Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

P_aul

Grupa L

Polecane posty

Coś tutaj jest nie tak, czekalismy sobota, niedziela, poniedziałek i wtorek (dziś) na jakikolwiek mecz ale żaden z kapitanów nie chciał umówić się na konkretny termin, ciągle tylko kapitanowie piszą że nie mają składu na razie albo że robią trening.Nie znam wieku pozostałych graczy z grupy, ale w naszym zespole są ludzie którzy normalnie pracują w tygodniu i weekend więc to trochę przeszkadza w innych terminach. Przypominam, że domyślnym terminem była sobota/niedziela. Może organizatorzy turnieju pomogą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

W większości grup zostały już rozegrane mecze i tym samym istnieje szansa, że kwalifikacje nie zostaną przedłużone. Ze względu na niewielką liczbę rozegranych meczów oraz brak konkretnych ustaleń co do terminów drużyny z tej grupy mogą zostać zdyskwalifikowane. Przypominam, że oficjalnie kwalifikacje kończą się jutro (czwartek 3.11) o północy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas od wczoraj wieczór próbuje się skontaktować z pozostałymi teamami ale wiadomo tylko 2 osoby z mojego teamu to gimnazjaliści reszta to liceum i możemy grać tylko wieczorem. Zajaczekk teoretycznie na gg jest cały czas dostępny ale jak do niego pisze to nie odpowiada. Staram się dogadać ale jakoś nie potrafimy się zgrać żeby być w jednym momencie online. Może jeszcze dzisiaj uda się coś zagrać, będziemy czekać do 21 mam nadzieję, że któryś z teamów się pokaże i uda się zagrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my czekamy na FeedForEva Team w godzinach 18-22 bo chcielibyśmy to zagrać to w końcu. W sumie Dywizja Papy Smerfa też z nami nie grała ale mam wrażenie, że oni trochę olali ten turniej. Jeśli się zjawią chętnie zagramy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to Smerfy nie odezwały się od czasu potwierdzenia zgłoszenia. Tym samym jeśli dziś magicznie się nie objawią to dostają dyskwalifikację, a pozostałe trzy drużyny przechodzą, pod warunkiem, że zagrały jakieś mecze. Radzę jednak dograć brakujące mecze bo kolejność w grupie decyduje o seedingu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczne wyniki:

Team    rozegrane    punkty

FeedForEva Team    6    6
FRAGTAG           6    4
Jesteś zbyt głupi     6    2
Dywizja Papy Smerfa    6    0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...