Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Aha, właśnie. Co do tej walki dwoma ostrzami na mistrzowskim poziomie... Napisane jest, że bohater zadaje większe obrażenia i są nowe ciosy, których...nie ma O co znowu biega ?

O to biega, że twórcy mięli widocznie ambicje na bardziej rozbudowany system walki, a wyszło tak jak jest, czyli wręcz prostacko. Z ambicji pozostał tylko stary opis. Nowych ciosów nie ma, możesz cieszyć się tylko większymi obrażeniami.

Kurde, zaczynam panikować Nie, to tak nie może być. Przeczytałem, że Georg jest jednym z Paladynów, który musi otrzymać pobłogosławiony już Ognisty Puchar. Georga...omg, Orkowie go zabili.
Rudy. Przechodz grę od nowa albo(...)

A po kiego grzyba? Ognistych pucharów wcale nie trzeba oddać paladynom. Fakt, musisz zdobyć je wszystkie, by potem móc je nasycić, ale na tym koniec, przynajmniej, jeśli chodzi o część konieczną do ukończenia głównej fabuły. Reszta to już tylko własna satysfakcja z ukończenia wieloetapowego questa i otrzymania, dość pokaźnej, jak mniemam, ilość expa. Sam pucharów też nie oddałem, bo jednego z paladynów załatwili Orkowie, jednego sam uciachałem, bo mnie troszkę zdenerwował. :wink: Nie przeszkodziło mi to jednak w skończeniu gry po stronie Innosa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg, szok po poście Vercettiego :shock: ...

...ale wielka ulga po Twoim poście, już myślałem, że Tommy ma rację :P

Więc nic specjalnego się nie stanie jeśli nie oddam tych pucharów :)

Dzięki :)

Co do tych ciosów, ehh następny powód z którego mogliby wydać G3 ze trzy miesiące później ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tego typu problem: z Georgem w Ghocie ,pokonałem demona,pomoglem buntownikom ja odbic ale zapomnialem wczesniej uwolnic georga z rak(łap) dowodcy orkow. Po odbiciu oczywiscie orkow nie ma(i dowodcy) a jak rozmawiam z georgiem to nie ma opcji dialogowej zeby go uwolnic....ZONK?Jest jakis sposob na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co tu pisze zebranie 12 pucharów jest NIEZBĘDNE do ukończenia głównego wątku? Obawiam się, że mogę mieć problem z którymś z pucharów, tzn. nie wiem czy wszystkie jestem w stanie znaleźć (najbardziej boje się o tego niewolnika w Monterze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka :)

i ja mam problem z grą :/

włączam gre i widze migotania obrazu(tekstur) np na schodkach na scianie domku lub na podlodze gdy wejde do jakiejs chatki :/ oraz zlepke pikseli na niektorych chatkach wejscach do nich itp itd

screen na ktorym to widac (zaznaczone)

http://img407.imageshack.us/img407/8532/bladg3le9.jpg

nowy sprzet wiec nie wiem co sie dzieje

4,8GHz

2GB ram

gf8800 gt 512mb

tak samo jest jak i na najwyzszych i najnizszych ustawieniach gry :/

prosze o pomoc bo gra jest fajna a ja nie wiem co sie dzieje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sparhawk999 - Chodzi ci zapewne o Gorna? Teraz już raczej nic nie zrobisz, ale nie tracisz nic wielkiego poza pewną ilością expa, bo ten npc później nie jest Ci juz do niczego potrzebny (o ile dobrze pamiętam), miał Ci tylko pomóc w wyzwoleniu Gothy, a skoro poradziłeś sobie sam...

@ mateuszpryma - Nie martwiłbym się za bardzo o ogniste puchary. Większość z nich odnajdujemy przy okazji wykonywania innych questów i właściwie nie ma możliwości ich przeoczenia. Niewolnik pracujący w monterze przy wykopaliskach oddaje nam go zupełnie za darmo, jeśli tylko z nim pogadamy.

@ caroo - Czy tekstury faktycznie 'migoczą', czy też po czasie stają się ostre i problem znika? Na screenie wygląda to tak, jakby program nie nadążał z doczytywaniem tekstur w wyższej rozdzielczości, dlatego najpierw wyświetla ich wersję skompresowaną.

Standardowe środki pomocy doraźnej - najnowsze stery do karty, najnowsza wersja directX i patch do Gothica. I jeszcze pytanie, czy sprzęt jest podkręcany?

PS: Sam miałem problem z opóźnieniami w doczytywaniu tekstur (z tym, że bez 'migotania), w moim przypadku były to ostatnie dni życia dysku twardego, ale Twój sprzęt jest nowy, więc ta opcja raczej odpada. Pozostaje jednak możliwość uszkodzonego kabelka sATA, które to często się psują.

--------

Edit, post poniżej:

Imo, wyraźnie problem z kartą graficzną, sprawdź, czy w innych grach też nie pojawiają się takie artefakty, najlepie wykonaj długi test (tak z pół godziny) benchmarkiem 05 lub 06. Jeśli pojawią się błędy w wyświetlaniu grafiki będziesz miał pewność, że to wina karty. Skoro sprzęt jest nowy nic nie stracisz, poza zdrowiem i zszarganymi nerwami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zabić wszystkich orkowych przywódców, a w szczególności Kana z Faring. Wtedy zadanie powinno zostać zaliczone. A jeśli rzeczywiście uwolniłeś już wszystkie miasta to być mmoże jakiś dowódca uciekł... To wtedy klops :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem takiej tereści gdy idę do klasztoru magów ognia żeby porozmawiać z Miltenem, jeden z magów mówi że znajde go w Komnacie óświecenia a gdy tam wchodze to miltena tam nie ma... czy można to jakoś naprawić

Mówiąc "komnatę oświecenia", masz na myśli miejsce, do którego dostać się można tylko po schodach, omijając strażnika? Wiesz, dawno w Gothica 3 nie grałem, i troszkę pozapominałem tych nazw. ;) Jeśli nie- Milten stać będzie po prawej stronie, przed posągiem Innosa w omawianym przeze mnie miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , mam głupi ale prawdziwy problem . Jak dobijać wrogów ????? Mam od kolesia z Reddock misję żeby skasować orków z farmy . Ja ich koszę a oni po chwili wstają i latają sobie jakby nigdy nic . Ich broń jest sporo warta , sprzedawać ją? Czy może kiedy osiągnę odpowiednią siłę używać ich sam ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , mam głupi ale prawdziwy problem . Jak dobijać wrogów ????? Mam od kolesia z Reddock misję żeby skasować orków z farmy . Ja ich koszę a oni po chwili wstają i latają sobie jakby nigdy nic . Ich broń jest sporo warta , sprzedawać ją? Czy może kiedy osiągnę odpowiednią siłę używać ich sam ???

PPM i jak pokaże Ci się nazwa NPC-ta to LPM przytrzymaj (musisz być dość blisko) :)

A broń sprzedawaj, nie opłaca się tyle pakować w siłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrogow dobijasz przytrzymujac lewy przycisk myszki i bodaj "w" jak dobrze pamietam :wink: . Bronie mozesz sprzedac bo sa bezuzyteczne.

Dobrze pamiętasz. Tak się dobija wrogów w Gothicu 1 i 2/NK.

W 3 trzeba przytrzymać PPM a następnie LPM (niepuszczając rzadnego z tych klawiszy do czasu zadania ciosu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale z tego co wiem Gothic 3 nie obsługuje kart z serii FX i MX . Poza tym procka masz trochę słabego .

Hej , ja gram , prawie wszystkie zadania z tej kotlinki buntowników wykonałem i nabyłem broń Ognisty miecz . Dobra broń ? Poprzednia broń początkowa zadawała tylko 50 obrażeń a ta 100 , to chyba postęp .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale z tego co wiem Gothic 3 nie obsługuje kart z serii FX i MX . Poza tym procka masz trochę słabego .

Hej , ja gram , prawie wszystkie zadania z tej kotlinki buntowników wykonałem i nabyłem broń Ognisty miecz . Dobra broń ? Poprzednia broń początkowa zadawała tylko 50 obrażeń a ta 100 , to chyba postęp .

Na początku b.dobra :) Wkurzający ten odgłos trochę, ale będziesz miał ją dość długo. Następną bronią, którą opłaca się mieć, a raczej wykuć to Miecz Półtoraręczny. Jeśli będzie kasa i plan Półtoraka do kupienia to kupuj, później wykuj i naostrz, lepsze od Ognistego i nie syczy --" :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja w Cape Dun : Jestem mistrzem areny , oddałem zaginionego niewolnika właścicielowi , dałem mikstury kwatermistrzowi , wykradłem 3 złote kielichy Ukrassowi i dałem alchemikowi zioła . Mam jednak zbyt złą reputację aby porozmawiać z Urukiem . Jedyna misja jaka została w tym mieście to dostarczyć towary Ukrasowi któremu ukradli je złodzieje . Ale ja niewiem gdzie dokładnie szukać . Nie piszcie że na wschodnim wybrzeżu bo nawet niewiem gdzie to jest . Tylko jakoś troszkę konkretniej . Np. po wyjściu bramą skręć w lewo itd . Proszę o pomoc . Aha i oczywiście zająłem się plagą bandytów i zabiłem ortegę .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja w Cape Dun : Jestem mistrzem areny , oddałem zaginionego niewolnika właścicielowi , dałem mikstury kwatermistrzowi , wykradłem 3 złote kielichy Ukrassowi i dałem alchemikowi zioła . Mam jednak zbyt złą reputację aby porozmawiać z Urukiem . Jedyna misja jaka została w tym mieście to dostarczyć towary Ukrasowi któremu ukradli je złodzieje . Ale ja niewiem gdzie dokładnie szukać . Nie piszcie że na wschodnim wybrzeżu bo nawet niewiem gdzie to jest . Tylko jakoś troszkę konkretniej . Np. po wyjściu bramą skręć w lewo itd . Proszę o pomoc . Aha i oczywiście zająłem się plagą bandytów i zabiłem ortegę .

Jeśli skrzyń Urkrassa nie ma w jaskini Ortegi to są na wybrzeżu dokładnie na południowy-wschód od Jensa pilnowane przez grupkę bandziorów :)

Tu : skrzynieurkrassaow3.png

A teraz mój problem. Otóż włączam dzisiaj Gothica i nie ma głosów :/ Odgłosy otoczenia, muzyka, itp. wszystko jest, ale NPC nie mają głosu tak samo jak Bezi, co się stało? Jak mogę temu zaradzić? Plz, pomóżcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Rudy ... Zakłądam że grasz na oryginalnej płytce i nie wpisywałeś żadnych kodów . Może coś przypadkiem zmieniłeś w opcjach w grze??? Poza tym w innych procesach na kompie wszystko działa tylko z Gothikiem jest źle? Mogłoby pomóc skopiowanie zapisanych gier i reinstall gierki . Takie jest moje zdanie .

A teraz pytanko . Którą drogę wybrać najlepiej ? Orków , buntowników czy Asasynów .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Rudy ... Zakłądam że grasz na oryginalnej płytce i nie wpisywałeś żadnych kodów . Może coś przypadkiem zmieniłeś w opcjach w grze??? Poza tym w innych procesach na kompie wszystko działa tylko z Gothikiem jest źle? Mogłoby pomóc skopiowanie zapisanych gier i reinstall gierki . Takie jest moje zdanie .

A teraz pytanko . Którą drogę wybrać najlepiej ? Orków , buntowników czy Asasynów .

1. Tak

2. Nie wpisywałem.

3. Nie zmieniałem, bo nawet patrzyłem spowrotem do opcji i dialogi na 100% ;/

4. Ta...tylko z Gothikiem jest źle...

A co do pytanka, chociaż nie przeszedłem jeszcze Gothica to za bardzo Ci doradzać nie powinieniem, ale na Twoim miejscu wybrałbym Buntowników. Jak narazie zajefajnie się gra po ich stronie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mój problem. Otóż włączam dzisiaj Gothica i nie ma głosów Odgłosy otoczenia, muzyka, itp. wszystko jest, ale NPC nie mają głosu tak samo jak Bezi, co się stało? Jak mogę temu zaradzić? Plz, pomóżcie.

Najprostsze rozwiązanie to reinstalka gry, jeśli problem nie zniknie możesz zacząć kombinować nad innymi możliwościami.

A teraz pytanko . Którą drogę wybrać najlepiej ? Orków , buntowników czy Asasynów .

To już raczej prywatna decyzja i uzależnić powinieneś ją tylko od tego, która grupa bardziej Ci się spodoba. Rozwoju bohatera w żadnym z wypadków sobie nie ograniczasz, bo w każdej ze społeczności znajdziesz odpowiednich nauczycieli, a przez długi okres czasu będziesz mógł się przemieszczać swobodnie pośród każdej z grup. Będziesz miał tym samym dostęp do, w zasadzie, wszystkich umiejętności. Nawet jeśli jakiś skill będzie dla ciebie nieosiągalny - np. mistrz dwóch ostrzy - wymaga 75% repki u assasynów, to będziesz mógł zdobyć go w inny sposób, w tym wypadku wyposażając się w Miecz Mistrzowski.

Sam przeszedłem G3 po stronie rebeliantów i zakończenie mimo wszystko troche mnie rozczarowało. Planuję ukończyć gierę jeszcze raz, tym razem jako 'neutralny' (ale najpierw nwn2 ;p).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...