Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camilo

Dla miłośników RPG

Polecane posty

IMHO "Martwica mózgu" byłą lepsza. Ale Władca Pierścieni jako film też nie był łatwy do sfilmowania, a Jacksonowi wyszło to całkiem nieźle. Wszak niedużo filmów trwa po 3x3 godziny. Cieszę się, że wprowadzono trochę zmian do scenariusza, trochę dziwnie ogląda się filmy, w których wiemy co nastąpi w następnej scenie :wink:

Obsada jest dobra, podoba mi się zwłaszcza Frodo (Elijah Wood naprawdę nadaje się do tej roli), Aragorn (skąd oni go wytrzasnęli?) no i Gandalf (pewniak) Trochę rozśmieszył mnie Hugo Weaving jako Elrond, od razu brakowało mi w jego image'u ciemnych okularów :)

Film władca pierścieni.. dla mnie to Władca KASZANY ! tak zniszczyc...... tak skrócic........ tak zbadziewić... tak skomercjalizować,......

:shock: A co TY byś zrobił na miejscu Jacksona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film władca pierścieni.. dla mnie to Władca KASZANY ! tak zniszczyc...... tak skrócic........ tak zbadziewić... tak skomercjalizować,......

heh, gdyby film miałby przedstawić wszystkie wątki z powieści Tolkiena, musiałby chyba trwać 3x dłużej. Poza tym, czy byłbyś usatysfakcjonowany, gdyby w filmie było wszystko słowo w słowo tak jak w książce? :) Zanudziłbyś się pewnie na śmierć. Poza tym po co ludzie mieliby go obejrzeć? Żeby nie musieli czytać? Chyba jednak nie oto chodzi w kręceniu adaptacji.

Trochę rozśmieszył mnie Hugo Weaving jako Elrond, od razu brakowało mi w jego image'u ciemnych okularów

Ten facet ma przechlapane :wink: teraz wszyscy będą go utorzsamiać z jedną, tylko jedną postacią :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cardinal napisał:

Trochę rozśmieszył mnie Hugo Weaving jako Elrond, od razu brakowało mi w jego image'u ciemnych okularów

Ten facet ma przechlapane teraz wszyscy będą go utorzsamiać z jedną, tylko jedną postacią

Prawda, prawda. Wkrótce to samo stanie się z Brosnanem, który występuje tylko jako Bond. Już teraz nie mogę sobie przypomnieć żadnego innego filmu z jego udziałem...

Pan_Feanor napisał:

Film władca pierścieni.. dla mnie to Władca KASZANY ! tak zniszczyc...... tak skrócic........ tak zbadziewić... tak skomercjalizować,......

heh, gdyby film miałby przedstawić wszystkie wątki z powieści Tolkiena, musiałby chyba trwać 3x dłużej. Poza tym, czy byłbyś usatysfakcjonowany, gdyby w filmie było wszystko słowo w słowo tak jak w książce? Zanudziłbyś się pewnie na śmierć. Poza tym po co ludzie mieliby go obejrzeć? Żeby nie musieli czytać? Chyba jednak nie oto chodzi w kręceniu adaptacji.

Wyjąłeś mi to z ust. Film ma na pierwszym miejscu zwrócić koszta, a dopiero potem zabawić publiczność. Zresztą kto by go oglądał, gdyby trwał 30 godzin. Chyba tylko krytycy z obowiązku. Mi się podoba jak jest, bo udało się zachować równowagę między długością a kompatybilnością z książką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
heh, gdyby film miałby przedstawić wszystkie wątki z powieści Tolkiena, musiałby chyba trwać 3x dłużej. Poza tym, czy byłbyś usatysfakcjonowany, gdyby w filmie było wszystko słowo w słowo tak jak w książce? Zanudziłbyś się pewnie na śmierć. Poza tym po co ludzie mieliby go obejrzeć? Żeby nie musieli czytać? Chyba jednak nie oto chodzi w kręceniu adaptacji.

Właśnie tak. Film był adresowany również do tych, którzy książki NIE przeczytali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam kciał żeby zrobili ekranizacje 3x5 godzin !

Wszystkie wydażenia i niuanse wyjęte żywcem z książki !

(ale ja straconym maniakiem jestem ; P)

Dla mnie film był KAszaniasty, ale dla "normalnego" człowieka z pewnością był fajny :D jak już mówilem jestem spaczony....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KOTR = Knights of the Old Republic (powinno byc KOTOR, wybaczcie, musze wymienic klawiature)

Aaa, o to chodzi... Szit, normalnie ładnie mnie wyrolowałeś :)

Chociaż gra robi sięjuż strasznie długo. W 'official statement' jakiegoś c.e.o. słyszałem, że gierka ma wyjść w czerwcu... Ale to było dawno i nieprawda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan
Jakoś mnie Starwaswoskie klimaty nie kręcą ..... wole wieki średnie.....

A Fallout to co?

Rozumiem, że to wyjątek potwierdzający regułę, mam rację?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnos

W zupelnosci usatysfakcionuje mnie system walki podobny do tego z Gothic'a. Modle sie tylko - aby to nie kostkowe rzuty, decydowaly o przebiegu walki. Jezeli jednak tak sie stanie - pogodze sie z tym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla
W zupelnosci usatysfakcionuje mnie system walki podobny do tego z Gothic'a. Modle sie tylko - aby to nie kostkowe rzuty, decydowaly o przebiegu walki. Jezeli jednak tak sie stanie - pogodze sie z tym.

Zwariowałeś? Chcesz, żebyśmy się nigdy nie oderwali od komputera. Coś trzeba zepsuć, bo gra jeszcze będzie idealna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...