Skocz do zawartości

Rozwiązany: Dodatkowe chłodzenie do karty graficznej


Shaker

Polecane posty

Jeden problem jest taki. Tego Zalmana chciałem już kupić w dwóch sklepach z ceneo i cenowarki, obojętnie i nie ma. Piszą, że mają, a tak naprawdę nie ma.

Arctic Xtreme Plus też nie ma nigdzie za cenę, która powinna wynosić około 220 zł nie więcej, bo trzeba dokupić złącza jeszcze, a oni sobie wyceniają na 260zł...

Piszą, że jest Zalman, a jak kupuję to dostaję e-maila, że nie ma... Nieprofesjonalne sklepy.

Edit:

Zamówiłem teraz w jednym, gdzie przedtem nie było, a nagle aktualizacja się zrobiła na pasku zamówień, że jest. Może dojdzie... może. Jak znowu dostanę e-maila o niedostępności to będę wkurzony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thermalright Shaman jest też podobno niezły, jednak nie można go też dostać. Co się dzieje? xd

Ogólnie to w Polsce taka niedostępność się pojawia. Arctica Xtreme można za granicą dostać spokojnie i to w dobrej cenie, a u nas fige z makiem ;/ My się nazywamy krajem rozwiniętym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, po prostu najwyraźniej u nas jest mały rynek zbytu na takie rzeczy. Możesz podpytać w np. Angeli czy Coolingu, czy by Ci nie sprowadzili Shamana na zamówienie. Ale tanio to pewnie nie wyjdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Założyłem sprawdziłem i muszę powiedzieć, że działa rewelacyjnie. W przypadku starego chłodzenia przy znacznym obciążeniu temp. karty dochodziła do 105*C, a wył mi, jak odrzutowiec. Teraz ledwo słychać chłodzenie, a w BF3(ta gra naprawdę obciąża GPU) mam około 56*C max :D

Dzięki yojo2. Można zamknąć temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...