Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Mam problem.

Aby Ingvar nauczył mnie kucia broni z czystej rudy musze zdobyć pozwolenie innych kowali. Mam zgody Pedara i kowala z klanu wilka.

Jednak kowala z klanu ognia po prostu NIEMA i nie było.

Czy można go przywołać za pomocą kodów i jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jednak to nic nie dało .. Gra się ładuje i pod koniec ładowania wyłącza.. Może będzie ktoś znał rozwiązanie jak przedstawie to tak :

Kiedy już dochodzi podczas instalacji do kopiowania plików (engine.dll , game.dll , GothicIII.exe) to wyskakują dwa okna:

1)To w instalatorze

Błąd Pliku

W pliku 'H:Gothic IIIengine.dll' wystąpił następujący błąd.

Dostępnych jest więcej danych

(0xea)

i trzy guziczki: Przerwij, Ponów Próbę, Ignoruj

2)Monitor mks_vir - Znaleziono wirusa

H:Gothic IIIengine.dll

zawiera podejrzane działanie (heurystyka) :

Heur.Win32

Wirusa nie da się usunąć

To samo przy dwóch pozostałych plikach...

Wie ktoś co można z tym zrobić ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie znjade 3 paczki z bronia dla Phila w Cape Dun ?? mam juz jedna ale pozostałych dwóch nie moge znaleźć :/

Ja wiem:P

Cape Dun

2x duża jaskinia pod miastem (przy ognisku goblinów)

1x w domku Urkrasa

1x w namiocie obok areny

1x obok namiotu Gamalsa

1x przy wejściu do więzienia przetrzymywanego przez orków paladyna

Powinno wystarczyć. :cyclopsani:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem tego typu ,że za nic nie moge się nauczyć wyrabiania trucizn. Do jakiego nauczyciela bym nie poszedł, płacę mu, wykorzystuję punkty nauki, pokazuje się na ekranie zielony napis "nauczono..." a w umiejętnościach nic, okienko z symbolem umiejętności nadal przyćmione...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem tego typu ,że za nic nie moge się nauczyć wyrabiania trucizn...

Nie ma takiego nauczyciela, który nauczył by cię wyrabiania trucizna:P przywitaj się z kolejnym bugiem w grze.

Będziesz musiał (chyba) zacząć grę od nowa aby móc wyuczyć się tej umiejętności...ale nie gwarantuje, że już będzie działać. Nie wiem od czego to zależy;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się ostatnio na zakup G3. Zanim zacząłem grać przejrzałem mini-poradnik dołączony do CDA. CormaC poleca tam nauczyć sie umiejętności "szybka nauka". Problem w tym, że opis skilla jest dosyć skromny, teoretycznie 'po awansie na kolejny poziom powinienem dostać dodatkowy punkt nauki', ale mozna to różnie zinterpretować... Z jednej strony mogę dostawać po prostu 11pn zamiast 10 po awansie na wyzszy lvl, z drugiej moze być tak, ze za każdy poziom, o ktory awansowałem po wyuczeniu się umiejętności dostaję o 1pn więcej, czyli najpierw 11pn, później 12, 13 itd. I teraz mam dylemat, zamierzam grać typowym warriorem, a żeby nauczyć się 'szybkiej nauki' (hmm, nie ma to jak nauczyć się uczyć :wink:) musiałbym podnieść pradawną wiedzę na 100, do tego 5pn na naukę skilla, musiałbym więc wydać 105pn, zeby się tej umiejętności nauczyć... Wtedy byłoby to kompletnie nie opłacalne, bo po awansie o 50lvl'i "zyskałbym" jedynie 50pn, więc wciąż byłbym 55pn do tyłu... Przy drugiej rozważanej opcji zaś, dostałbym 60pn(10+50z umiejętności) po awansie z lvl'u 59 na 60 (zakładając, ze nauczyłbym się tego skilla na 10lvl'u).

W pierwszym przypadku - deal kompletnie nieopłacalny, w drugim zysk punktów nauki byłby wręcz przegięty...

Się rozpisałem, a pytanie jest proste, do kogoś kto juz grał - jak dokładnie działa ten skill, bo wstrzymuję się przez niego z wydaniem 60pn :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dokładnie działa ten skill, bo wstrzymuję się przez niego z wydaniem 60pn :wink:

Heh po awansie na kolejny level dostajesz 11punktów nauki zamiast dziesięciu...i to wszystko:P.

Wydawanie na tę umiejętność więcej niż 5 punkcików kompletnie się nie opłaca jeśli masz zamiar grać wojownikiem. Szczególnie, że wystarczy pobawić się w szukanie pulpitów oraz handlarzy mających na sprzedaż tabliczki - ja właśnie w taki sposób zdobyłem ponad 120 prastarej wiedzy. A jeśli i to nie wystarczy to udaj się do jednej ze świątyń na pustynie - znajdziesz tam tyleE tabliczek, że ho! ho!.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie gdzie znjade 3 paczki z bronia dla Phila w Cape Dun ?? mam juz jedna ale pozostałych dwóch nie moge znaleźć :/

hmm jeśli komus za chiny nie chce się szukać skrzyń, paczek z broniąn NCP-ów itd, itp ble ble to zachęcam do ściągniecia interaktywnej mapy świata Gothic 3:

http://www.aeonsx.de/extern/forum/aho/g3imap.rar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jednego pucharu ognistego . Wiem że jest on w pobliżu Okary i w jaskini z magie ale niemoge go znaleźć Pomuści prosze !!!

Ściągnij mapę świata, którą podał genziutex kilka postów wyżej. Gdy ją uruchomisz wejdź w zakładkę Myrtana > Objects > Fire Chalices. Na mapce zostaną pokazane dokładne położenia ognistych pucharów w Myrtanie. Puchar, który poszukujesz jest chyba pod numerem 7.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to nic nie dało .. Gra się ładuje i pod koniec ładowania wyłącza.. Może będzie ktoś znał rozwiązanie jak przedstawie to tak :

Kiedy już dochodzi podczas instalacji do kopiowania plików (engine.dll , game.dll , GothicIII.exe) to wyskakują dwa okna:

1)To w instalatorze

Błąd Pliku

W pliku 'H:Gothic IIIengine.dll' wystąpił następujący błąd.

Dostępnych jest więcej danych

(0xea)

i trzy guziczki: Przerwij, Ponów Próbę, Ignoruj

2)Monitor mks_vir - Znaleziono wirusa

H:Gothic IIIengine.dll

zawiera podejrzane działanie (heurystyka) :

Heur.Win32

Wirusa nie da się usunąć

To samo przy dwóch pozostałych plikach...

Wie ktoś co można z tym zrobić ??

Jeśli jeszcze sam tego problemu nie rozwiązałeś to aby gra sie poprawnie zainstalowała mósisz wyłączyć antywirusa bo pliki te mogą być wykrywane jako niebezpieczne. U mnie tak było i po wyłączeniu antywirusa było dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma problem taki, że różne przedmioty, np. miecz, skrzynki, łuk, mikstury itp. ma niebieskie, są kontury ale są niebieskie, a po jakimś czasie komputer mu się resetuje ale to pewnie z przeciązenia. Proszę w jego imieniu o pomoc. Myślałem że wystarczy zainstalować stery do karty lub patcha ale nie próbowaliśmy, liczymy na waszą pomoc. Jego komputer:

Celeron 2,40 GHz

512 RAM DDR I

GF 5200 128MB

Win XP z SP 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jemu chodzi, owszem przycina się ale to nie wina ramu że są niebieskie skrzynki chyba, to pewnie sprawa karty, ale woli się upewnić zanim będzie coś wymieniać

Ja bym przeinstalował DirectX i sterowniki, ale jakby to nie pomogło to nie wiem co. :(

Aha i ponawiam swoje pytanie:

Gdzie można kupić miksturę na osłabienie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...