Jump to content

Darthian

Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Darthian

 • Birthday 05/15/1995

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Inne
 1. Darthian

  Battlefield 3 - Orign, brak dodatkowej zawartości

  Z tego co osobiście się orientuje, aby uzyskać dostęp do zawartości dodatkowej z Limited Edition należało ją zamówić do końca trwania beta testów, przynajmniej tak było napisane na stronie, z której ja zamawiałem. Grę zamówiłem bodajże 2-3 dni przed zakończeniem bety i faktycznie, kody dodatkowe otrzymałem. Jeżeli więc Ultima mnie nie okłamała, to jeżeli zamówiliście już po zakończeniu testów, to nie macie chyba co liczyć na kody.
 2. Darthian

  Battlefield 3 - problem z battlelogiem

  Aktualnie mam pytanie do ludzi, którzy rozwiązali swój problem drogą telefoniczną: Kiedy w końcu udało mi się dobić do supportu, usłyszałem automat informujący mnie, że: "jeżeli Twój problem dotyczy gry na platformę komputerową, prosimy użyć formularza na pomoc.ea.pl... blablabla... zaś w przypadku gry na konsolę, prosimy czekać na połączenie z konsultantem". Żaden formularz, żaden mail, ani live chat nie przyniósł mi pożądanego efektu. Myślicie, że jeżeli powiem im wyraźnie, że problem dotyczy PC będą w stanie mi go rozwiązać?
 3. Darthian

  Battlefield 3 - problem z battlelogiem

  Support zbytnio mi nie pomógł, pisałem z "Davidem" na chacie, po czym jak uznał, że nie może zweryfikować mojego konta, Bóg wie czemu, napisał, żebym zgłosił się do miejsca, z którego kupiłem grę po nowy kod. Po wyjaśnieniu sytuacji, że Origin zaakceptował mój kod, przypisał go już do mojego maila, i że mogę grać offline, więc to definitywnie problem z Battlelogiem, a nie z moim kodem, facet zamknął się w sobie, uznał, że rozmowa nie ma sensu i bez słowa opuścił chat. Eh... Amerykanie jak zwykle pomocni! Aktualnie od półgodziny próbuję się dodzwonić do polskiego z supportu, z nadzieję, że nie zrobią mi tylu problemów i szybko, tak jak napisaliście rozwiążą tę sprawę...
 4. Darthian

  Battlefield 3 - problem z battlelogiem

  Niestety mi to nie pomogło... Innym dało radę, czy tylko ja jestem jakiś taki pechowy?
×