Skocz do zawartości

Gothic 3 WIELKI problem z postaciami.


vik999

Polecane posty

Witam,

Gram w Gothica 3 aż doszedłem do Faring ,gdy wszłem do zamku jakiś ork pitolił o wielkiej arenie.Postanowiłem tam pójść.Przepłynąłem do kraju ,,Assasynów'' i doszedłem do areny.Po zdobyciu tytułu mistrza porozglądałem się(niczego nie ukradłem) po mieście.Aż tu nagle najemnik na mnie wyskakuje i rżnie.Po jego zabiciu wszyscy się na mnie rzucili.Przeteleportowałem się do Faring a tu nispodzianka...... nawet tam wszyscy są na ,,czerwono'' i mnie atakują.Co robić?!

Ten problem dotyczy wszystkich nie zajętych miast.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jak wczytam to jest to samo (ten sam dzień) i jest identycznie ,a drugi save jest na początku gry więc niezbyt mógłbym to zrobić.

No to chyba zakończe(niestety :sad: ) moją podróż z tą wspaniałoł grą.

Próbowałem zainstalować Gothica 3 Zmierzch Bogów ale podczas jej instalacji wyskakuje mi błąd i wszystko się wyłącza.Wiecie może co z tym zrobić?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to co jest na samym dole:

1) Podczas gry wpisz bardzo szybko słowo:

MARVIN

2) Wciśnij klawisz tyldy [~] by przywołać okno konsoli i wpisz:

spawn sh

3) Pojawi sie postać zwana Game Helper. Pogadaj z nim by poprawić sobie reputację w dowolnej frakcji, utworzyć dowolne przedmioty i zmieniać status dowolnych Zadań (Questy).

4) By wyłączyć MARVIN-MODE wpisz ponownie bardzo szybko słowo:

MARVIN

Pojawi się informacja "marvin mode deactivated".

5) Udanej zabawy!

Chyba, że to wcześniej zauważyłeś. No ale jeśli masz do wyboru grać od początku, a pobawić się w to, co powyżej, to chyba lepiej wypada druga opcja, czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...