Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

lol, takie bledy moga sie zdazyc raczej kazdej grze... jak sejwujesz a cos sie stanie z kompem, z wieloma grami mialem problem, ale tez jak sejwujesz i np. gra sie wylaczy, zahaczy, no i trudno, od razu wysylac do producenta, to troszku glupie, jak fajna gra to mozesz przejsc jeszcze raz i zapisywac na conajmniej 2 slotach, trza tez sie samemu wystrzegac, a nie kupilem gre i nic nie moze sie stac, gram juz wiele lat i moge powiedziec ze w z reguly kazdej grze jakies problemy wystepuja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jeśli ktoś ma kłopot z znalezieniem kogoś lub czegoś to podaje link do interaktywnej mapki http://rapidshare.com/files/54628298/G3iMap.rar.html Wpisuje się tam nazwę szukanej rzeczy i automatycznie wyświetla nam ich położenie wraz z opisem. Niestety po angielsku, ale imiona są niezmienione więc to nie powinno mieć znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótka piłka:

Od całkiem niedawna Gothic 3 jest do kupienia za 60 zeta. Pójdzie mi na takim sprzęcie?:

AMD Athlon 2600 XP+ (ok. 2 GHz)

1GB RAM

Gigabyte nVidia GeForce 6600GT

Sprzęt mam dosyć wiekowy, po paru upgrade'ach. Tylko procesor słabuje, reszta daje radę generalnie... Bo dema G3 chyba nie ma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość zakupienia G3 za 15 zł od kolegi, ale nie wiem czy to ma sens, bo zapewne na moim starym, poczciwym kompie nie ruszy (ale może jednak). Mój konfig to: Athlon 1800+, GeForce 5200, 1 GB RAM. Nie śmiejcie się i z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję na reputację dla asasynów i Gonzales (w Mora Sul) zlecił mi zabicie wszystkich 7 magów wody. Zabiłem już 2: Riordrana i VAtrasa. Gdzie są pozostali? Bardzo proszę o pomoc.

Na TEJ mapce znajdziesz wszystkich magów wody.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zabijanie magów wody, co? Przez chwilę myślałem o kupnie trójki, ale jeśli to trzeba by być asasynem... zastanowię się dłużej. Jeszcze trochę, a przypominaliby grono pedagogiczne niewidzalnego uniwerytetu ze Świata Dysku :lol: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej jaskini z ortegą(wiem że to ona bo jest taka jak ją opisują na forach a pozatym jest tron) ale tam kurde nie ma ortegi co jest???????? pomocy proszę!!!!!!!!!!!!!! CHCIAŁEM ZAUWAŻYĆ ŻE ZNALAZŁEM PRAWIDŁOWĄ JASKINIE(BYŁ TAM OLEJ DO LAM I PACZKI DLA URKRASSA ALE PRÓCZ LUDZI ORTEGI JEGO TAM NIEMA)

Pomocy proszę :!: :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można dobić przeciwnika po powaleniu go?

Przytrzymujesz PRAWY PRZYCISK MYSZY [PPM] gdy jesteś przy "powalonym" kolesiu, i wciskasz LEWY PRZYCISK MYSZY! [10000x to już było.]

Hmm... zabijanie magów wody, co? Przez chwilę myślałem o kupnie trójki, ale jeśli to trzeba by być asasynem... zastanowię się dłużej. Jeszcze trochę, a przypominaliby grono pedagogiczne niewidzalnego uniwerytetu ze Świata Dysku :lol: .

Nie bój się, NIE TRZEBA ZABIJAĆ MAGÓW WODY, jest to tylko jedna z dostępnych w grze dróg. Jeśli jesteś za Innosem, czy Adanosem wcale nie musisz ich zabijać. Wręcz przeciwnie - masz im pomóc! [jeśli chcesz]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że jak pierwszy raz przechodziłem gothica to znalazłem duzą, kilkupoziomową jaskinię gdzie siedziało sporo gargulców. Nigdy później już tam nie umiałem trafić. Ktoś może mi powiedzieć gdzie jest ta jaskinia?

W okolicach Montery jest taka jaskinia. O ile dobrze pamiętam wejście do niej jest obok obozu rabusiów pszenicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Około 1 miesiąca temu kupiłem grę gothic 3 w serii platynowa kolekcja w sklepie Empik. Po zainstalowaniu gra działała normalnie. Jednak w międzyczasie musiałem reinstalować system operacyjny. Po reinstalacji systemu spróbowałem zainstalować grę. Wszystko szło normalnie. Niestety, po urochomieniu nowej gry, zastłem czarny ekran z widocznymi paskiem szybkiego użycia, kompasem, paskami zdrowia i tylko niektórymi elementami otoczenia typu stoły, kłody, ławki, kamienie i częścią postaci. Co zrobić by gra działała poprawnie, tak, jak przed reinstalacją systemu?

Jestem pewien, że nie jest to wina konfiguracji komputera ponieważ wcześniej gra działała zupełnie normalnie.

Pposzę o szybką odpowiedź.

Moja konfiguracja (jakby co):

AMD Athlon 2.0 GHZ;ATI Radeon 9600 Pro 256MB; 786MB ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...