Jump to content

Darthian

Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Darthian

 • Birthday 05/15/1995

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. Z tego co osobiście się orientuje, aby uzyskać dostęp do zawartości dodatkowej z Limited Edition należało ją zamówić do końca trwania beta testów, przynajmniej tak było napisane na stronie, z której ja zamawiałem. Grę zamówiłem bodajże 2-3 dni przed zakończeniem bety i faktycznie, kody dodatkowe otrzymałem. Jeżeli więc Ultima mnie nie okłamała, to jeżeli zamówiliście już po zakończeniu testów, to nie macie chyba co liczyć na kody.
 2. Aktualnie mam pytanie do ludzi, którzy rozwiązali swój problem drogą telefoniczną: Kiedy w końcu udało mi się dobić do supportu, usłyszałem automat informujący mnie, że: "jeżeli Twój problem dotyczy gry na platformę komputerową, prosimy użyć formularza na pomoc.ea.pl... blablabla... zaś w przypadku gry na konsolę, prosimy czekać na połączenie z konsultantem". Żaden formularz, żaden mail, ani live chat nie przyniósł mi pożądanego efektu. Myślicie, że jeżeli powiem im wyraźnie, że problem dotyczy PC będą w stanie mi go rozwiązać?
 3. Support zbytnio mi nie pomógł, pisałem z "Davidem" na chacie, po czym jak uznał, że nie może zweryfikować mojego konta, Bóg wie czemu, napisał, żebym zgłosił się do miejsca, z którego kupiłem grę po nowy kod. Po wyjaśnieniu sytuacji, że Origin zaakceptował mój kod, przypisał go już do mojego maila, i że mogę grać offline, więc to definitywnie problem z Battlelogiem, a nie z moim kodem, facet zamknął się w sobie, uznał, że rozmowa nie ma sensu i bez słowa opuścił chat. Eh... Amerykanie jak zwykle pomocni! Aktualnie od półgodziny próbuję się dodzwonić do polskiego z supportu, z nadzieję, że nie zrobią mi tylu problemów i szybko, tak jak napisaliście rozwiążą tę sprawę...
 4. Niestety mi to nie pomogło... Innym dało radę, czy tylko ja jestem jakiś taki pechowy?
×
×
 • Create New...