Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aiden

Grupa 9

Polecane posty

Mecz Pepsi Drinkers vs FFTeam

Zwyciężca: Pepsi Drinkers

Bany i picki: meczzffbansandpicks.th.png

Statystyki końcowe: wygranazff.th.png

Przebieg: Pomimo opóźnień spowodowanych z naszej strony rozegralismy mecz w miłej atmosferze :)

Tak jak rozmawiałem z jednym z organizatorów, odbylismy jeden z naszych meczy wcześniej (drugi zaś zamierzamy rozegrac w piątek, jeśli nie bedzie przeciwskazań). Niestety jest to spowodowane naszym brakiem czasu w ten weekend i tu kieruje swoja prośbe tak do organizatorów jak i jedynej pozostałej drużynie z która sie nie kontaktowaliśmy: Polish Star Gaming, prosimy o możliwość rozegrania tego meczu po weekendzie między poniedziałkiem, a środą. Oczywiście będe starał się skontaktowac bezpośrednio z kapitanem drugiej drużyny. Pozdrawiam!

PS: System załączników nie działa w tym podforum, jest to lekkie utrudnienie :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam drużyny panic game. Umówiliśmy się z nimi dziś na godzinę 19.30. Po 20 min czekania, kiedy to ich kapitan łaskawie kończył swoja grę, powiedział nam, że mecz musi być odwołany bo oni już dziś wszyscy wyjeżdżają na WŚ, a poza tym to on o niczym nie wie, że się umawiał ( w takim razie ze mną umawiał się chyba jakiś duch). Kiedy spytałem pana kapitana o to kiedy im pasuje termin to powiedział, że w ogóle im nie pasuje i że będą z nami grać jak będą mieć czas, ale nie wiedzą kiedy go w ogóle bedą mieli...

Żałuję tylko że nie robiłem screenów z rozmowy w której się umawialiśmy na mecz bo był by za to zachowanie walkower... no ale cóż myślałem, że rozmawiam z poważnymi ludźmi którzy dotrzymują umów.

Życzę innym drużynom wiele cierpliwości w umawianiu się z tą drużyną, będzie potrzebna.

Thorvius FFTeam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz I tak nie wygramy vs FFTeam

Wygrani: I tak nie wygramy

BANY: http://imageshack.us/f/546/screen11mecz.png/

PICKI: http://imageshack.us/f/171/screen21meczpicki.png/

Statystyki końcowe: http://imageshack.us/f/402/screen31meczwin.png/

Bardzo mila atmosfera, mielismy niestety podczas wybierania problemy z netem, ale po 5min bylo ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o powstrzymanie się przed obgadywaniem przeciwników, załatwianiem prywat na forum publiczny oraz spamowaniem jednolinijkowcami. To pierwsze i zarazem ostatnie ostrzeżenie. Jeśli macie jakiś problem można wysłać mi PW, ale pamiętajcie o screenach.

Marcin - raptem post wyżej sam proponujesz grę z FFTeam, więc nie wykręcaj się, że nic o tym nie wiedziałeś. Ponadto na bazie tego co przeczytałem wygląda, że mecz nie odbył się z waszej winy, więc jeśli się nie odbędzie to otrzymacie walkowera.

ysiu - proszę o nieobgadywanie przeciwnej drużyny publicznie. W przypadku jakichkolwiek problemów po prostu wyślij PW do mnie. I na przyszłość pamiętaj o screenach, bo bez tego mam tylko słowa twoje i twojego przeciwnika.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z ustaleniem terminu zaproszę obu kapitanów na prywatną rozmowę w celu dogadania się w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że nie macie aktualnie 5 i to nie jest problem poczekać tylko mam żal o to, że najpierw się z nami umówiliście potem my żeśmy pół godziny czekali a ty przyszedłeś powiedziałeś że nie macie 5 a poza tym, że ty nie wiesz nic o tym ze się umawiałeś. Więc powiedz mi kto się z nami umówił na mecz? Ktoś inny z twojego konta? Po prostu niepoważne, dziecinne zachowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zmuszony odwołać wszystkie dzisiejsze mecze grupy pepsi drinkers z powodu braku czasu, liczę na to, że obejdzie się bez w/o. Wstępnie proponuje czwartek, ta sama godzina. O odpowiedzi proszę na pw, nie ma sensu już zaśmiecać tematu. Będę starał się skontaktować bezpośrednio z kapitanami drużyn.

PS: Nie jestem pewien czy tak samo nie będzie z jutrzejszym meczem, postaram się aby tego uniknąć, w razie czego dam konkretniejsze info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

PanicGame dostaje oficjalne ostrzeżenie, pierwsze i ostatnie. Jeśli dostanę na was jeszcze jedną skargę zostajecie zdyskwalifikowani z turnieju. Ponadto do jutra do wieczora musicie zaprezentować grafik pozostałych meczów (po ustaleniu ich z przeciwnikami ofkoz). Nie dotrzymanie któregokolwiek terminu z waszej winy będzie oznaczało dyskwalifikację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPQR vs Pepsi Drinkers 1:0

Niestety z powodu problemu z komputerem kolegi nie mam screenów, mam tylko film z lolreplaya który jeszcze dzisiaj wrzucę. Kapitan drużyny przeciwnej zobowiązał się do potwierdzenia, iż mecz się odbył i zakończył takim wynikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga

Oficjalnie kwalifikacje kończą się jutro (czwartek 3.11) o północy. Jeśli brakujące mecze nie zostaną do tego czasu rozegrane to aktualne wyniki grupy będą obowiązujące. Ponadto Panic Game zostaje zdyskwalifikowane i wszystkie ich mecze liczą się jako porażki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...