Skocz do zawartości

Dla miłośników RPG


Camilo

Polecane posty

Hmm Plotki z Ble :D musze to zobaczyć..... jednak ze względów finansowych na obecny nr CDA mnie niestać więc drogi Łukaszku czy mógłbyć mi plotki (albo całą tawernę) wysłac na maile.....

Pan_Feanor@poczta.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ależ drobi Łukaszku napisałem twe imie z DUŻEJ literki :D... a pozatym ja też jestem Łukaszek i lubie jak się tak do mnie zwracają :>:>:>.

Dziemki za Plotki z Bleeeeeee :P:D świetna jazda....... ale ciesz się ze niewidziałeś naszej rozmowy o chomikach i świnkach morskich Padł byś :D...

I jeszcze raz big thx gdyż uratowałś mój budrzet domowy i przedużyłeś życie moich rybek o kolejne 174 tys minut..........

NO dobra spadam i to Jusz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega kozioł, jak zwykle zresztą... Ja się was pytam ludzie, jak macie czas udzielać się na kilku forach, grać w coś (nie, niekoniecznie ET) i jeszcze mieć czas na życie? Ja po prostu wysiadam... No, ale do spania po 4 godziny na dobę też można się przyzwyczaić.

Ej, centralnie stwierdzam, że Nabiał-man (tesh z dużej &_&) zaczyna spędzać za dużo czasu czytając moje posty, bo nie znam nikogo innego, kto by korzystał ze słów 'mega-kozioł', 'Fąflakoid' czy 'wykręcenie rotfla' :D :D

Aha, co ja gadam - oczywiście jeszcze nie zdążyłem wsunąć do sidika jakiejkolwiek płyty z najnoweszego CDA. W uikend nadrobię, może wcześniej

<przerwa na reklamę!>

@_^ - pirat

</przerwa na reklamę!>

Spawacz konstrukcji drewnianych... Dobrze, że nie 'regulator napięć powierzchniowych' :twisted:

:D +-->

(Feo(3) :D )
O boże nie wiecie Feanor 3 to nie ja ! niezauważyliście że tamten post za mało dziwny i nie zawierał błędów !
Osz, wybacz, rzeczywście, zwracam honor - ty tak nie mógłbyś napi(s)ać :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, cardi, musisz się więcej samokontroli nauczyć ^_^ - ja np. śpię 2 godziny dziennie i jakoś wegetuję ;) a co do Feo: on to wogóle ma poprzekręcane wszystko i dla niego robienie ww. rzeczy nawet z gumowym kurczakiem w kapsku to pryszcz :D

a poza tym ja czytam wszystkie posty - "mega kozioł" i inne zostają przeze mnie zaanektowane ze względu na hmmm, niezwykłą oryginalność stylistyczną :D

no taaaak, to że Feanor 3 to nie stary dobry Feo widać odrazu: te błędy językowe, te ortografy... toż to klasyka ^_^ - btw oryginał coś nam się ostatnio ożywił, bo ostatnie jego posty pamiętam może sprzed tygodnia :?

ps: mówiłem już że chyba zmieniam xywkę? ta nowa jest zarąbista! ^-^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, cardi, musisz się więcej samokontroli nauczyć ^_^ - ja np. śpię 2 godziny dziennie i jakoś wegetuję
No, to jest już wyczyn! Będę sam musiał się na to przestawić, bo spanie po 7 godzin to strata czasu^_^ A samokontrola jest okej... O tyle o ile :P
Real Feo gra w ET , i tu sie kończy moja wiedza na ten temat:P
"Eldowi się nie odmawia..."^_^ Feo skocz no na serwer jawnetu, to cię usieczę :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Eldowi się nie odmawia..."^_^

>>>All rights reserved. Volt 2003:P

Feo skocz no na serwer jawnetu, to cię usieczę :D

Zdradze wam jeszcze, że Feo najczęściej gra niemcem*, chyba nie musze mówić co to oznacza, nie żebym coś sugerował:P

*ale na takich szwabów to my już mamy Bloodrayne, Feo bój się! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

No cóż, ja tam dziennie przy kompie spędzam jakieś 8-9 godzin i udaje mi się grać, forumować, poczatować (z kumplamii na gg - of course, nie tam jakieś wpczaty i inne tego typu pierdoły). Fakt jest faktem że nie śpię za długo, średnio 7 godzin.

Co do motta pana Feanora: myślisz że sobie długi nick wymyśliłeś? To ja ci powiem mój, który znam na pamięć i wymyśliłem go na Polskim. oto on:

:arrow: Hashun Crister u'rr Henzen Gishlaard aie Zairah dracenty Zogron tap-tap Hiracary vashi Mostakashun Zaaler Fenkeno Alamashin Vestezo Kanikacy Volmaray uss'met Keyastoliceron Oystashen Vendrost Zalakarion Venden Faugz Firtar Zegz Kunicar. Co wy na to? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Czy wie ktos co sie dzieje z KOTORem (na PC) tzn kiedy bedzie wydany? I zna ktos minimalnme wymagania sprzetowe? (KOTOR ma miec oszalamiajaca grafike... na Xboxie tak bylo.. czyli przeliczajac na mozliwosci mojego piecyka... nie, Boże, nie....)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hashun Crister u'rr Henzen Gishlaard aie Zairah dracenty Zogron tap-tap Hiracary vashi Mostakashun Zaaler Fenkeno Alamashin Vestezo Kanikacy Volmaray uss'met Keyastoliceron Oystashen Vendrost Zalakarion Venden Faugz Firtar Zegz Kunicar. Co wy na to?
Na pewno to był język polski? :D
Czy wie ktos co sie dzieje z KOTORem (na PC) tzn kiedy bedzie wydany? I zna ktos minimalnme wymagania sprzetowe? (KOTOR ma miec oszalamiajaca grafike... na Xboxie tak bylo.. czyli przeliczajac na mozliwosci mojego piecyka... nie, Boże, nie....)
Hmm z tego co słyszałem to tęgrę będzie dystrybutował CD-Projekt. Na nich raczej można liczyć, więc oczekuj mniej więcej w miesiąc po światowej premierze :twisted: Aha i z TNT2 w życiu w niego nie zagrasz, on potrzebuje karty minimum 32mb...

A Fea coś na serwie jawnetu nie widać! Niech nie tchórzy i pokazuje się, bym mógł go skosić! :twisted: Słyszałem że gra engiem z granatnikiem ^_^ Nic tak dobrze nie robi engom jak nalot >>>ja gram fopsem :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Aha i z TNT2 w życiu w niego nie zagrasz, on potrzebuje karty minimum 32mb...
Sorx, że się wtrącam, ale okrutna większość TNT2 ma właśnie 32MB, więc teoretycznie powinno chodzić.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha i z TNT2 w życiu w niego nie zagrasz, on potrzebuje karty minimum 32mb...
Sorx, że się wtrącam, ale okrutna większość TNT2 ma właśnie 32MB, więc teoretycznie powinno chodzić.
Yipe! Wyszło, że się nie znam... Swój pogląd opierałem na tym, że mam znajomego, który ciągle siedzi na starym kompie z TNT2 16mb. Ale skoro tak, to nic straconego, Stranger :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Ojej. Wlasnie dowiedzialem sie ze KOTOR bedie na ulepszonym enginie NwN. Sajgon, NWN na min. detalach chodzi mi koszmarnie :cry:

Ehhhh skoro juz ksieŻULEK :P powiedzial swoje preawdziwe imie, to juz po prostu nie moge sie powstrzymac zeby orzec moje

"Cahir Mawr Dyffryn Aep Caellach Yarpen Zigrin vel Zoltan Chivay Hektofacy Aer Gerwazy Pe Pe Hieronim Zeyl Amonin Fa Po Ve Pash Greyhawk Erzabien Han Koelon Ran Rene Karpil Tentopa Ramakir Ysamaliri Gumiś" :twisted: razem z ksiedzem zanudzalismy nasza klase na smierc powtarzajac w kolko nasze imiona :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Ehhhh skoro juz ksieŻULEK :P powiedzial swoje preawdziwe imie, to juz po prostu nie moge sie powstrzymac zeby orzec moje

"Cahir Mawr Dyffryn Aep Caellach Yarpen Zigrin vel Zoltan Chivay Hektofacy Aer Gerwazy Pe Pe Hieronim Zeyl Amonin Fa Po Ve Pash Greyhawk Erzabien Han Koelon Ran Rene Karpil Tentopa Ramakir Ysamaliri Gumiś" :twisted: razem z ksiedzem zanudzalismy nasza klase na smierc powtarzajac w kolko nasze imiona :twisted:

Hehe... tak było. A potem oberwało mi się od wychowawczyni, że na każdej lekcji przy sprawdzaniu obecności ją poprawiam podczas wypowiadania mojego prawdziwego imienia i nazwiska. A, noi jeszcze wzięła mnie za debila i pytała się, czy szkół nie pomyliłem :) . Debilem być tralalalala! :twisted:

Holy shit!

czy to dużo? a ty ile dziennie siedzisz przy kompie?

(tak na marginesie cardi - wciąż czekam, aż do NS zostanę wkręcony)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, teraz znam wasze prawdziwe imiona! Jesteście w mojej mocy :twisted: Dziwne, w szkole wszyscy mają mnie za psychola, ale jakoś jeszcze nie wpadłem na pomysł wymyślenia sobie tak zakręconej ksywki - może to dlatego, że SMG napisałe, że im dłuższy nick, tym mniejsze poczucie własnej wartości? :twisted:

czy to dużo? a ty ile dziennie siedzisz przy kompie?
No wiesz, to w granicach mojego rekordu życiowego... Na razie utrzymuję to na poziomie 4 godziny na dobę, więc chyba tak ze mną tragicznie nie jest... Chociaż chciałbym mniej, no ale ET+Forum to są strasznie czasochłonne. 8)
tak na marginesie cardi - wciąż czekam, aż do NS zostanę wkręcony)
Już jesteś ^_^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

CO?! GDZIE!? JAK!? KIEDY!? Szybki jesteś Cardi, nie powiem :) . W takim wypadku nie pozostawiasz mi wyboru - muszę tam zajrzeć.

jeśli chodzi o mój rekord to było to na wakacjach, non-stop przy Diablo II. Wniebowzięcie wzięło nademną górę. Grałem 14 godzin (nonstop), ale tak było prawie codziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

Cardi, CIEBIE wzieli za debila?? Wow, to co by dopiero bylo na jednej ze spokojnieszych lekcji z nami ;P rzeźnia normalnie ;P

Moja srednia godzin przy kompie? Hm.... w dni zupelnie wolne siedze od 8:00 do 23:00 (z przerwani na rozmaite rzeczy ktore sumujac odejmujom jednom godzinke)

Hehehe, teraz znam wasze prawdziwe imiona! Jesteście w mojej mocy :twisted:

Hmmm czytałem kiedys jakoms książke... o młodym magu który musiał stoczyć pojedynek z własnym cieniem... nie pamiętam tytułu (głównym bohaterem był Ged zwany Krogulcem), ale w tamtejszym uniwersum znanie imienia osoby dawało nad nią pełną władze... czy jest wiecej takich ksiazek czy czytalismy to samo? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666
Cardi, CIEBIE wzieli za debila?? Wow, to co by dopiero bylo na jednej ze spokojnieszych lekcji z nami ;P rzeźnia normalnie ;P

Stranger, o naszych "rzeźniach" na lekcjach to by można książke napisać :). (matma rulez). Do tego dochodzi jeszcze taki żarówa i po prostu lekcja nie może odbyć (odbyt :) ) się normalnie. Albo dajmy na to naszą walkę według starodawnych zasad orków (miczacza - nowe, ulepszone koci łapci). Najpierw wywijamy sobie prwą pięścią przed nosem (wyzwanie na pojedynek0 po czym podskakujemy, w powietrzu robiąc koci łpaci (lewa ręka strangera klaszcze z moją prawą i na odwrót). Ten kto pierwszy się zmęczy przegrywa. Aha, jeszcze przy każdym podskoku krzyczymy miczacza (tak jak orkowie w Gothicu I) :) . Nieprawda, że głupie?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardi, CIEBIE wzieli za debila?? Wow, to co by dopiero bylo na jednej ze spokojnieszych lekcji z nami ;P rzeźnia normalnie ;P
Huh, huh... Po pierwsze nie za debila, tylko za niezrównoważonego 8) Prawda jest taka, że po prostu traktuję wszystkich za równych sobie - wchodzą w to zarówno kumple jak i nauczyciele, więc nie ma u mnie jakiegoś płaszczenia się or something... W każym razie traktuję lekcję jak piknik na skraju drogi, a szkoła to strefa :wink:
Moja srednia godzin przy kompie? Hm.... w dni zupelnie wolne siedze od 8:00 do 23:00 (z przerwani na rozmaite rzeczy ktore sumujac odejmujom jednom godzinke
jeśli chodzi o mój rekord to było to na wakacjach, non-stop przy Diablo II. Wniebowzięcie wzięło nademną górę. Grałem 14 godzin (nonstop), ale tak było prawie codziennie.
Osz, kufa :shock: To ja wysiadam... Przecież by mi chyba tyłek odpadł! @_@
Hmmm czytałem kiedys jakoms książke... o młodym magu który musiał stoczyć pojedynek z własnym cieniem... nie pamiętam tytułu (głównym bohaterem był Ged zwany Krogulcem), ale w tamtejszym uniwersum znanie imienia osoby dawało nad nią pełną władze... czy jest wiecej takich ksiazek czy czytalismy to samo?
To jest już znane - po raz pierwszy pojawiło się coś takiego już w legendzie o rycerzach Okrągłego Stołu. Jak prawił Merlin, poznanie prawdziwego imienia każdej rzeczy pozwala na przejęcie nad nią władzy. Swoją drogą, całkiem ciekawa teoria... :)

Co do zabaw na lekcji - polecam, to jest to. My z kumplami w gimnazjum na dwóch kolejnych lekcjach polaka zrobiliśmy coś na wzór krótkiej sesji NS :twisted: Potem się dziwiliśmy, za co mamy uwagi w stylu: "Bezczelnie olewa nauczyciela i nie słucha jego poleceń, udając że nie słyszy bo gra w dziecinne gierki" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

Hehe, to ja mam w dzienniku ciekawsze uwagi, np. "podczas lekcji wstaje i bez pozwolenia nauczyciela pisze na tablicy różne teksty, np. świat nie jest wart psiej kupy". Ja ze strangerem nieco inaczej traktuje lekcje, tzn. zrobić maksymalną rzeźnię. Wyobraź sobie taki uroczy widok: wraz z wymienianym już tu żarówą wstajemy i próbójemy wyjść przez otwarte drzwi (błąd ala morrowind) albo ni stąd ni z owąd jeden z nas włazi pod ławkę i piszczy na cały głos "oni tu są!". Albo na religii wskakujemy z bara w ściane krzyczą teksty typu "otwórzcie się wrota do piekieł!" albo "Belzeebubie, otwórz drzwi przed swymi wiernymi!" itp. Ostatnio nawet katecheta wziął mnie na "osobistą rozmowę" i zapytał się w jakim stopniu zaawansowania satanistą jestem. Pod koniec zeszłego roku było tak dsamo, tylko z powodu niewinnej księgi zasad do D&D Strangera... ech, życie jest piękne, tylko wystrój zły. Nie uważasz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to ja mam w dzienniku ciekawsze uwagi, np. "podczas lekcji wstaje i bez pozwolenia nauczyciela pisze na tablicy różne teksty, np. świat nie jest wart psiej kupy". Ja ze strangerem nieco inaczej traktuje lekcje, tzn. zrobić maksymalną rzeźnię. Wyobraź sobie taki uroczy widok: wraz z wymienianym już tu żarówą wstajemy i próbójemy wyjść przez otwarte drzwi (błąd ala morrowind) albo ni stąd ni z owąd jeden z nas włazi pod ławkę i piszczy na cały głos "oni tu są!". Albo na religii wskakujemy z bara w ściane krzyczą teksty typu "otwórzcie się wrota do piekieł!" albo "Belzeebubie, otwórz drzwi przed swymi wiernymi!" itp. Ostatnio nawet katecheta wziął mnie na "osobistą rozmowę" i zapytał się w jakim stopniu zaawansowania satanistą jestem. Pod koniec zeszłego roku było tak dsamo, tylko z powodu niewinnej księgi zasad do D&D Strangera... ech, życie jest piękne, tylko wystrój zły. Nie uważasz? :)

:mrgreen: buahahaahaahaaa !! totalny LOL :D gratuluję inwencji twórczej. gdybym usłyszał na lekcji text w stylu "oni tu są !" chyba bym zwichnął sobie szczenkę, naciągnął mięśnie okrężne ust i zarobiłbym parę siniaków przez tarzanie się po podłodze :mrgreen: a twojemu katechecie gratuluję cierpliwości ;)

"Belzebubie..." hiaahiaaahieehee hyhy hy hrrr hrr rrr :lol: nie wyrobię co za zgryw :lol: !!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość the_Stranger

JHMN, drobna pomyłka, to ja czytałem tę książke a nie Ksiądz :wink: Kurcze, Heniek, jakiś ty oczytany :wink:

Widze że nasze rzeźnie robią furore... wiec przytocze jeszcze pare smakowitych kąsków

Ostatnio wymyśliliśmy nową zabawe pod tytułem "Koala" Polega na wskoczeniu na filar na korytarzu, kurczowe przyczepienie sie do niego (jak miś koala) i zostanie tam jak najdłużej). Oczywiście wygląda to arcydebilnie

Kolejną zabawą związaną z filarem jest "Ożywianie Filara". Odprawiamy taniec wpokół kolumny i wrzeszczymy brednie typu "Filarze! Nakazuje ci byś ożył!'

Jeszcze inną są "Nogi" ostatnio zwane "Dawaj Dres". Polega na spokojnym siedzeniu i nagłym złapaniu nogi przechodzącej osoby. NAleży ją przewrócić, krzycząć "Dawaj dres!" (nawet jeśli ma np. jeansy)

I nie można zapomnieć o już staromodnej nieochrzczonej zabawie. Zbiera się kilku chłopaków z klasy, i nagle wstają z ławek, idą jak zombi (zn z opuszczonymi głowami i kuśtykając) w kierunku zamkniętych drzwi. Następnie zderzają się znimi, nie zwracając uwagi że są zamknięte.

Moją ulubioną jest jednak siedzenie spokojnie, a potem symulowanie ataku padaczki.

Raz, gdy cała szkoła szła do kościoła... wszyscy zebrali się na placu (przed wejściem). Jednak same drzwi są nieco wyżej niż plac, więc można nazwać je "podium". Gdy cała szkoła tam sobie była stanąłem na "podium" i zacząłem wrzeszczeć "Ludu mój! Dziękuje że sie zgromadziłś!!! A teraz oddajcie mi pokłon!!!" Potem niczym Neo unikałem rzucanych we mnie jabłek o przekleństwach negatywnych nie wspominając.

Rajuuu tu by można było całą książke o tym napisać, bo te wyżej wymienione to tylko wierzchołek góry lodowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ksiądz666

To ja może też coś dorzucę :) .

:arrow: Kolejna nasza zabawa to "obijaczka" Nasz korytarz szkolny ma jakieś 2 metry szerokości. Stajemy przy jednej ze ścian, biegniemy te dwa metry w strone drugiej, podskakujemy, aby klatą udeżyć w ściane i potem podobnie w drugą. Tak mniej więcej przez 2-3 minuty.

:arrow: "rozmowa orków". Na rosyjskim wraz z wymianianym już tu żarówą przez całą lekcję mruczeliśmy jak atakujące zombiaki (coś w stylu "mmmmmmmmm...") dopóki pani nie wykitowała...

:arrow: A oto nasz najnowszy pomysł: w czwartek mamy zamiar ubrać się do szkoły w pidżamy. Poważnie! Już pół klasy w to "weszło", tzn. oni też się tak odzieją.

Jak coś mi się jeszcze przypomni to dam znać :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...