Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

co do tej montery.... ja od zadnych paladynow zgody nie bralem, rewolucje zaczynalem zalatwiajac orki w monterze a buntownicy mi pomagali... a jak ich zalatwilem (orkow) to zanosilem ten list i przy okazji sie pochwalilem osiagami... przynajmniej tak zrobilem ja.. proboj roznych sposobow na misje sposobow na misje jest duzo bo np mi sie udalo przed montera wybic ben erai czy jakies tam miasto na pustyni... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
(...) Czy gdy kupię pełną wersję to może być prawdopodobieństwo, że G3 będzie chodził gorzej (czyli w moim przypadku nie grywalnie)? Czyli czy jak mogę grać komfortowo na min. detalach to czy pełna wersja też da radę?(...)

I czy w pełniaku w porównaniu do dema są miejsca gdzie są jakieś duże efekty graficzne? Wtedy raczej mi już nie da rady :(

Pełna wersja za sprawą patchy powinna chodzić nawet lepiej niż demo, w dalszych etapach pojawiają się jeszcze bardziej bajeranckie krajobrazy, ale pewnie na twoim sprzęcie wiele to nie zmieni, bo i tak masz maksymalnie obniżony zakres widoczności. Btw, na dniach ma pojawić się oficjalny patch (no nareszcie) do G3 poprawiający masę błędów w questach (tą częścią zajmują się fani), usuwający wszelkie uciążliwe zabezpieczenia (przy kazdym uruchomieniu sprawdzane byly co ważniejsze, o ile nie wszystkie, pliki gry, dodatkowo już w czasie działania kontrolowana była co jakis czas, obecność płyty w napędzie) oraz, podobno, zdecydowanie poprawiający wydajność silnika. Możesz więc wyczekiwać na tę łatkę i mieć nadzieję, że faktycznie zdziała tyle, ile obiecują twórcy.

:arrow: Garet911

Z tego, co pamiętam miałem dokładnie taki sam problem. W końcu się zdenerwowałem i po prostu zacząłem chlastać orków. Walka w pojedynke (no ok, przyłączają się niewolnicy, ale mięczaki z nich straszne) nie jest najłatwiejszym zadaniem, ale jakoś sobie z tym poradziłem.

:arrow: Errdil

O ile się nie mylę powinien teleportować się od razu, po tym, jak wręczysz mu kamień. Spróbuj wczytać wcześniejszy save i dać mu kamień jeszcze raz, jeśli to nie pomoże... no cóż, taki to już gothic i jego małe stadko bugów. Polecam Community patche, choć w chwili obecnej lepiej chyba zaczekać na mający pojawić się w najbliższym czasie oficjalny patch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Ściągnąłem demo G3 zainstalowałem i na najniższych detalach daje rade ( po kombinowaniu z plikami ini.). Moje pytanie brzmi: Czy gdy kupię pełną wersję to może być prawdopodobieństwo, że G3 będzie chodził gorzej (czyli w moim przypadku nie grywalnie)? Czyli czy jak mogę grać komfortowo na min. detalach to czy pełna wersja też da radę?

Mój PC:

Athlon 1800+

Radeon 9600pro

764 RAM

I czy w pełniaku w porównaniu do dema są miejsca gdzie są jakieś duże efekty graficzne? Wtedy raczej mi już nie da rady :([/quot

ja mialem radeona 9800 1 gb ram celerona 2,8 i gra mi sie zacinala na najniższych detalach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I czy w pełniaku w porównaniu do dema są miejsca gdzie są jakieś duże efekty graficzne? Wtedy raczej mi już nie da rady :(

Na twoim miejscu odpuściłbym sobie Gothica 3. Nie mając nawet 1GB Ram gra raczej nie będzie sprawiała przyjemności. Słyszałem, że pełna wersja działa gorzej niż demo, ale z drugiej strony do pełnej wersji wyszło kilka patchy - najlepiej sprawdź czy jakiś z nich optymalizuje grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam kupiłem tydzien temu nowego kompa (2gb ram 800mhz, GF 8800GT, C2D E6850 @ 3,00 GHz) i wczoraj wgralem gothica i co mnie zdziwili tnie sie ;/ ale nie cały czas tylko jak np wchodze do jaskini czy wychodze lub nawet jak po mapce biegam nawet do 3 sekund potrafil sie zaciac czy dalo by sie to zacinanie wyeliminowac?

i mam jeszcze jeden problem podczas gry (czesto gre przez to zapisuje) wyskakuje bład "Where is guru?" czy jakos tak a bład dotyczy sie pliku fmodex.dll jakis plik od dzwieku sciagnolem jakis z eMule ale byl za stary i wogole dzwieku nie bylo :P znajomy mi przez gg wyslal z crysisa ale ten byl za nowy i w ogole sie gra nie wlaczala dalo by sie to jakos naprawic? mam jeszcze jeden rodzaj bledu "Where is guru?" pisze (tym razem po polsku) ze za malo pamieci fizycznej lub wirtualnej na wykonanie operacji (w tym czasie mam zajete ok 1,90 gb ram) da sie to jakos naprawic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem tydzien temu nowego kompa (2gb ram 800mhz, GF 8800GT, C2D E6850 @ 3,00 GHz) i wczoraj wgralem gothica i co mnie zdziwili tnie sie ;/ ale nie cały czas tylko jak np wchodze do jaskini czy wychodze lub nawet jak po mapce biegam nawet do 3 sekund potrafil sie zaciac czy dalo by sie to zacinanie wyeliminowac?

Nie da się x]

Oczywiście możesz użyć Gothic 3 Optimizer, ale raczej niewiele to da. Gra ma po prostu SKOPANY SILNIK, i nic jej nie pomoże.

No może prócz tego "wielgachnego-super-patcha" który podobno ma wyjść na początku TEGO roku :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.

Otóż jestem w Verengardzie. I podczas walki z orkami, przez przypadek walnąłem jednego buntownika(gram po ich stronie) kulką ognia i niestety padł :/ nie zwróciłem na to uwagi. Podczas dalszego koszenia orków systematycznie robiłem save. Potem przy wejściu do zamku króla gdzie buntownicy walczą o orkami, mam i orków i buntowników na czerwono i wszyscy mnie atakują :/.Nie moge porozmawiać z królem:/. Odczekałem nawet 2 dni i potem tam wróciłem ale nic się nie zmieniło. Czy jest na to jakiś sposób? Nie wiem jakiś kod, cokolwiek? Z tego co wiem rozmowa z królem i sam Verengard mają znaczenie dla fabuły. PROSZĘ O POMOC :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Kiedy biore tego paladyna ze świątyni w Vengardzie i "czyszczę" drogę w pewnym momencie kiedy jest szaman, strzela on czymś lodowym i mi ten paladyn sie zamraża. Kiedy skończyłem z szamanem on nadal stał zamrożony. Czekałem, puszczałem ogniste kule i nic! Da sie coś z tym zrobic czy tylko load game lub pozostawienie paladyna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie da załatwić "niezużytą". Ale zużyta nie różni sie statami. Jeśli oswabacałeś Cape Dun z Wenzelem i masz u niego quest "Miecz Wenzela" keidy bedziesz mu go oddawać mozesz zdzielic go po główce jak to radził Cormac w swoim poradniczku. Bedziesz mial i tarcze i miecz paladayna (zużyty, jednak). A jeśli po stronie orków to w reddock jest dwóch paladynów chyba, a jeden napewno ma takową tarcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Czy jest możliwość ustawienia w G3 rozdzielczości 640 x 480? Słyszałem, że jest to możliwe, tylko pytanie gdzie?
w pliku ini możesz ustawić rozdzielczość z tego co pamiętam, albo w konfigu nawet w plikach z grą ... wystarczy poszperać .. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo tego pytania, jest to calkiem nowe pytanie, a co za tym idzie jest ono dosc ciekawe i fajne... Postaram sie na nie odpowiedziec, a wiec musisz zalozyc bron jako kilofa, ale co za tym pojdzie nie bedziesz mogl sie bronic. Rowniez Cie pozdrawiam serdecznie i milo. Mam nadzieje, ze Ci pomoglem, a tak swoja droga to niezle z Ciebie ziolko przystojniaczku. :arrow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...