Skocz do zawartości

League of Legends v.3


Bethezer

Polecane posty

  • Odpowiedzi 13,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@up

ja jednak mimo wszystko polecam to: http://eune.leagueoflegends.com/masteries-season-two. Ciekawie wygląda (w wersji PL) 2040 bonusowego złota ;p

Co do najnowszego patch'a. Hura buffną MF i Corkiego :D Ciekawe czy uda im się uzyskać status tier 1 :D Zobaczy się co z tego wyjdzie. Zobaczymy co jeszcze dadzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja uzywam ang wersji klienta, a nie pl. ahh 2040golda na start... w takim dominion to by sie miało z 3,5k. czyli po 30 sec rabadonna można by.

MF jest fajna postacią. wiec ciesze sie ze buff.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie sa uzyteczne picki za 3150?

Zależy w co celujesz, chcesz junglera, carry, castera, tanka? Opisz mniej więcej swoje wymagania, bo samo pytanie o użyteczne picki nieiwele mówi.

Jak juz pisalem, moze byc support, jungler, caster lub inicjator. Moze tez byc jakis carry (nie mam zadnego ranged AD/AP carry, wiec moze sie przydac). Zalezy mi na tym, zeby byl to mocny pick, a przy dobrej grze znacznie pomoze druzynie w teamfightach. Ogolnie chodzi o to, zeby mial fajne skille i gameplay, ktory nie jest zwyklym wbieganiem w przeciwnika (od tego mam juz Poppy).

Wydaje mi sie, ze odpuszcze sobie junglera, bo na 15lvl raczej niewiele takim champem pobiegam w jungli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF jest fajna postacią. wiec ciesze sie ze buff.

Wiem że jest fajną postacią ale moim zdaniem buff jest jej całkowicie nie potrzebny.

Nerf dla Koga to też fail. Postać za silna nie jest, do tego papier jak cholera a tu nerf... Aż jestem ciekaw jak te nerfy i buffy będą wyglądały w praktyce. Chodzi mi o liczby. O ile Riot nie szarpnie się na jakieś OP przeróbki to powinno być dobrze, choć niepotrzebnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - szalone zmiany być nie mogą, bo to turniejowy patch. Co nie zmienia faktu, że praktycznie każdy ranged carry poza sivir > MF.

Bonus exp faktycznie boli junglerów

Eh, czytajcie fora angielskie - paru redów potwierdziło, że wraz z nowymi masteries przyjdą zmiany do jungle - za golema+trash dostanie się level up. Tak samo za dwa mini-golemy.

2x@UP - referale ładują się dopiero po paru dniach. Albo dokładniej, raz na kilka dni system je nalicza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF - jeden z najsłabszych obecnie rangedów, który nie robi zbyt wiele. Nie widać jej w większości gier nawet na normalach.

Kog - oprócz Gravesa najsilniejszy ranged, jeden z głównych picków na turniejach.

Rzeczywiście, różnic nie ma, po co zmieniać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nerf Koga i buff MF bardzo mnie cieszy - ten pierwszy dalej jest trochę zbyt silny, co widzi się po licznych banach na rankingowych grach, MF natomiast grałem ostatnio parę razy i zasięg jej ulti to śmiech na sali.

@2Down

No tak, dokładnie o to mi chodziło. Na chwilę obecną służy praktycznie tylko i wyłącznie do czyszczenia fal minionów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bufują Corkiego. Cieszy mnie to, może znowu wróci do popularności.

Niepokoją mnie za to zmiany w masteries. Z jednej strony ciesze się, że dodają coś nowego. Z drugiej dużo osób będzie testowało wiele różnych kombinacji na ranked. Chyba nie muszę mówić, jak to się skończy? :trollface:

Flash

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x@UP - Nie tyle zasięg ulti mf jest smutny, co jego szerokość. oraz to, że trzeba praktycznie wyciągnąć 5/6 jego działania aby mieć dmg jak graves/więcej.

@UP - nie obawiałbym się aż tak. Masteries to raczej wisienka na torcie - a jak długi taki np. caster wybierze z offense same +AP rzeczy, tak długo będzie cacy.

Ja się zaś irytuję osobiście, bo mam do zmiany 15 video xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał co warto kupić za 3150. No postaci jest kilka :D

AD- Xin, Udyr, Shaco, GP;

AP- Karthus, Kassadin, Lux;

Jungla- Udyr, Shaco;

Support- Sona.

Najbardziej polecałbym chyba z nich wszystkich Udyra :D Na początku miałem wątpliwości co do tego pana, ale potem się mile zaskoczyłem. Kombinacja feniks+żółw daje dżunglę ze sporą liczbą hp,ogłuszenie przeciwnika (na tym samym enemy działa dopiero po 6 sekundach), MS buff, AS buff, AoE dmg, obrażenia w czasie... na papierze wygląda słabo, w rzeczywistości jest na prawdę miło. Jedyny problem to brak jakiejkolwiek umiejętności na odległość jak np. u GP. 3 ostatnie gry Udyrem: 11-2-17, 3-1-4 (straaaaaasznie pasywna gra przez 20 minut padło w sumie aż 16 killi) i 13-3-19 (w tej grze ukradziono mi penta kill'a ;( tj. ładnie dobijałem uciekających przeciwników z resztą hp, Lux zrobiła ulti i wyrwała triple kill'a). Ta postać jest OP xD biega taki po mapie z ~3k hp, resy po 200 dmg prawie 200 albo i więcej. To takie czy(czytaj trzy) w jednym- tank+jungler+assasyn (jak ktoś woli to może być i support ;p) :D. Nadaje się do dżungli jak i na linię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF - jeden z najsłabszych obecnie rangedów, który nie robi zbyt wiele. Nie widać jej w większości gier nawet na normalach.

Ja akurat częściej spotykam MF niż koga.

No ale poczekamy na patcha i zobaczymy.

Co do masteries to przeglądnąłem je i muszę stwierdzić że teraz ciekawie to wygląda :D Niektóre zmiany (chyba nawet wszystkie) jakoś tak bardziej pozytywnie wyglądają. Kiedy mniej więcej drugi sezon wychodzi, bo nie jestem w temacie?

Za to w dalszym ciągu strasznie mnie boli mała ilość a dokładniej brak nowych skórek dla niektórych postaci. Swain nie ma nic, Cass i jeszcze kilka postaci. Za to niektóre już mają tyle że wymiotować nimi można... No ale Kog ma i tak najlepsze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MF - jeden z najsłabszych obecnie rangedów, który nie robi zbyt wiele. Nie widać jej w większości gier nawet na normalach.

Kog - oprócz Gravesa najsilniejszy ranged, jeden z głównych picków na turniejach.

Rzeczywiście, różnic nie ma, po co zmieniać...

No trochę tak nie bardzo, koga widzę raz na miesiąc max... A MF w rękach ogarniętego gracza to postrach dla przeciwników.

Strasznie nie podoba mi się ta zmiana masterek, wszystkie buildy idą do przebudowy, podobnie jak i portale typu mobafire. Trochę za duże zmiany jak na raz, drogi Riot'cie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP - pierwsze słowa na temat nowych masteries pojawiły się PONAD rok temu, więc to raczej nie było zrobione w dwa tygodnie.

Wypowiedź Fela nie pasuje tak Tobie i Crixowi, bo on mówi o realiach turniejowych ogarniętych drużyn, a nie o 1200~1400 solo Q.

A imo jest szansa, że te mniej popularne postacie dostaną jakieś limitowane skiny na święta - w sumie najlepsza ku temu okazja - "Omg, Cassi/Swain dostali takie fajne skiny, może sobie go kupię przy okazji skoro to limitowany''.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu ze skórkami jest tak, ze dostają postaci, dla których jest łatwo coś wymyśleć. Siedzą sobie i ktoś mówi:

-Ty słuchaj, a może z naszego chomiczka zrobimy króliczka?

-W sumie pomysł nie jest zły. Wrzucimy go w strój króliczka i nazwiemy (Nie)Męski Teemo.

Imho nad stworzeniem Primal Udyra siedzieli dłużej niż nad takim ge... Cottontail Teemo. No i efekt jest taki, że ta pierwsza jest epicka po prostu a druga, aż żal wspominać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... duzo tych wszystkich champow.;) Majac 1350 wybor mialem dosc ograniczony, a teraz nie wiem, co wybrac. Dla kogos, kto Dla kogos, kto gra po 10 gier dziennie to moze nie miec znaczenia, ale ja gram jedna gre dziennie i uzbieranie do 3150 zajelo troche czasu, wiec chce dobrze wydac IP.;) Co myslicie o Kog i Urgot? W chwili obecnej nie mam zadnego ranged carry, wiec sie przydadza. Najbardziej mnie ciekawi Urgot, ale przyznam, ze nie jest zbyt popularny i zastanawia mnie, czy to nie swiadczy o jego przydatnosci.

Udyr, Lux i Xin jakos do mnie nie przemawiaja. Kassadin to AP assasin, a ta nisze ladnie wypelnia moja Poppy. Przemysle Shaco, bo ma stealtha.;) Sona nie raz mi tylek uratowala i sie nad nia zastanowie. Takie pytanie odnosnie Shaco - lepszy jest AP, czy AD build? Ze statystyk wynika, ze oba sa dosc efektywne na tym champie.

Swoja droga dzisiaj znowu przegralem z jakims Twitchem. W early game strasznie lamil i dwa razy go dziabnalem, ale pozniej jakos przyfarmil i gankowal naszych, az sie poddalismy. Zawsze, kiedy ktos mial malo HP, pojawial sie Twitch, dobijal i znikal... Byl ostatnio jakis mecz na rankedzie, kiedy go uzywano, czy co? Wiem, ze byl niedawno w rotacji, ale wtedy same nooby nim graly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Czy ja wiem czy najsłabszym... No ale nie będę się spierał skoro nią nie gram. Dla mnie na najsłabszego nie wyglądała. No ale skoro mówicie że najsłabszy to ok.

Wiadomo na kiedy planowany jest lisi bohater? Czekam na niego a tu Riot wali za każdym razem nowych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wardi chba przeoczyłeś Sivir i Twicha, któzy są duuuuużo gorsi(widziałem ostatnio sivir z takim buildem- berserkerki, IE, LW, BT, BT, BT. Tempo w którym się leczyła było kosmiczne, a po TFach zostawała z prawie pełnym HP(i tak ją ktoś potem dobijał w 5sec, ale tak czy siak było śmiesznie.

A co do najlepszych rADc, to IMO Vayne i Graves zdecydowanie odstają poziomem od reszty. A Graves'a jeszcze nikt nie ogarnął, tak żeby go wykorzystywać na 100%

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...