyka należy do gatunku wtapiających się w tło, więc nie wiem, czy jest o co kruszyć kopię.

Czysta jest jedna i niepowtarzalna...^^

I to ją łączy z Fallem :P Oba produkty są powszechnie znane i szanowane <oprócz małej grupki malkontentów :wink: >

Tu chodziło raczej o zapoznawanie jego twarzy z rękami i nogami... Członki, które leczą!^^ Ty trolu-zbokolu-nyo! Z jednym się syćko kojarzy^^

I tu pora na mały wykład psychologiczny. Bawiąc się skojarzeniami łączę swoje zainteresowanie grami słownymi i seksuologią. Ale ma to też inny wydźwięk. Stosując ten rodzaj poczucia humoru mam niemal 100% pewność, że mój żart zostanie właściwie odebrany. Bo prawda jest taka, że wszyscy myślimy o seksie i wszysscy jesteśmy zbolkami! Ja to tylko wykorzystuję. W mojej byłej klasie wyrobiłem moimi komentarzami w ludziach swoisty odruch warunkowy, gdy tylko mówili coś wieloznacznego, automatycznie patrzyli w moją stronę. I wystarczyło, że się uśmiechnąłem, a już ruszała maszyna skojarzeń. Czasami doszukiwali się skojarzeń nawet szybciej niż ja! Ale to ja byłem tym perwersem, bo ludziom świadomość tego, że mogą stwierdzić, że ktoś jest bardziej skrzywiony od nich daje swoisty komforcik. A mnie to wcale nie przeszkadzało, przeciwnie dawało mi pewien rodzaj kontroli <"manipulacja" to takie piękne słowo :wink: >

Tak więc do tej zabawy potrzeba dwóch stron i rodzi się pytanie, mój drogi Cardi, "kto z nas jest bardziej zboczony?" - nyu? :wink:

No tak, jeden lubi zielone pomidory a drugi jak nie ma łyżki-nyu :D Poza tym plączesz się w zeznaniach - podobno tego kota zjadłeś^^

No to wpadłem! Tu mnie masz! Tak naprawdę zaprzyjaźniliśmy się i ten kocurek robi mi teraz codzinnie masaż <a raczej miausaż :P >

Niby ci sami... Ale tak naprawdę, to pracowali nad Best Great^^, a Fallout powstał z części, które nie dostały się do wersji release :D Po prostu pewnego dnia po piwie się skrzyknęli, złożyli wszystko razem piąte przez dziesiąte i wyszedł Fall-weiss 8) Potem jeszcze pomyśleli, że walka pokemonów i zielonych hulków w cieście szpinakowym może być dziwne, więc na wszystko spuścili (bez skojarzeń proszę^^) atoma. :D

"Best Great"? Rzekłbym: "Boring Game" :wink:

Hmmm...może tylko mi się wydaje, ale Fallout był chyba pierwszy ne?

Więc wygląda na to, że to ze skrawków po Falloucie powstało coś, co szerzej znane jest jako "Bug Generator" :P

W dodatku co sobie myślałeś - S&M to Sexy & Marvelous^^

Co mówisz? "Sloppy & Miserable"? ZGADZAM SIĘ :!: :twisted:

Chcesz mi powiedzieć, że oni żyją? Przecież widziełem Twojego trupa - a przecież teraz rozmawiamy, więc musisz być martwy!-nyo

Ohoho, nie sądziłem, że pogryzłem Cię tak mocno...You see dead people :wink:

A przy okazji: Gratuluję podjęcia decyzji o zmianie avika na Tsume. Nie dość, że sama ilustracja jest bardzo ładna, to jakoś bardziej mi do Ciebie pasuje.

WR rulez :!:

A teraz z dedykacją dla Cardiego: "Stray! Stray! In the cold breeze, that I walk along..." :D:D:D <I cała sala śpiewa :wink: >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja i moze engine graficzny też jest be? <no dalej, dokop Infinity, make my day > A interfejs jest moim zdaniem w porządku. Co Ci tak bardzo przeszkadza? Przyciski za małe? I o to się rozchodzi cała sprawa?

Muzyka należy do gatunku wtapiających się w tło, więc nie wiem, czy jest o co kruszyć kopię.

Sure... oczywiście, że to mi przeszkadza! Ale jak się ma mikroskop na monitorze, to rozumiem^^ Poza tym muzyka nie umywa się do tej epickiej z BG, a grafa jest mało przejrzysta. Poza tym: irytujące jest chowanie broni do plecaka przed każdą czynnością oraz nieograniczone inventory...

Ale jak tobyło "Miłość Ci wszytko wybaczy, sia lala-nyo!" :D

to ją łączy z Fallem Oba produkty są powszechnie znane i szanowane <oprócz małej grupki malkontentów >
Jasne, ale oba psują wątrobę, oczy a przedawkowane powodują degrengoladę i uzależnienie... Co widać :twisted:
A mnie to wcale nie przeszkadzało, przeciwnie dawało mi pewien rodzaj kontroli <"manipulacja" to takie piękne słowo >

Tak więc do tej zabawy potrzeba dwóch stron i rodzi się pytanie, mój drogi Cardi, "kto z nas jest bardziej zboczony?" - nyu?

A kto przejął ode mnie nyu-nyo? Ja jestem co najwyżej psycholem, ale nie zboczeńcem... (dobra, nie mów, że jedno nie wyklucza drugiego, heh :D ) A jeżeli chodzi o antykoncepcję - jeśli nie kojarzy Ci się to jednoznacznie... Hmm :D Jeżeli jesteś pijany - to wyrzeźwiej. Jeśli nie - to się napij! Za naród i za narzędzia motywacyjne^^
Więc wygląda na to, że to ze skrawków po Falloucie powstało coś, co szerzej znane jest jako "Bug Generator"
Masz rację! Tyle, że on został rozesłany do wiernych fanów BG w wersji gold, a do fanów Faultcracka - w wersji "Spam & Fallout & Spam with Spam & Spam & Wolf's Rape & Spam-nyo!"
Co mówisz? "Sloppy & Miserable"? ZGADZAM SIĘ
No, sobie chyba nie wyraziłem się jasno. Każdy mówi o SOBIE, a ja powiedziałem "Supernatural & Master-of-all-arts-in-one-nyo"^^
Ohoho, nie sądziłem, że pogryzłem Cię tak mocno...You see dead people
Ehh, a powiedziałem - trupów nie reanimować, ale oni wiedzą swoje^^ Musimy sobie coś wytłumaczyć - You're dead but I can see U, cause I've smoked a lot od pot"^^
A teraz z dedykacją dla Cardiego: "Stray! Stray! In the cold breeze, that I walk along..." <I cała sala śpiewa >
Na sali, prócz Wolva jest jeszcze tylko słoń, który mu nadepnął na ucho i pijana mrówka. Teraz moja kolej: "Wolves are extinct, Mr. Wolverson^^ siubda-da-da i kółeczko-nyo!" Di Dź Kjarat-jebud (promień lasera zmiata wszystkich w sali, Statuę Wolności, śniadanie prezydenta Mongolii i silos tyberium.) Thank you, thank you, you've been a wonderful audience, good night, fade out the end-nyu. @_@

-------------

Hehe, dzienks za poparcie decyzji o zmianie avika. Tamten mi się już znudził. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tja i moze engine graficzny też jest be? <no dalej, dokop Infinity, make my day > A interfejs jest moim zdaniem w porządku. Co Ci tak bardzo przeszkadza? Przyciski za małe? I o to się rozchodzi cała sprawa?

Muzyka należy do gatunku wtapiających się w tło, więc nie wiem, czy jest o co kruszyć kopię.

Sure... oczywiście, że to mi przeszkadza! Ale jak się ma mikroskop na monitorze, to rozumiem^^ Poza tym muzyka nie umywa się do tej epickiej z BG, a grafa jest mało przejrzysta. Poza tym: irytujące jest chowanie broni do plecaka przed każdą czynnością oraz nieograniczone inventory...

Ale jak tobyło "Miłość Ci wszytko wybaczy, sia lala-nyo!" :D

eh Cardinal dla mnie muzyka w falloucie jest lepsza grafa może ma juz swoje lata a poza tym jest wyrazista aha czy grafa i muza nie maja wplywu na grew o takiej grywalnosci aha Fajny nowy avatar tylko szoda ze nie ma czapeczki Św Mikołaja :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sure... oczywiście, że to mi przeszkadza! Ale jak się ma mikroskop na monitorze, to rozumiem^^ Poza tym muzyka nie umywa się do tej epickiej z BG, a grafa jest mało przejrzysta. Poza tym: irytujące jest chowanie broni do plecaka przed każdą czynnością oraz nieograniczone inventory...

Ja po prostu oczki mam dobre mój drogi :wink: To od wypatrywania sensu w Twoich wypowiedziach tak mi się wzrok wyostrzył :P

Muzyka to kwestia gustu, z denerwującym chowaniem broni się zgadzam, ale to niewielki bug i niewykluczone, że ktoś się już tym zajął <jest sporo fanowskich patchy>. Ale o co Ci chodzi z nieograniczonym inventory? Jak nieogranioczonym? Przecież masz zależność od siły, więc nie widzę tego nieograniczenia...

Jasne, ale oba psują wątrobę, oczy a przedawkowane powodują degrengoladę i uzależnienie... Co widać :twisted:

Przyganiał męt pijakowi :wink: Wolę mieć zepsutą wątrobę niż nie mieć jej w ogóle! A wzrok, jak pisałem wyżej, mam bardzo ostry. Co do uzależnienia to raczej należałoby to powiedzieć o wszelkiej maści czytadłach <kompa nie biorę na kibel, do wanny itp. :wink: > Ale wiesz jak to jest każdy uzależniony stara się udowodnić, że całe otoczenie jest bardziej chore od niego. Co widać na powyższym przykładzie! :P

A kto przejął ode mnie nyu-nyo? Ja jestem co najwyżej psycholem, ale nie zboczeńcem... (dobra, nie mów, że jedno nie wyklucza drugiego, heh :D ) A jeżeli chodzi o antykoncepcję - jeśli nie kojarzy Ci się to jednoznacznie... Hmm :D Jeżeli jesteś pijany - to wyrzeźwiej. Jeśli nie - to się napij! Za naród i za narzędzia motywacyjne^^

No cóż staram się posługiwać językiem na tyle prostym i nieskomplikowanym, by był zrozumiały dla szanownego współrozmówcy. W tym konkretnym przypadku tylko fonemy takie jak "nyu" i "nyo" wchodzą w grę - nyu :twisted:

JEDNO NIE WYKLUCZA DRUGIEGO! :P A właściwie wszelkiej maści zboczenia kwalifikowane są jako choroby psychiczne, więc "zboczony psychol" to masło maślane :wink:

Oczywiście, że nie kojarzy mi się jednoznacznie. Równie dobrze może to być anty-koncepcja, czyli koncepcja przeciwna do poprzedniej. :D

Ale skoro Tobie kojarzy sie jednoznacznie - ponawiam pytanie Kto z nas jest bardziej zboczony? - nyo :P

Masz rację! Tyle, że on został rozesłany do wiernych fanów BG w wersji gold, a do fanów Faultcracka - w wersji "Spam & Fallout & Spam with Spam & Spam & Wolf's Rape & Spam-nyo!"

Tyle, że okazało się, że to "gold" było co najwyżej amatorsko pozłacane <a napis brzmiał „game already old” tylko część się zatarła” :wink: >, a fandom Fallouta cieszy się w pełni sprawną wersją gry i dożywotnim zapasem mielonki do dziś <lubię! :wink: >

No, sobie chyba nie wyraziłem się jasno. Każdy mówi o SOBIE, a ja powiedziałem "Supernatural & Master-of-all-arts-in-one-nyo"^^

"Każdy mówi o sobie" - tylko ja mówię o Tobie :P Ależ jestem przekonany, że powiedziałeś "Sterylized & Monastic" :D

Ehh, a powiedziałem - trupów nie reanimować, ale oni wiedzą swoje^^ Musimy sobie coś wytłumaczyć - You're dead but I can see U, cause I've smoked a lot od pot"^^

Masz rację musimy sobie coś wytłumaczyć - starego Wolviego nie tak łatwo wysłać do gleby. Czynnik gojący, te sprawy :wink:

A jeśli o "smoke" chodzi - mówiliśmy coś o uzależnieniach? :D

Na sali, prócz Wolva jest jeszcze tylko słoń, który mu nadepnął na ucho i pijana mrówka. Teraz moja kolej: "Wolves are extinct, Mr. Wolverson^^ siubda-da-da i kółeczko-nyo!" Di Dź Kjarat-jebud (promień lasera zmiata wszystkich w sali, Statuę Wolności, śniadanie prezydenta Mongolii i silos tyberium.) Thank you, thank you, you've been a wonderful audience, good night, fade out the end-nyu. @_@

Skoro wciąż ze mną rozmawiasz, pozostaje tylko zapytać: jesteś słoniem depczacym mi po uchu <You gonna die for that!>, czy pijaną mrówą?

"Wolves are extinct"? That's what you think-AWOOOOOOO! :)

A Żaby zmieniają się w pięknych młodzieńców przy kasie, więc w sumie sprawiłeś mi niezły komplement. A, że ten młodzieniec dodatkowo dostał w pakiecie likantropię, to inna kwestia :wink:

Kszaq ma rację, przydałaby się elegancka bródka i czapencja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petycja w sprawie wznowienia prac na Fallout 3. Wpisujćie się wszyscy którym nie obcy jest los tej wspaniałej serii

http://www.petitiononline.com/fallout3/petition.html

http://www.petitiononline.com/f3f3fnow/petition.html

(hehe na razie na 133 wpisy to tak na oko 98% z Polski)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petycja w sprawie wznowienia prac na Fallout 3. Wpisujćie się wszyscy którym nie obcy jest los tej wspaniałej serii

http://www.petitiononline.com/fallout3/petition.html

http://www.petitiononline.com/f3f3fnow/petition.html

(hehe na razie na 133 wpisy to tak na oko 98% z Polski)

oczywiscie sie wpisalem aha RoZy 99.9% wpisow jest z Polski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

O bosh, jaka tu się wojna rozpętała... Aż się pogubiłem :D .

Cardi zmienił avik :shock:

A tak wogule - co myślicie o nowym forku - offtopic??

No, może Fallautowi III uda się mnie nieco zachwycić... ale wątpiłbym, nie lubię takich klimatów :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O bosh, jaka tu się wojna rozpętała... Aż się pogubiłem :D .

Cardi zmienił avik :shock:

A tak wogule - co myślicie o nowym forku - offtopic??

No, może Fallautowi III uda się mnie nieco zachwycić... ale wątpiłbym, nie lubię takich klimatów :D .

najpierw to FIII musi wyjśc a co do off topic dla mnie moze byc czas pokaze czy okazal sie potrzebny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
najpierw to FIII musi wyjśc

Możliwe - ale są takie gireki, do których nawet przed ich wyjściem czuje się antypatie (w moim przypadku jest to np. Fifa) i takie gry, które nawet jakby były do niczego to musze w mnie zagrać (np. seria The Elder Scrools czy Gothici).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw to FIII musi wyjśc

Możliwe - ale są takie gireki, do których nawet przed ich wyjściem czuje się antypatie (w moim przypadku jest to np. Fifa) i takie gry, które nawet jakby były do niczego to musze w mnie zagrać (np. seria The Elder Scrools czy Gothici).

Hehe, u mnie jakoś odwrotnie, to znaczy jaka by nowa Fifa nie była, i tak będe grał:P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Hehe, u mnie jakoś odwrotnie, to znaczy jaka by nowa Fifa nie była, i tak będe grał:P

HERETYK. ja tam Fify nienawidze, jedyna fajna była 99' :D . Wkurza mnie ta gra - jest taka "dresiarska" LD Szerzej o tym na opiniach, na temacie o Fifie 2004 :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...