Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Dawno mnie tu nie było. Trochę do czytania było. Widzę, ze panuje obecnie nerwowa sytuacja (czytając niektóre komentarze ;p). Skorzystam z okazji i zadam pytanko: kto jest postacią ciekawszą, przydatniejszą i daje więcej zabawy z gry: Riven czy Renekton?

Teraz patch:D Imho po buffie TF może być dobrą postacią lub w czołówce. Jest dosyć uniwersalny i gra się nim przyjemnie za równo na AD, AP jak i hybrydowo, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to, jak fajnych ludzi przydziela mi na rankedach :) Ostatnio z 900 elo wybiłem się do 1150 by teraz spaść o sto. Biorę o co proszą, uspokajam, doradzam, ale i tak wiedzą lepiej i giną w ilościach hurtowych :(

Anivia jest super - kupiłem tą bohaterkę dawno temu, na przecenie, wraz ze skinem, trochę pograłem i przestałem, sam nie wiem czemu. Teraz odkryłem ją na nowo - genialny pasyw, który nieraz pozwolił zdobyć mi killa, często uratował życie. Świetny q skill, który czasem może zestunować nawet 4 czy 5 osób! Dobrze wymierzy mur potrafi zaś zmienić przebieg niejednego TF-a! Odciąć wroga i go łatwo zabić, uratować kogoś, odkryć pułapkę jaka na nas się czai w krzakach! Genialne E zadaję wręcz genialny DMG :) A ulti to poezja - o ile ma się ogarniętego junglera, który oddaje nam każde blue (prócz 1, choć namówiłem kolegę by grał Shy w dzungli, od 1 poziomu posiadanie Blue Buffa na lini to wielka przewaga), to sami potrafimy narobić większość DMG w TF-ach!

Nie deneruje was ostatnio Shaco? Sam widzę tego pajaca w każdej, a przynajmniej w prawie każdej, grze, którą ostatnio gram! Denerwuje tym bardziej, że może łatwo zrobić First Blood-a na junglerze. Bardzo wkurza mnie jego Q Skill, już nie jeden raz ten clown uciekł z minimalną ilością życia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie doświadczyłem mentalnego szoku, gdyż nie byłem świadom, że tacy ludzie mogą istnieć. Przy wybieraniu bohaterow ( ranked ) koleś oznajmił, że gra Vladimirem na midzie. Pozwoliłem sobie mu powiedzieć, że moim zdaniem jest on słaby w porównaniu do innych casterów. Zostałem od razu zgnojony : ) Jeszcze liczyłem, że może faktycznie pokaże mi, że Vladimir także potrafi być dobry na midzie, ale niestety zakończył grę ze statystykami 1/10. Smutne, no i kolejne -17 elo do kolekcji.

v5zf51.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos mi moze powiedziec, jak to jest z Nidalee? Na wikipedii ludzie w komentarzach czesto placza, ze jest UP, inni mowia, ze jest bezuzyteczna dla teamu, a np. Kasahara w swojej liscie ma ja na Tier 2. Jest UP, czy ok? A jesli OK, to skad te wszystkie narzekania? Moze ludzie staraja ja sie budowac w nieodpowiednim kierunku?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj barT3sa,on jest bratem Hotshota,który mainuje Nide :P

A tak naprawdę to Nidalee jest ok.Ma fajne obrażenia z włóczni,pułapki,heala z dodatkowym a.speedem i postać kota w której jest w stanie dogonić każdego.Można ją budować na AP albo pod Atmog.Ci co uważają,że jest bezużyteczna pewnie grali nią i nie umieli sobie trafić z tossa :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam gram czasem z gościem, który nidalkę naprawdę ogarnia i na low elo spokojnie można nią 80% gier wycarrować.

A propo flame'u na N&East - mi już ręce opadają. Przykład z ostatniej gry - Soraka z flash/ignite. Pomijając użyteczność tych ss, stawiała ona o dziwo warda w krzakach na topie kiedy było to potrzebne, ale tak czy inaczej 3 razy w early dały się z Ashe zgankować, bo chyba zwyczajnie nie obserwowały mapki i pushały jak szalone. Ja (Singed) z eve na bot, która po zapytaniu, jak jej idzie w lasthitowaniu odpisała, że ogląda filmiki na Youtube i żebym ja się tym zajął.. Skończyła z 19 mobami w 20 minucie (!) i 2/5/1 i nie rozumiała swojego zachowania oskarżając mnie o trolling. Grając wczoraj 3 premade gry po 2 z nich grając przeciwko polakom poleciał i w trakcie, i już na chacie po grze ostry flame ze strony przeciwnej, jakie to jesteśmy nooby i "[ciach]" - dosłownie. I tyczy się to tylko "polaczków", bo flame'u ze strony innych nacji praktycznie nie uświadczam. Grając solo q nie pomaga proszenie o kupowanie wardów, o farmienie na "lejnach" i nie facecheck'owanie każdego napotkanego bushu. Nie wymagam wiele, bo na N&E mam zaledwie 24 lvl, ale tutaj zdarzają się i gry, gdzie jest full ogar - wardy postawione gdzie należy, ogarniający jungler i ładna gra zespołowa. A więc można, trzeba tylko zacząć używać mózgu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotek nidalee ma wciąż trochę za mały potencjał by pchać się nim w team fight, chyba, że na koniec po to by podobijać. Druga opcja to campienie gdzieś z krzaczorów. Mówie tu tylko o AP Nidalee, bo tylko tak próbowałem nią grać :) Co innego na lane, gdzie z Caitlyn/Morganą są trudnym orzechem do zgryzienia o ile nie zostaną zaatkowane zza pleców znienacka przez junglera.

Im więcej gram draftów tym większe jednak zróżnicowanie w banach widzę. Raz pada na junglerów, raz na nukerów a czasem mieszanka. Na rankedach też ciekawie jest, gdy na mid idzie Veigar i trafia na Cho gatha. Veigar radośnie traci manę a Cho sobie farmi a potem zjada Veigara bez many :) Shaco jako counter jungler to utrapienie. Nie dość, że porozstawia boxy na trasie, to jak sie trafi taki zostawiający mniejsze moby przy buffach to jeszcze trzeba nadrabiać/czyścić a exp za same mobki niewielki.

Jak team na drafcie nie wybierze junglera, to zdarzają spryciarze robiący double jungle. Tyle, że przy obecnym expie nawet podwójny gank może skończyć się dla gankującego niefortunnie, gdy odstaje lvlem. Póki co widziałem takie próby 2 razy i chyba wygląda to dobrze tylko w teorii.

Volibear i jego pasyw przy graczu idących przede wszystkim HP sprawia, że ten champ to chodzący czołg, którym przeciwnik może nie robić sobie nic z wieżyczek i zniszczyć team pod wieżą jak jest ogarnięty. Trochę z tym chyba przegięli.

Co do flame, to niezależnie, czy trafiam na Polaków, czy inne nacje, to gdy zauważą u kogoś z teamu PL w nicku zaczynają sobie podbijać radośnie ego. Ewentualnie w ten sposób tłumaczą swoje niepowodzenia, bo wszystko to wina polskich reta....ów. Niezależnie czy to przeciwnicy, czy też swoi na solo q.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie pozostaje jeszcze Nidalka Atmog, która w pewnych sytuacjach może się sprawdzić.

Ostatnio bardzo denerwuje mnie klaun. Kto go zbuffował, zrobił remake jungli tak, że potrafi on zdobyć dwa buffy w jednym czasie. Toż to chore jest. A gdy ten wejdzie do naszej jungli to samotnie bardzo ciężko jest go stamtąd wypłoszyć.

@NoiTuLove

Kolego możesz trochę zejść z tonu i popracować nad treścią. Bardzo ciężko czyta się twoje "posty", o ile można je nimi nazwać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoITu cool story bro, ale mod powiedział żebyś się przyłożył do pisania postów(ciekawostka: po lewej stronie klawiatury znajduje się klawisz, mianowicie "Shift". Po przytrzymaniu go i nacisnieciu litery, otrzymujemy..... DUZA LITERĘ !!! TADAAA!!!!).

BTW to Ile razy widziałeś Sone carrujaca grę ? Ani razu? Raz? To niezbity dowód, ze Sona jest useless.

@flame-jest wszędzie. Ostatnio na draftach, trafił mi się taki team:

Morde

Vlad

Nunu

Soraka

I ja jako last pick. Byłem "lekko" sfrustrowany faktem, ze mamy full AP team, do tego złożony z prawie samych useless pickow. Mimo to chciałem junglowac. NIEEEE!!!!!!! Fiddle nie może gankowac i jest UP w jungli.

Nie, to nie. Wziąłem Mundo. I nie wiem czemu, poleciał na mnie flame, ze składam 3archnagela, a ciagle nie mam butów :( Przegalismy, ale..... miałem prawie najlepsze staty w teamie(nunu miał 1/0, bo przez cała grę tylko przytulal turreta i bazę). Wiec flame jest wszędzie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do double buffa u Shaco to to już nie działa.Dodali 100hp redowi i teraz same boxy reda nie zabiją.Sam próbowałem.Nie zmienia to jednak faktu,że nawet bez double buffa jest strasznie skutecznym gankerem,bo bierze Smite+Ignite/Exhaust,gdyż ma esc.mech w Q i ma dodatkowy true dmg/slow w ganku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@C00rtka

RAZ. Mianowicie sam na rankedzie (sic!) grałem soną pod ap z tego względu że graliśmy 4v5... w pewnym monecie mając 7/0 przeciwnicy dali surrender ^^

poza tym sona to tylko support, a nidalka to takie "all in one" i w praktyce to jedno wielkie [beeep]

Dzisiejszy bilans rankedów: 7 winów i 5 lostów =C Flame można zauważyć i przeważnie jest flame = przegrana gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrzucać żalów w stylu "buhuhuhu, zabili mnie 10 razy". Bardziej złożone wypowiedzi, które nie są wyłącznie jojczeniem mogą być. Choćby o "kulturze" co poniektórych graczy.

I prosiłbym wszystkich, żeby nie było takich wypowiedzi "a moderator powiedział ci". Jeśli ktoś dalej łamie Regulamin, to po prostu zaraportujcie ten post. My się nim zajmiemy.

Ah, one more thing.

@bleub:

Na Forum nie używa się wulgaryzmów. Ani częściowo zasłoniętych, nawet jeśli to cytat.

@Kasahara:

Tłumaczyłem już, że się nie reklamuje tak stron. Dajesz link do niej, poniżej dajesz jeszcze cytat z niej, bez komentarza?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...