Skocz do zawartości

Gothic 3


marshall_91

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
I dokup se minimum 512 MB RAM. Grabie w G3 na 1 GB RAM nie jest zbyt mądre.

To w Gothicu 3 są grabie?? W moim opakowaniu niebyło... :)

A co do grania, to mam 1 GB RAM i jakoś nie jestem nękany zbytnio zaciachami gry. Chodzi całkiem płynnie bez zmian w plikach i.t.p. oczywiście gram na najniższych detalach, a jak na jakiś czas ojciec dołożył 512 MB RAMU z drugiej pary kości (bo stare sprzedawaliśmy dla lepszego działania kompa) to poprawy zbytnio niebyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukazał się już patch 1.12. Naprawia on jednak tylko drobne błędny i praktycznie nie zwiększa wydajności gry. Podobno tworzony jest duży patch, który zwiększy wydajność gry, ale jak na razie mało o nim słychać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wydane zostały już patche 1.11 (poprawia jedynie błąd z save'ami)

i 1.12 (jak napisałeś porawia tylko nieliczne błędy), ale na jednym z forów wyraźnie widziałem wzmiankę o patchu 1.10, też się zdziwiłem tą numeracją. Ale tak czy siak patch ma poprawić sporo rzeczy, czekam więc. Jak ktoś coś będzie wiedział to byłbym wdzięczny za newsy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Gothic 3 uruchomi się na konfigu mojego kolegi?

- ATHLON 1800

- 512 RAM Kingston

- GeForce 4200Ti 128MB

- Mainboard MSI

- Win XP sp2

Czy ktoś próbował grać na podobnym konfigu? Jeżeli gra będzie się ucruchamiać choćby na minimalnych detalach - to znośnie będzie jeszcze wyglądać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Gothic 3 uruchomi się na konfigu mojego kolegi?

- ATHLON 1800

- 512 RAM Kingston

- GeForce 4200Ti 128MB

- Mainboard MSI

- Win XP sp2

Czy ktoś próbował grać na podobnym konfigu? Jeżeli gra będzie się ucruchamiać choćby na minimalnych detalach - to znośnie będzie jeszcze wyglądać?

Tutaj

zadajemy takie pytania. ;)

Ja mam PIV 2ghz, 512mb ram, radeon 9600 128mb i po prostu nie da się grać na minimalnych.

Chyba sobie nie pogra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam natomiast problemy innego typu, dotyczący samej gry, a nie hardware i sprzętu. Otóż... Jak gdzieś przeczytałem, Vak, dowódca zamku Trelis, posiada amulet Adanosa. Jednak ja, nie wiedząc o tym fakcie, odbiłem Trelis i nie sprawdziłem jego ciała. Niestety, od odbicia Trelis w grze minęło już kilka dni, więc nie wiem, co muszę zrobić. Może trzeba skorzystać z kodów? Fabuła tej gry chyba wymaga posiadania kompletu.

Drugi problem dotyczy Orków. Pierwszy raz zdarzyło mi się to w Silden (Ork dowódca mówił coś takiego: "źle się dzieje, Morry odbijają coraz więcej naszych miast" i za chwilę: "chyba wiesz, co chcę powiedzieć?"), natomiast drugi raz w Trelis. Vak powiedział: "nie będę więcej ryzykował, wszystkie podejrzane Morry zostaną zabite" i cała obsada Orków rzuciła się na mnie. Potyczka została wygrana, Trelis odbite... Jednak zastanawiam się, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Gdziekolwiek się pojawie, tam atakują mnie Orkowie (nawet w mieście, gdzie mają obsesję na punkcie Czarnych Rhobarów, nazwy nie pamiętam, gdzie zaatakował mnie Ork, który tam przebywał, musiałem go zabić, a po chwili Asasyni pytają się, czy wiem coś o morderstwie). Kolejny przypadek to atak Orków na mnie przy świątyni Trelis. Kilka godzin później (godzin w grze) zaatakowali mnie Orkowie w Geldern. Potyczka znowu wygrana, miasto odbite, ale przecież, fabuła wymaga rozmowy z tamtejszymi szamanami. Jak powiedział Xardas, droga do artefaktów Adanosa prowadzi przez Orków.

Trzeci problem, a raczej zaleta, to już chyba czysta mechanika... Moje wyposażenie to Kruch Pach (bodajże +160 zaostrzony) z kuźni w Monterze (mam około 350 siły, niedługo zamierzam używać Kruch Tarach), Cicha Śmierć od kupca w Trelis (+115), zbroja Paladyna, tarcza Paladyna, której nie używam ze względu na broń dwuręczną, i kilka amuletów i pierścieni (m.in. pierścień Adanosa od demona z Gothy). Toporem Kruch Pach potrafię zabić 5 niewolników za 1 zamachem (gdy przypadkowo zostanę osądzony o kradzież, potem wystarczy tylko użyć zaklęcia Amnestia), natomiast z łuku powalę każdego najemnika 1 strzałem, Orka zwiadowcę jednym, wojownika dwoma, elitarnego wojownika trzema albo czterema. Co za tym idzie-gra niedługo może przestać być interesująca przy takich wynikach. Jedyny problem stanowią dla mnie Szamani, z którymi niesamowicie namęczyłem się w piecu rudy przy klanie Młota. Zapytam się jeszcze, czy wzrost Zdolności Myśliwskich ma wpływ na zadawane obrażenia, czy tylko warunkuje możliwość używania pewnego uzbrojenia.

Acha, jeszcze jedno... Jak dotrzeć do Nemory (proszę o jakieś punkty orentacyjne)? Kiedyś pewien buntownik prowadził mnie do niej, jednak popełniłem błąd nie biorąc kamienia teleportacyjnego. Identyczny problem zdarzył mi się z Okarą, której szukałem kilka dni (prawdziwego czasu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orkowie atakują cię gdyż wyzwoliłeś za dużo miast:p aby wszystko było "ok" możesz jedynie uwolnić dwa, tylko dwa.(nie licząc Vengardu i Ardei)

Wraz z większą siłą zadajesz więcej obrażeń...działa to również z magią i myślistwem.

Najwyraźniej nie umiesz korzystać z mapy:P....najwyższa pora się nauczyć :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbędny :?: To dlaczego jak mi sie instaluje Gothic 3 podkoniec instalacji, gdy instaluje się jakieś C ++ wyskakuje pewien błąd o jakimś nieprawidłowym archiwum DLL czy coś takiego... Koledzy mówią mi, że to dlatego, że mam SP1 a nie 2...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz mógłby ktos mi wyslac mi na malia CRACKa do gothic 3

podaje adres

Banicja i Ostrzeżenia

czy gra bedzie mi dzialala plynnie chodzby na minimum

SEMPRON 2500

1270 ram ( w zaokrągleniu)

RADEON 9550 128 MB

To jest drugie i ostatnie ostrzeżenie. Następnym razem przeniosę Cię do krainy forumowych wiecznych łowów - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę walnąć tym postem...

Końcówka gry - droga Innosa - Zuben martwy - Orkowi Przywódcy martwi - wszystkie (?) miasta odbite.

Ale nie - nadal w bieżących misjach mam tą "Oswobodzenie Myrtany".

Innos nie chce ze mną rozmawiać no i nie wiem co robić.

Zauważyłem, że kiedy jestem w Trelis, to słychać tą muzyczkę, która włącza się podczas bitwy, na dodatek tegoż zadania nie mam w ogóle w dzienniku...

Nie wiem co począć - to już końcówka gry, więc chciałbym zwieńczyć dzieło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc Nortonie, gdy wchodzisz do Trelis rozwal wszystkich orków/najemników w zamku i poza nim, jak już rozwalisz Trelis do końca to możesz iść do innosa-chyba że zadanie zostanie nie wykonane to sprawdź reszte miast.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe...

Mejzorze drogi, możliwe że nie zrozumiałeś, ale nie napisałem tego, bo uznałem za niekonieczne - Trelis podbiłem jako pierwsze miasto...

Zresztą skąd mógłbym rozmawiać z Innosem, nie mając artefaktu Vaka, dowódcy, którego trzeba zabić lub wpłacić 50 tysięcy...

Dalej czekam na rescue;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wiecie jak odbić Cape Dun? Żeby porozmawiać z paladynem muszę mieć reputacji 75%, a ja ma 60% i tylko jedną misję do wykonania i co teraz zrobić? Fakt, że gdy pierwszy raz wchodziłem do miasta to odmówiłem schwytania buntownika, które zlecił mi asasyn, a teraz nie chce ze mną rozmawiać. Czy da się coś z tym zrobić ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...