Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Mam kilka zapisanych powtorek nawet niezlych bramek. No i chcialbym je wszstkie wziac jakby "spiac" ze soba dodac jakas muzyke i wrzucic na jakas strone.
Najprostszy - Windows Movie Maker.

Jeszcze sporo zależy od tego w jakim formacie są te pliki z powtórkami. WMM może ich nie odtworzyć. Jeśli to się stanie to polecam program Fraps do nagrywania filmów. Włączysz powtórkę, nagrasz i później to posklejasz w WMM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema !! Mam pytanko odnośnie Orange Ekstraklasa Patch !! Ską mozna go ściągnąć !! Bo chciałbym go pobrac i zainstalowac ?? Sćiągnąłem z torrentów.org ale po rozpakowaniu kilkanascie plików jest uszkodzonych i ze 400MB robi sie po rozpakowaniu około 45 MB ?? CO JEST ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość dziwny problem...

Miałem wcześniej zainstalowanego PESa. Postanowiłem go zreinstalować ze względu na wgranie domyslnych składów. Kiedy włączam setup wyskakuje mi Przygotowanie instalacji a nastepnie komunikat:

"Czy chcesz zupełnie usunąć program 'Pro Evolution Soccer 6' i jego wszystkie składniki?"

Zdziwiony zaznaczam OK. Zaraz wyskakuje odinstalacja i komunikat:

"Błąd: -1605 Ta akcja jest prawidłowa tylko dla produktów, które są zainstalowane."

Oczywiście przed ponowną instalacją odinstalowałem grę, a po tych błędach usunąłem wszystkie pliki z Windowsa i rejestru, użyłem tez programu RegCleaner, ale to nic nie dało. Czy macie jakies pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiecie moze gdzie w PESie moge znalezc opcje pozwalajaca na odtworzenie powtorek. Mam zapisanych kilka calkiem sympatycznych bramek, ale ni cholery nie moglem znalezc miejsca w ktorym moglbym je obejrzec. Pozrawiam.

Heh... a więc tak: Opcje Gry->Muzeum PES->Odtwarzanie Powtórek (w polskiej wersji, mam nadzieję że taką posiadasz). Tam możesz się delektować pięknymi (strzelonymi znajomemu;)) bramkami itd. czyli replay'ami :D . Pozdro :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośni wersji na xboxa 360. Otóż jak zapisać strzelone bramki? Gdy strzelę, są replaye,blablabla, rozpoczyna przeciwnik, ja wciskam start, replay i pojawia mi sie replay tylko od momentu rozpoczęcia gry przez drużynę przeciwną. Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam rginalnego pesa 6 i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość grania przez sieć we dwóch na jednym komputerze (tzn ja z kumplem jedną drużyną) na jakiegoś innego gracza? Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie jak to zrobić :wink:

Obawiam się, że nie. Też tak próbowałem zrobić i nic. W pokojach można tak zagrać ale tylko z innymi graczami z Sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam rginalnego pesa 6 i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość grania przez sieć we dwóch na jednym komputerze (tzn ja z kumplem jedną drużyną) na jakiegoś innego gracza? Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie jak to zrobić :wink:

Obawiam się, że nie. Też tak próbowałem zrobić i nic. W pokojach można tak zagrać ale tylko z innymi graczami z Sieci.

Jak kur... niemożna, jak można. Tylko że musisz mieć pada, wtedy przed meczem, tam gdzie wybierasz po której stronie chcesz grać się przestawiasz na którąś stronę i już (nawet w ośmiu chyba grać na jednym kompie można...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś dać uprzejmie jakieś stronki z dodatkami do PES-a 6, najlepiej takie które ładuje się przez DKZ Studio v0.9 (nowsze wersje mi nie działają :x ) :?: Patrzyłem tylko na www.pro-evo.pl (polecam jakosc b.dobra) ale tam nie ma aż tak dużo tego :? Z góry dziękuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś dać uprzejmie jakieś stronki z dodatkami do PES-a 6, najlepiej takie które ładuje się przez DKZ Studio v0.9 (nowsze wersje mi nie działają :x ) :?: Patrzyłem tylko na www.pro-evo.pl (polecam jakosc b.dobra) ale tam nie ma aż tak dużo tego :? Z góry dziękuje :D

ISSOnLine - chyba najlepsza (polska) strona o PES'ie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w start później w folder z grą i tam będzie settings wciśnij wyskoczy ci okno, u góry wciśnij na zakładkę klawiatura i tam będziesz miał (niestety oznakowane jak na pady ale coś z tego chyba zrozumiesz). Zawsze możan kupić sobie pada - teraz to kwestia 50zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem wiąże się zapewne z kartą graficzną. Otóż gdy gram, na monitorze widzę linię, która jakby rozcina obraz. Wygląda to tak jakbym grał bez "V-sync'u". Próbowałem w każdej rozdzielczośći i na każdych detalach- nic. Mój komp: AMD Athlon 2.6 GHz XP+ (kręcony na 3.2), GF6600 GT 128 Mb, monitor (bo to też chyba ważne) : Samsung SyncMaster 931 BF. Proszę o pomoc, miałem też takie problemy w PES 3 i 5 :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z PESem 6

kiedy po raz pierwszy włączałem grę po reklamach itd ekran zrobił się czarny i komp nie odpowiadał....hmmm ok RESET...po tym resecie włączam ponownie PESa i udało się!!! działa !!!! Właczam mecz (gram przez chwile) i przypominam sobie, że mam geforce 2 mx ( czas zmniejszyć rozdzielczość...) i że nie lubie takiego sterowania. więc-wyłączam-wszystko OK...zmieniam settingsy OK... właczam PESa i hmmmmmm...ciemność, widzę ciemność!!!....RESET..i tak jest za każdym razem gdy znów prubuję go odpalić...

POMOCY

omam geforce 2 mx 400 Sad celerona 1,7 380 RAM

ACHA-wiem, że karta jest "not supported" ale jak wyżej napisałem to PES się włączył i GRAŁEM mecz (1 połowę) bezproblemowo (jedyny problem to ok 10fps...dlatego chciałem znmiejszyć rozdzielczość-standardowo-800x600)

Ja mam podobny problem tyle, że na sprzęcie który bezproblemowo powinien grę pociągnąć (A3000, 1GB, GF6600GT) - demo hulało bez problemowo przynajmniej. Po zainstalowaniu też się odpalił. Po przeczytaniu mam takie podejrzenie że winna jest rozdzielczość po zmianie której na wyższą niż standardowa zaczęły się problemy. Cyba, że ktoś ma jakieś inne sugestie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu mam takie podejrzenie że winna jest rozdzielczość po zmianie której na wyższą niż standardowa zaczęły się problemy. Cyba, że ktoś ma jakieś inne sugestie.

IMO to nie jest wina rozdziałki. Ja podwyższałem i było wszystko ok, grałem bezproblemowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...