Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Ale wykonałeś w jakim sensie - że wszystkie zebrałeś, czy że rozdałeś je paladynom? W pierwotnej wersji nie dało się rozdać paladynom. A ja nawet z samym zebraniem miałem spore problemy - Milten nigdy się nie pojawił w klasztorze (chociaz MIAŁ tam być), w Ardei też go nie było. Znalazlem go po dłuuuuugim przeczesywaniu Nordmaru w jakimś lesie, jak urządzał sobie spacerek :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

O kurde... Teraz to już nie pamiętam, trochę czasu minęło od przejścia tej gry. Na pewno wszystkie zaniosłem do do klasztoru, żeby je poświęcić, czy tam naładować mocą. Nie jestem jednak pewien, czy je wszystkie rozdałem, muszę się kumpla spytać, który przechodził równolegle ze mną (tylko, że on wybrał inne zakończenie - ja poszedłem drogą Innosa, on przyłączył się do Xardasa). Pamiętam, że jakieś problemy ze znalezieniem takiej ilości paladynów, ale coś mi się wydaje, że jednak każdy znalazł właściciela. Mogę się jednak mylić i z góry przepraszam za błąd jak coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien probem (nie jest on aż tak strasznie ważny ale troche mnie wkurza). \No więc niedaleko Gothy jest domek i dookoła pełno orków w środku siedzi ich szef i powinien tam być przechowywany Gorn i właśnie tu jest mój problem otórz Gorna tam najzwyczajniej w świecie nie ma. Mimo że przywódca orków twierdzi że on tam jest i nawet mogę go od niego wykupić (zrobiłem to ale to nic nie dało) Więc wybiłem całą gothe sam. Ale Gorna i tam nie było czy ktoś też tak ma???

(dodam jeszcze że jak wcześniej przechodziłem Gothica to Gorn był na swoim miejcu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaltair zaliczenie questu z uwolnieniem Gorna nie jest niezbędnie do ukończenia gry. Wcześniej w temacie był opisany ten problem. Użytkownik, który o to pytał pisał później, że spotkał Gorna gdy użył teleportu z zamku w Vengardzie (tego, który można znaleźć u Maga Ognia w komnacie nad królem).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki dziwny problem sprzętowy - otóż gra co jakiś czas ma taki pomysł, by przełączać się między dniem i nocą co kilka milisekund. I tak mija minuta w czasie rzeczywistym, a zapisy różnią się o 300 dni;] Bardzo to denerwujące, toteż wczytuję zawsze poprzedni zapis (po restarcie kompa oczywiście) i na chwilę mam spokój, ale biorąc pod uwagę długość zapisywania, wczytywania i uruchamiania gry, na dłuższą metę tak się przecież nie da. Ma ktoś jakiś pomysł? Kumpel mówi, że Windows XP 64 bitowy powinien pomóc - czy jest ktoś w stanie to potwierdzić?

mam ten sam problem co kolega BROWAR miał kiedyś ;'(

Może mi ktoś pomóc? jeżeli chodzi o zamiane plików ini to ja niewiem jak to zrobic bo sie na tym ni eznam niestety ;'(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ;D teraz działa aleeeee... kolejny problem się pojawił ponieważ co jakąś godzinke sie wiesza i juz tylko reset na to też jest jakaś rada? :)

Dzięki wielkie ;D teraz działa aleeeee... kolejny problem się pojawił ponieważ co jakąś godzinke sie wiesza i juz tylko reset na to też jest jakaś rada? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem ze znalezieniem paladynów zaniosłem 4 do vengardu 1 na pustynię koło mora sul 1 do redock 1 do carpe dun (po wyzwoleniu go oczywiście) 1 do okary 1 do trelis co z 3 kolejnymi ?

MACIE PYTANIA TO ŚMIAŁO Z 10 RAZY WSZYSTKIE CZĘŚCI PRZESZEDŁEM :D

Oto lista Paladynów, którym trzeba oddać Błogosławione Ogniste Puchary.

Klan Ognia:

1) Frithjof

Klasztor:

2) Olivier

Okara:

3) Roland

Vengard:

4) Thordir

5) Markus

6) Georg

7) Cobryn

Reddock:

8) Javier

Cape Dun:

9) Wenzel

Trelis:

10) Konrad

Nemora:

11) Karlen

Niedaleko Mora Sul

12) Cruz

Wystarczylo poszukac

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki oto problem, że gdy gram w Gothic III to niktóre tekstury mi tak jakoś dziwnie migają. Nie wszystkie, ale niektóre drzewa, domy czy nawet postacie. Oprócz tego gra chodzi płynnie nawet na wysokich detalach. Gra jest zaaktualizowana do najnowszej wersji.

Mój sprzęt:

Intel Core2 Duo E7200 2,53GHz

Radeon 4850

2 GB RAM

Windows Vista Home Premium (PL)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale jak wybrałem kartę i system to tam są dwie opcje. Którą wybrać. I czy jak wybiorę drugą to wystarczy ściągnąć to gdzie pisze "Display Driver", czy ten program też trzeba, bo już go mam, ale nie wiem czy go też razem trzeba uaktualnić. I czy żeby zainstalować nowe sterowniki to muszę wcześniej usunąć stare, czy po prosty się uaktualnią na nowe?

Tu link do tej strony:

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.../common-vista32

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem z tą grą. Moja postać jest paladynem na 35 poziomie jest mistrzem w walce bronią jednoręczną i ma ponad 250 siły , a czasami są problemy w walce nawet z cienkimi wilkami lub dzikami. Czy jest jakiś łatwy sposób by to zmienić???...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem z tą grą. Moja postać jest paladynem na 35 poziomie jest mistrzem w walce bronią jednoręczną i ma ponad 250 siły , a czasami są problemy w walce nawet z cienkimi wilkami lub dzikami. Czy jest jakiś łatwy sposób by to zmienić???...

Podczas walki ze zwierzętami zawsze używaj 'szybkiego ataku'. Zamiast klikać LMP, klikaj PPM (lub trzymaj PPM i klikaj LPM). Bezi wykonuje wtedy słabsze, krótsze ale i zdecydowanie szybsze cięcia, nie pozwalając tym samym, by którykolwiek z ataków dzikich zwierząt cię dosięgną. Sprawdza się też w kontrowaniu ataków humanoidalnych przeciwników.

Zakup porządnej zbroi, jak zasugerował eddy 1, i rozwijanie punktów życia jest również bardzo dobrym pomysłem. To, ile ciosów jesteś w stanie przyjąć 'na klate' ma często bardzo istotny wpływ na wynik walki, szczególnie w starciach z dużymi grupami przeciwników, z których część walczy na dystans (magowie/łucznicy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o walkę ze zwierzętami, to jej trudność jest celowa. Producentom gry zależało na zachowaniu realizmu, a fakt faktem w prawdziwym świecie próba pokonania dwóch wilków przy użyciu miecza jest można powiedzieć samobójstwem ze względu na szybkość i zwinność tych zwierząt. Przecież od zawsze na polowania ludzkość udawała się z bronią dystansową (ewentualnie również z włocznią - ale włócznia również służyła trzymaniu bestii na dystans)

Ale do czego zmierzam - na zwierzęta najlepszym sposobem walki pozostaje łuk/kusza i magia. Jeśłi jesteś Paladynem, to musisz znać jakieś podstawy zaklęć magii Innosa (żeby wziąć umiejętność paladyn trzeba mieć nieco rozwiniętą wiedzę tajemną, więc spełnisz wymagania kuli ognia). W walce ze zwierzętami odradzam sposób kolegi (co nie znaczy że jest on zły - zależy jaki styl gry kto woli) z takiego względu, że gdy atakuje się szybkim atakiem to nie "odwraca się uwagi" przeciwników. A w odwróceniu uwagi chodzi o to, że np walczysz z 30 orkami naraz, i jeśli cały czas atakujesz jednego normalnymi atakami, to pozostali stoją wokół i przyglądają się temu, i nie ruszają do walki. Jeśli zaczniejsz jednak stosować szybki atak, to się do walki włączą. tak samo jest ze zwierzętami - najlepiej wytrwale atakować jednego np wilka aż padnie, potem zajmując się następnym. Jeśli zachowasz płynność i ani na chwilę nie przerwiesz ataku, to żadne zwierzę cię nie zaatakuje. Jeśli jednak Cię zaatakuje, to zauważysz ze atakuje bardzo szybko i nie pozwala Ci wyprowadzic ciosu - wtedy właśnie zastosuj szybki atak, i gdy bestia zostanie nim zraniona, wróć do atakowania w normalny sposób. Jeśli nabierzesz wprawy, to będziesz mógł pokonać nawet 30 wilków śnieżnych na pierwszym poziomie i najgorszym mieczem - wystarczy zachować płynność ataków, i nie zostaniesz nawet tknięty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem. Koleś każe mi zabić te krowy na farmie. Ja je zabijam (wszystkie 6) i... nic się nie dzieje. Nie ma żadnego napisu typu zadanie wykonane, a jak do niego wracam to nic nie mówi, jakby zadanie było nieskończone. A bez tego chyba nie da sie zacząć tej rewolucji przeciwko orkom, a sam ich nie dam rady wyrżnąć. Co mam zrobić? Ewentualnie, czy bez zabijania tych orków mogę iść do następnego miasta i fabuła się dalej potoczy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...