Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

Ten gość już to zrobił, teraz nie żyje - widać zabicie go nie pomogło:)

Gierkę już odinstalowałem i uznaję ją za skończoną...

Powiedzcie mi tylko, co przegapiłem - zakładając, że zaliczyłem misje "Oswobodzenie Myrtany".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Powiedzcie mi tylko, co przegapiłem - zakładając, że zaliczyłem misje "Oswobodzenie Myrtany".
A więc przegapiłeś filmik na zakończenie-o ile można to nazwać filmikiem bo to raczej był pokaz slajdów podczas którego bezimienny mówił co się działo. No a poza tym przegapiłeś zakończenie ze strony beliara i adanosa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - przede wszystkim walka na arenie - ale o tym chyba nie zapomniałeś...

3 misje dla Gonzalesa - miecz wygrany podczas turnieju, danina i niewolnica z obozowiska na zachód od Mora Sul. Następnie znalezienie zbiegłego niewolnika - chyba Yussufa, praca dla kupców - to też dużo daje, następnie znalezienie złodziei, którzy zwędzili kupcowi przed miastem złoto, znalezienie Assasyna Ramireza, eskortowanie jakiegoś siłacza o dziwnym nazwisku na pole ruin Mora Sul...

Więcej nie pamiętam, za te zapomniane serdecznie załuje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Mógłby ktoś dać mi linki do patchów od 1.9 wzwyż? Szukałem ale nic nie znalazłem. W jakiej kolejności je wgrywać? Który z patchów najbardziej poprawia wydajność? I jaki jest najnowszy? Uprzedzam że mam oryginalną premierową wersje od CDProjekt tylko dużo błędów i się tnie... I Jeszcze jedno ważne pytanie... Czy można później te patche odinstalować? Z tego co wiem ta wersja co ja mam jest 1.8...Pozdrawiam i proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie patche ściągniesz ze strony http://www.gram.pl/ (chwilowo jest niestety niedostępna)- powinieneś się tam zorientować co i jak:P, oczywiście trzeba je zainstalować w kolejności 1.8 -> 1.9... odinstalować się raczej nie da...bo i po co?

Nie poprawiają nic szczególnego... według niektórych nic nie poprawiają:P

sagem---> co do podarunków dla Gonazlaesa przyjmuje on jeszcze bagienne ziele z Lagos - dostaniesz za to +5 do reputacji w mieście:P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentium 2.8, 512 RAM, GeForce 64 MX

takie są parametry mojego laptopa - warto kupić Gothic 3? Pójdzie mi chocby w minimalnych parametrach?

zapomnij, minimalne wymagania to P2.8, 1GB RAM i i karta typu GF 7800GTX. To jest wg producenta, natomiast z opinii graczy wynika, że bez 1.5 GB RAM i mocniejszych procka oraz karty graficznej nie da się grać, bo haczy. Dlatego sam mając lepszy sprzęt od Twojego nawet się nie przymierzam do kupna G3. A na 512 MB RAM to na pewno nie pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipa jednym słowem :?

Patowa sytuacja bo uwielbiam tą grę! Gothic 1, 2, oraz Noc Kruka przeszedłem po kilka razy a teraz Gothic 3 jest dla mnie tylko marzeniem :cry:

No ale co zrobić - trzeba z tym jakoś żyć :P Nie mam zamiaru wydawać na komputer mase pieniedzy zeby tylko pograc w G3, za dużo wyrzeczeń ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pentium 2.8, 512 RAM, GeForce 64 MX

takie są parametry mojego laptopa - warto kupić Gothic 3? Pójdzie mi chocby w minimalnych parametrach?

zapomnij, minimalne wymagania to P2.8, 1GB RAM i i karta typu GF 7800GTX. To jest wg producenta, natomiast z opinii graczy wynika, że bez 1.5 GB RAM i mocniejszych procka oraz karty graficznej nie da się grać, bo haczy. Dlatego sam mając lepszy sprzęt od Twojego nawet się nie przymierzam do kupna G3. A na 512 MB RAM to na pewno nie pójdzie.

Gdzies tu kiedys widzialem filmik jak gosc odpalil Gothica 3 na 300 Mhz 128 MB RAM i GeForce 2 efekt lepiej nie pytac...(tekstur wogole nie widac...)

Na 512 RAM gra pojdzie bo znam takie osoby ktore graja na 512.

Kombinujac na upartego mozna było by zagrac na twoim sprzecie. Tyle ze radosci z tej gry raczej nie wyciagniesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Mam 1 GB Ram GForca 7600GT DWU RDZENIOWY PROCESOR gra mi się czasami przycina w czym tkwi problem . Pomuście
Nie dziw się że Ci sie tnie jak masz 1 GB ramu - to coś ma w minimalnych 1 GB więc 1,5 to takie rozsądne minimum do w miarę dobrego grania
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 GB Ram GForca 7600GT DWU RDZENIOWY PROCESOR gra mi się czasami przycina w czym tkwi problem . Pomuście

Mam DOKŁADNIE to samo co ty. :D Identyko sprzęt, też mi się od czasu do czasu przycina. Zobacze jak mi będzie chodzić po dokupieniu 1 GB RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko jak sprawdzić poziom zaufania w poszczegulnyh mjastah i u poszczegulnyh frakcji np: buntownikuw. Bo hce sobje kupić zbroje palladyna i mam nawet kaske uzbjeranom ale nikt mi jej niespszeda bo musze mjeć zaufanie na 50%.

ps: wjem że to dosyć głupje pytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta jest w stanie prawie idealnym malutkie ryski tylko..

Ale grę pożyczyłem wcześniej kumplowi ( na starym kompie mi nie ruszało) i działało mu spokojnie ... a teraz mi te błędy wyskakują .. ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!! Gra zaczeła mi się zawieszać, najpierw zacinał się podczas pierwszej reklamy. Potem kiedy pominąłem reklame zacina się podczas wczytywania. Zacina się i wyskakują jakieś dziwne paski.

Mój sprzęt to Sempron 2600+, GeForce 6600, 512 mb RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolus1

Nic dziwnego, że się zacina - Gothic 3 potrzebuje minimum 1 GB RAMu. Na tym komputerze raczej nie pograsz.

Wiem, wiem, ale działał. Cieło się nieźle ale grać się dało. NIe wiem czemu teraz sięzaczą zacinać. :cry: . Pomużcie. Proszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...