Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaszan1981

Battlefield 3 - Orign, brak dodatkowej zawartości

Polecane posty

Zapewne ludzie z EA nie mają supportu na forum CDA :D Jeśli nie było żadnych dodatkowych kodów do BF3 to zgłoś się do nich i powiedz w mocnych słowach co czujesz ; ]

Chyba że zamówiłeś BF3 po zakończeniu bety to wtedy nie masz limitowanej serii BF3.

Pozdrawiam SW - wracam za 4 dni

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam to samo. Razem ze znajomym kupiliśmy edycję limitowaną (przed PREMIERĄ, po BECIE) i dostaliśmy tylko BF3 EL na Origin. Z tego co tam czytałem, to Powrót do Karkand pojawi się wraz z premierą DLC, ale co z jakimiśtam innymi dodatkami? :(

-

W ogóle ten cały Battlelog i Origin to jeden wielki szajs i nieporozumienie. Trololo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co osobiście się orientuje, aby uzyskać dostęp do zawartości dodatkowej z Limited Edition należało ją zamówić do końca trwania beta testów, przynajmniej tak było napisane na stronie, z której ja zamawiałem. Grę zamówiłem bodajże 2-3 dni przed zakończeniem bety i faktycznie, kody dodatkowe otrzymałem. Jeżeli więc Ultima mnie nie okłamała, to jeżeli zamówiliście już po zakończeniu testów, to nie macie chyba co liczyć na kody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że również zamówiłem przed końcem bety. A nawet jeśli nie, to tak czy siak zamawiałem edycję limitowaną na Originie (gdzie było wszystko opisane co w niej jest i co dostanę, jeśli TERAZ zamówię) więc nie powinno mieć to żadnej różnicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...