Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zmienmy mete!!!!!

1 APcarry na solotop

2 ADcarry na mid

2 Jungler jungluje w jungli przeciwnika

3 Bruiser+Support na bot

Teraz zbieramy team, idziemy na Go4LoL, wygrywamy(ofcoz takim ustawieniem), potem na Dreamhacka, tez wygrywamy i nubki zaczynaja grać nasza metą :)))))))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmienmy mete!!!!!

1 APcarry na solotop

2 ADcarry na mid

2 Jungler jungluje w jungli przeciwnika

3 Bruiser+Support na bot

Coś z tego już jest możliwe bez zmiany mety.

Na solo top AP jak Kennen/Rumble/Gragas

Na mida coś co może skontrować większość nukerów. Yorick, Ganplank, Nidalee(z buildem na bruisera, oczywiście).

Z nieco bardziej drastycznych zmian- z ad ranged carry na midzie widziałbym Sivir(łatwość farmienia, spellshield, zasięg z Q). I ewentualnie Caitlyn(zasięg i możliwość ucieczki). Na top wyżej wspomniany Kennen/Rumble/Gragas itp.

Wtedy na bot coś co nie wymaga dużej farmy żeby się przydać. Ot, postacie takie jak Alistar, Blitzcrank, Maokai, Leona itp. Mają po ok. 50% creepów dla siebie, co przekłada się na to że nie są skazani na całkowity build supporta i mają większą przydatność w późniejszej grze.

W jungli jakieś uzupełnienie potrzebne dla teamu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ADka na midzie to wiem(Mid Ashe OP, sam nią grałem).

Co do APków na solotopie to nie wiem. Kiedy tak było, to ja miałem b. niski lvl i mało junglerów było xD. Ale widziałem ostatnio Xeratha na solotopie(ja byłem Udyrem. Masakra O.o).

Kennen(jak i np. Akali) jest OK na solotopie. Ja mówie bardziej o magach(o to samo chodziło mi z carrowaniem gry) typu Brand, Anivia, Xerath itd. niż AP assasynów(którzy mają chyba największy potencjał snowballu).

Ach te czasy, kiedy najbardziej OP postaciami byli Fiddle i TF(a o Vladzie nawet nikt nie myślał ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy faktycznie tak było, ale gdy zaczynałem przygody z LoLem ( 34/2 Zilean ... aż się łezka w oku kręci ^^ ) i długo mając poziom 30 nie spotykałem ŻADNEJ Mety. Każdy grał tym czym chciał, a na linie chodziło się zazwyczaj z kolegą pre-made albo tam gdzie było wolne miejsce. Dopiero po DH zaczął się ten cały szał na AD Carry + Support ( kto kiedyś potrzebował supporta ? ) itd. Może jestem w błędzie i już długo przed DH widniał jakiś utarty system ? W takim razie wyprowadźcie mnie z błędu : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System jako taki był w sumie już wcześniej, ale tak jak mówisz, że po popularyzacji rozgrywek o coś, teraz spróbuj wybrać nawet na normalu coś innego niż meta i od razu zaczyna się krzyk, wyzywanie i ogólna męczarnia. Ba wczoraj z kolega po nas jeździli bo żadnemu z nas nie chciało się junglować więć oboje poszliśmy na topa (ryze/gp). To nic, że owniliśmy słabą riven, która w czasie naszego 6 lvl zdążyła wbić 4 i miała 4 miniony, tak czy owak bylismy noobami). Ludzie czasami zdecydownie za bardzo konserwatywnie podchodzą do wyboru championów. Zresztą i tak moją ulubioną rzeczą jest instant lock in i słowa "We need tank", jakby w tej grze sam w sobie tank miał wygrać naszej drużynie grę. Takie moje odczucia, a też już trochę w to gram :tongue: (a swoją drogą tez czasami lubie sobie powspominać moję fantastycznie buildy zanim jeszcze 30 lvl wbiłem, tak dla przykładu: Kliknij Tutaj! :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepszymi wspomnieniami z początków gry było między innymi budowanie Warmoga, na 3 min przed końcem gry dla Ashe ( :D ), Katarina z 4 BT i IE, poprzednio wspominane ownienie Zileanem ( nie wyobrażam sobie jak to było możliwe ), Morde na AD ( pierwsza gra nim : p ), facerollowanie Twitchem itd. To były czasy ^^

BTW, ostatnio przypomniałem sobie, iż kiedyś myślałem, że po co jest ten Smok na mapie skoro i tak to jest taki tylko mało znaczący dodatek, gdy akurat nie masz co robić : P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio wspominane ownienie Zileanem ( nie wyobrażam sobie jak to było możliwe )

Spam AoE bombami z 1,1 AP ratio na jednej(kiedyś takie było ratio, zostało znerfione do 0,9), których główny cel nie może uniknąć. Do tego boost do speeda/slow, świetne wskrzeszenie.

A Rewind redukował cooldown samego Rewinda. Absurd :huh:.

Gdyby Zil był taki teraz, to chyba byłby to OP nr. 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mety:

Fakt pomaga,ale czasem można spróbować czegoś nowego - Dzisiejszy ranked Gravesem z kolegą Który Supportował Mi Kennenem.Duży dmg w przeciwników+masakryczne ulti.W sumie miałem przeciwną linię Ez+Soraka więc szału nie ma,jednak nie zmienia to faktu że z nimi wygraliśmy.

Jak chcecie pograć bez mety to zapraszam na refy.5 AD - nie ma sprawy!Niczego ze stunem?Proszę Bardzo!

Przynajmniej jest fun z gry ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, które trochę mnie nurtuje. Czy za każde 10 refów dostaje się 900RP, czy tylko jednorazowo za 10? Widziałem już masę filmików, na których to ludzie się chwalą jak to oni zhackowali LoLa i mają nagle 999999RP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep, filmiki na YT to scam+keyloggery.

http://imgur.com/a/ZbmL2

Nowe skiny z okazji Chińskiego nowego roku - roku smoka.

Bruce Lee (Sin) <3 Stanowczo ten będę brał. Sona i Talon też bardzo fajni, Wukong będzie dobry, jeśli dostanie jakieś nowe particle. W innym wypadku meh.

edit. nowy chiński rok - 23 stycznia, więc jeszcze chwilę :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow no te skiny są na prawdę świetne. Przyznam szczerze, że inaczej wyobrażałem sobie tego Bruce'a(marzył mi się jak z pojedynku z Hanem <3), no i jeszcze robi pompkę na 2 palcach :cat2: . Małpa świetna, pierwsze skojarzenie to Rycerze Zodiaku i Smok(pewnie przez tego ametystowego smoka w tle :tongue: ). Ach szkoda, że już kupiłem do niego jednego skina, bo teraz trochę szkoda by mi było wydać kasę na drugiego do tej samej postaci. Brucem się pewnie zainteresuję, ale dopiero jak będzie w sale(no chyba, że to jednorazowe jak na Święta) chociaż znając życie szybciej nadejdzie Acolyte na którego też mam chęć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam nadzieję, malutką co prawda, że zmienią mu jeszcze głos - zamiast IKUUU i HYA chętnie bym posłuchał stylizowanych na Bruce CHYAA HIYAAA i innych WATAAHH. Z drugiej strony, byłby to już materiał na skin legendarny... Well, nawet wtedy bym się zastanowił nad zakupem :x

Swoją drogą - co z kolejnym czempionem? Jakoś cicho... Będzie delay?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lee Bruce wygląda bardzo ładnie, Sona też nieźle się prezentuje, ale najsłabiej wypada Talon, którego skin kojarzy mi się z Razielem z Legacy of Kain...

Czy przeniesienie się na inny serwer wciąż jest darmowe za pierwszym razem? Bo zaczyna mnie już drażnić trollowanie ludzi na East, na ELO 1400+...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju tak świetnych skinów chyba dawno nie było. Talon to epic po prostu. Mam wszystkie jego skiny, a ten wygląda po prostu rewelacyjnie. Muszę go mieć!Co do Lee Sina to mi się osobiście bardziej podoba Akolita. Sona ujdzie, a smoczek z arta Wu kojarzy mi się z Kirinem...

Nowy bohater mógłby wprowadzić odrobinę świeżości, tj. coś nietypowego jak Xerath, Victor to lipa, ja podziękuję za takich bohaterów. Przydał by się jakiś nowy support. Dawno żadnego nie dali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości - Talon to nie żaden Raziel, tylko stylizacja na Księcia z Prince of Persia: Warrior Within. I tylko dlatego skin jest jak najbardziej epicki.

A co do nowego hero również podejrzewam opóźnienie, bo nawet Sneek Peeka nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości - Talon to nie żaden Raziel, tylko stylizacja na Księcia z Prince of Persia: Warrior Within. I tylko dlatego skin jest jak najbardziej epicki.

Dokladnie to samo pomyslalem (a takze moj brat grajacy Talonem:D). Skin wyglada niesamowicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się wiedzieć, czy następny bohater będzie jakimś wartym zakupu, bo 17k IP się już uzbierało i pozostaje decyzja: albo nowy bohater albo jakiś pick nadający się na rankedy. Wybieram głównie między Lee Sinem, Wukongiem, ale w grę wchodzi jeszcze np. Tryndamere albo LeBlanc czy Gankplank. Co myślicie ? Może uda się jeszcze wygrać skina w konkursie Kasahary, to i Nassusem nauczę się grać ^^

Od jakiego progu zmienia nam się kolor ranki w grach rankingowych na złoto ? Bo oficjalnie osiągnąłem nigdy niezdobyty pułap 1500 ELO ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News na MyLoL ukarze się o 7 rano, jednak tu dam jego przedpremierę, ponieważ z tego portalu uczestniczyło prawdopodobnie najwięcej osób.

"Najpierw zła wiadomość: Niestety zostałem oszukany przez sprzedawcę Nasus Pax skina (sprawa się wyjaśniła, lecz skina nie ma)

Dobra wiadomość numer 1: Nagrody zostały przyznane dwie, ponieważ dwie prace stały na wyjątkowo wysokim poziomie i zwycięzca został wybrany raczej subiektywnie, ponieważ obie prace byłe znakomite. Z tej okazji postanowiłem, że drugie miejsce dostanie równorzędną nagrodę, za trud włożony w pracę.

Dobra wiadomość numer 2: Nagrodami będą 839 RP. Jeśli jesteście nią zawiedzeni proszę o wybaczenie, jednak pierw przeczytajcie "zła wiadomość" i spróbujcie zrozumieć sytuację, w której się znalazłem

Neutralna wiadomość: Nagrody zostaną przyznane w tym tygodni, kiedy znajdę odrobinę wolnego czasu z wygranymi skontaktuję się na e-mail, z którego przyszły prace.

- I miejsce - ArtemisFow1 (poradnik zostanie zamieszczony na MyLoL

- II miejsce - Kuba Pander

"

Pozostałym dziękuję za uczestnictwo i zapraszam do bacznego obserwowania strony, ponieważ nie jest to ostatni konkurs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kasahara - widze, ze jestes bardzo szczodry.;) Az zaczalem zalowac, ze sam nie bralem udzialu w konkursie. Skin na Nasusa nie byl mi potrzebny, ale te 839RP to naprawde cos.

A zeby nie robic totalnego off-topa: z nudow kupilem Ryze. Xin w jungli byl bardzo fajny, ale w late game bardzo duzo traci ten champ i z tego wzgledu musialem dac z nim sobie spokoj. Chociaz do jungli bede go pewnie bral na draft picku. Sam Ryze zas wydal mi sie bardzo ciekawa postacia. Szczegolnie podoba mi sie idea castera, ktory ma poke'a zadajacego sporo damage, a jednoczesnie bedacego bardzo wytrzymala postacia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...